Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: BMW M3 klepe na dveře, výstavní premiéra se blíží

Ostrý sedan od BMW se veřejnosti představí již za několik dní. Také se na něj těšíte?
Zpět na článek
Avatar - lejbl
7. 1. 2014 10:01
hmm
krasne auto... neni vocem debatovat :>
ja radsej m3 , kedze sedan je sedan ... aj ked mozno m4 ma krajsi predok .. chce to vidiet live..
Avatar - GregorZV
7. 1. 2014 09:28
M3
Ako prvé auto by mi stačila :-) ale radšej M4 - tá sa mi viac páči >:D
7. 1. 2014 08:20
Re: BMW
No jo, nemáš rád německou chladnost a adoruješ Volvo. >:D >:D
A začni už konečně trochu cestovat, aby sis udělal jasno s těmi ženami. To DE vs. ESP je opravdu, opravdu komické.
Avatar - 3_diamanty
6. 1. 2014 20:24
Re: BMW
cela nemecka produkcia je hodne nudna a sterilna uz cele desatrocia nic nove, ci uz sme u astry golfa Acka alebo 3ky , cele to je take bezduche bez charizmy bez aury, nemam rad nemecke chladne vozy to sa nehanbim priznat, ovela viac sa mi pacia franciti korejci japonci svedi alebo amici, aj seat mam rad, fiat ma par dobrych auticiek tiez, skoda alfy a lancie ale co uz. Z nemeckych aut na mna osobne vyzaruje akasi nuda a nezajem, akysi chlad strohost, nepopieram ze su super kvalitne to ano, ale aspon mna osobne nezaujima makceny plast a super uno nuno top serepeticky , mam skor radsej mozno nie najdokonalejsie vozy sice aj s chybami ale ktore ma viac zohreju pri srdci, to mas ako so zenami, radsej mam obycajnu holku do koca aj do voza ktora nebude nejaka namyslena IT maniacka ale proste normalna baba s chybami a nie prehnane vazna ani dokonala, auta su ako zenske, tiez to najdokonalejsie auto nemusi byt pre cloveka vzdy to najlepsie, ja mam radsej korejcanky japonky a nejake tie juzanske spanielky pripadne blondave svedky, suche nezaujimave nemky s velkymi zadkami ( kuframi ) ee tie nemusim
6. 1. 2014 19:18
Zvuk
Tak z toho mala, co clovek mezi desne "akcni" hudbou muze slyset, zrovna dvakrat nadseny nejsem... Dosavadni M3 s V8 mela zvuk velice paradni, tak uvidime (nebo spis uslysime), az se nekde zjevi video bez hudebniho doprovodu, jestli to za neco bude stat...???
Avatar - PERNO
6. 1. 2014 18:57
BMW
Neviem prečo ale BMWčka ma v poslednej dobe hrozne nudia. Jedine tieto športové modely stoja za to :yes: