Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Range Rover LWB: Prodloužená verze stojí od 3,2 milionu korun

Prodloužený Range Rover přichází se třemi motory a ve dvou úrovních výbavy.
Zpět na článek
3. 2. 2014 17:08
Prodloužení
V tom článku někdo asi zapoměl napsat o kolik mm to auto prodloužili, na cenu však nikdo nezapomněl.
3. 2. 2014 14:56
Re: king
Jasne, nejlepsi zpusob jak zbohatnout je pouzitim knizky, jejiz autor zbohatnul psanim knizek o tom jak zbohatnout. :-!
Avatar - CarlosOstrava
3. 2. 2014 12:15
Re: king
Zdravím,
tu knížku jsem četl mockrát. Pohyboval jsem se i několik let mezi skupinou lidí Vašeho názoru. Ovšem asi mám jinou povahu a nedokázal jsem to vydržet, možná až příliš rychlý vzestup mě nakonec shodil až na dno...

Každopádně pokud Vám se to povedlo, nezbývá mi než Vám pogratulovat ;-)
Avatar - azny
3. 2. 2014 12:02
Re: king
když si budete říkat že v něm nikdy jezdit nebudete tak opravdu nebudete , musíte myslet jinak

Přečtěte si knihu Bohatý táta / chudý táta a možná že budete jezdit né do práce , ale do vlastní firmy tímto autem :-)
Avatar - CarlosOstrava
3. 2. 2014 10:23
Re: king
Souhlasím, to audio s 1700W bych si rád poslechnul....
Škoda, že v něm asi nikdy jezdit nebudu, budu jen tiše závidět (v dobrém slova smyslu) těm, co si ho můžou dovolit...
Avatar - 3_diamanty
3. 2. 2014 09:54
king
jednoznacny king SUV sveta a totalny dominator :yes:

alebo lepsie povedane rolls medzi SUV [odkaz] , neskutocna charizma ide z tohto auta, doslova ako z rollsa :yes:

toto nemci nedokazu, taku charizmu a noblesu mi neda ziadne bmw ani mercedes, range rover je uplne iny level :yes: uplne ina hladina vnimania luxusu a imidzu kde sa ostatne SUV nikdy ani len nepriblizia :yes: ( jedine novy jaguar na to bude mat kedze ma na to tu spravnu britsku aristokraticku "genetiku" , uz sa tesim na neho, bude to dokonala dominatorska dvojica vladnuca vsetkym SUV )

jaguar land rover proste slape a konkurenciu totalne drvi na prach :yes:
tazko sa hladaju slova na toto auto, to je na pos,ratie , proste dokonalost :yes: konkurencia fakticky nejestuje, RR ju totalne rozdrvil uz len pohladom :yes: