Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota 4Runner: Civilizovaný Hilux slaví třicátiny

Toyota 4Runner je většině evropských fanoušků neznámá. Pravda, svou domovinu našla hlavně v Severní Americe, ale na starém kontinentu se prodávala také.
Zpět na článek
Avatar - tomtoylc
27. 2. 2014 18:27
Re: Design
uznávam, ,téměř žádné,, beriem späť :-|
Avatar - Hotwire
27. 2. 2014 11:46
Re: Design
Porsche 911, Mitsubishi Pajero, Mercedes G, Land Rovery, atd atd atd.
Avatar - Hotwire
27. 2. 2014 11:45
Re: Design
Fuj, neblazni, ved to vyzera este horsie nez SUV-cka od Hyundaiu. 8-s To uz radsej ostan pri svojej oblubenej znacke.
Avatar - tomtoylc
26. 2. 2014 15:14
Re: Design
staré autá resp. rivaly vo svojej triede sa často aspoň trochu podobali ... skvelým príkladom sú pick-up-y
Avatar - tomtoylc
26. 2. 2014 15:10
Re: Design
tak s tím zásadne nesouhlasím , určite vypadá líp než LC 150 !
... a řekni mi, které moderné auto resp. jeho generace, které se vyrábí několik desítek let je hezká ... téměř žádné :-|
26. 2. 2014 14:37
4RUNNER a Fortuner
Ještě se hodí dodat, že naprosto stejným způsobem, tedy z Hiluxu, nevznikl pouze 4Runner, ale později také Fortuner. Jenom trhy jsou odlišné, zatímco 4Runner je hlavně pro usa, Fortuner se prodává na méně vyspělých trzích jako levnější alternativa k Land Cruiseru. Na rozdíl od nynějšího 4Runneru je Fortuner stále hodně technicky podobný Hiluxu, je to taková jeho Combi verze.
Avatar - 3_diamanty
26. 2. 2014 13:03
Re: Design
kazdemu sa asi pacit nebude to je jasne ale mne sa zhodou okolnosti prave najnovsi 4runner paci najviac [odkaz] , keby som zil v USA a mal prachy a potrebu takehoto auta volil by som prave 4runner, u mna nadhera :yes: ale aj tundra je uzasna :yes:

tie prve stare runnery mi skor pripominaju nejake stare jeepy cherokee [odkaz] , je fajn ze dnesne runnery su uz originalne :yes:
26. 2. 2014 12:04
Design
Tak posledni generace je bohuzel uplne nejhnusnejsi :no: