Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover povolává do servisu Range Rovery kvůli problémům s airbagy

Nejnovější generaci Range Roveru se nevyhýbají dětské nemoci. Do servisu musí vozy modelového roku 2012 a 2013 kvůli možnému riziku selhání bočních airbagů.
Zpět na článek
6. 1. 2014 20:28
Re: Zajimava zavada
Chybu zrejme delal cesky dodavatel techto konektoru. Takze se vubec nedivim..
6. 1. 2014 10:26
Zajimava zavada
To by mne docela zajimalo, kde udelal outsorcovany indicky inzenyr chybu, protoze bych cekal ze k necemu takovemu u moderniho auta nemuze dojit. Tedy to ze se rozpoji konektor to pochopim, ale ze podle popisu o tom auto nevi je velmi prekvapive. Cekal bych, ze jakekoliv odpojeni bezpecnostniho prvku bude monitorovane stejne jako je monitorovane ve vsech autech vyrobenych za poslednich deset let.
Bohuzel originalni zdroj jimz je NTHSA web funguje blbe ci vubec a ruzne online zdroje po svete opakuji jen to co same co bylo v clanku, akorat v ruznych jazycich. Predpokladam tedy, ze pujde o nejakou tradicni medialni paniku a cele je to jedna velka bublina.
6. 1. 2014 08:47
To prece neni zdanliva banalita
Jako ze se nekde odpoji konektor airbagu bych rozhodne neoznacoval za zdanlivou banalitu, zejo. Kyby se to stalo s brzdami, asi by to nikdo nenapsal :-)
Zajimava take je zminka, ze kdyz se to jde opravit v americe, bude se to opravovat i jinde - nevim, kde autor clanku bere tu jistotu, obvykle to tak nebyva a spise je zvykem, ze v evrope se na to proste vykaslou... :/
Avatar - PERNO
5. 1. 2014 21:03
Re: to jou zas kecy...
nejde o závisť, ja nemám prečo závidieť ver mi ;-) ide o skonštatovanie "kvality"
Avatar - Ja Prvni 123
5. 1. 2014 19:41
to jou zas kecy...
moje poznámka měla být pochvalou Defendra, ne kritikou RR...

Závist je svinstvo,no... já vím.
;-)
Avatar - PERNO
5. 1. 2014 18:12
haha :D
Kamarat mi minule hovoril že jeho otec má sústavne problém so zámkami >:D že minule musel liezť von oknom lebo auto sa zatvorilo a nedalo sa otvorit žiadnym sposobom. Tak ale za 140 000eur čo by človek chcel no nie?
Avatar - Warrual
5. 1. 2014 17:23
:-(
Škoda že dědí tyhle neduhy po předchozích generacích. Jestli bude mít pořad problémy s kvalitou tak to bude stále nejlepší a zárověň nejhorší auto ;-\
Avatar - Ja Prvni 123
5. 1. 2014 15:13
Tohle se originál Defenderu stát nemohlo...
žádný pytle neměl!
>:D