Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nesmrtelná Corvette: Přes 800 tisíc kilometrů a stále ve formě

Napadlo by vás, že sportovní auto vydrží věrně sloužit tak dlouho?
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
3. 1. 2014 13:52
Re: This is Motor City
Pořád je >:D At se Vám to líbí nebo ne >:D
Avatar - Emel
3. 1. 2014 13:14
Re: This is Motor City
This was Motor City... ale Corvette pěkná :-)
3. 1. 2014 12:21
Re: Poctivost
V kontextu dnešní doby si ty motory nemají navzájem co vyčítat. Navíc píšeš o poddimenzovaném motoru..poddimenzovaném vhledem k prehistorickým konstrukcím zřejmě ano, ale je on je nadimenzován tak akorát na uvažovaný nájezd. K čemu taky "nesmrtelný" motor, když je tady co 5-6 nová generace daného modelu.
3. 1. 2014 12:16
Re: Poctivost
Říkal jsem si, že je tvá reakce nějak nadpružená :-)
3. 1. 2014 10:15
Re: Poctivost
Přesně tak, vše po letech maká jak má, kabely jsou i po letech v kondici a co se týče mechaniky jsou nejhorší replikové díly ;-\ , nikdo už to nevyrábí z tak kvalitního materiálu jako v době výroby ......
Avatar - Barrichello
3. 1. 2014 10:15
Re: Holt poctivý Small-block
přesně tak....v lodích je těchto motorů spousta :yes:
Avatar - Barrichello
3. 1. 2014 10:14
Re: Poctivost
TSI je šmejd největší, všechno poddimenzovaný a kontruovaný tak, aby tak vydrželo tak 150-200 tis a pak už jeto výrobci putna.

Tohle byla ještě poctivá práce, předimnzovaná V8, poctivé materiály, robustnost, spolehlivost.
3. 1. 2014 09:27
Re: Poctivost
Blbost.
Za prvé...
heslo "objem ničím nenahradíš" pořád platí... velký motor funguje většinu svého života v nízkém zatížení a z toho plyne i větší mechanická spolehlivost. Vzhledem k tomu že tahle korveta má v sobě oproti moderním motorům minimum elektriky, je celkem nízká pravděpodobnost že se něco může pokazit...

a za druhé...
snad všechny TSI motory mají nějaké problémy už po pár tisících km... (převážně rozvody a turba...) Uvidíme jak na tom bude poslední generace, ale u např. u tolik vychvalované 1.2 TSI dost pochybuji že vydrží déle než výrobcem plánovaných 250 000 km... a to ještě s odřenýma ušima.

----
edit: sry, blbě jsem to pobral. Myslel jsem že v té tvojí větě je tečka, nikoliv čárka...
3. 1. 2014 08:56
Re: Poctivost
Řekl bych, že úplně stejně (ne-li víc), kolik toho člověk najezdí v thp, tce, eb nebo t4.
Avatar - Iv8
3. 1. 2014 07:24
Poctivost
a nešetření na každé součástce se vyplácí (ale pouze majiteli vozu). Kolik by najezdil s "úžasným a nadčasovým TSI" v jakékoli variantě ?
2. 1. 2014 20:56
Holt poctivý Small-block
... ten musí vydržet tahat trucky i lodě, takže nějaká corvetta je pro něj lehárko.
Avatar - Barrichello
2. 1. 2014 20:34
This is Motor City
Detroit :yes: :yes: :yes: :yes:
Avatar - šmoula nešika
2. 1. 2014 19:49
Re: Ta je tak nádherná
První je kulatá klasika, tahle druhá je velmi šarmantní, třetí její design uhladila, no a ty další už se mi prostě tak nelíbí...
Avatar - flyboyeda
2. 1. 2014 18:57
Ta je tak nádherná
je stále okouzlujícíc a svůdná