Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Twingo chce být evropskou dvojkou mezi minivozy

Renault se s novým Twingem hodlá postavit Fiatu. Turín dominuje evropským prodejům minivozů, avšak francouzská automobilka by ráda viděla svůj nový model hodně vysoko.
Zpět na článek
26. 3. 2014 02:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 3. 2014 02:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 3. 2014 02:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 3. 2014 21:27
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Jak málo některým stačí ke štěstí :-) Myslím, že stále má větší hodnotu příspěvek s hrubou chybou který má nějakou myšlenku než neustále opakující se žvásty.
Avatar - šmoula nešika
25. 3. 2014 20:46
Re: „žaba z Billancourtu"
Proč? Vždyť jsi poměrně nedávno psal, že se ti nelíbí. ;-)
Avatar - Ada je zase tady
25. 3. 2014 20:36
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
To je ale POVIKU!!! BraVWO! >:-[]
Avatar - Ada je zase tady
25. 3. 2014 20:33
Re: Já jsem hlavně zvědavej
Nesmysl. Fabia RS se prodávala výborně, pokud byl pod kapotou motor 1,9TDI PD 96kW!
Avatar - Ada je zase tady
25. 3. 2014 20:30
Re: to jsou zase subjektivní vyjádření
Souhlasím. Ve skutečnosti je to totiž rendlíkovská kreaturní křapka :no:
Avatar - Ada je zase tady
25. 3. 2014 20:29
Re: Twingo
Jako sovětské hodinky: nejlepší, největší a nejrychlejší >:D
25. 3. 2014 19:01
Twingo
Ja si myslím, že na to má. Je to roztomilá hračka, navyše konštrukčne na dnešnú dobu dosť odvážna, pritom praktická a pekná. Keby Fiaťáci dali novej päťstovke motor dozadu, mali by u Renaultu väčší problém postaviť zaujímavé autíčko.
25. 3. 2014 14:27
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Ještě jsi mohl přiložit odkaz na původní video. Pro neznalé. :-)
Avatar - Emel
25. 3. 2014 14:06
Re: Top 10 bez CitiGo?
Pokud se skutečně ptáš a nechceš jen hloupě rýpat, pak odpovím.

CitiGo je ve stínu Up!u, který nabízí totéž, v mírně líbivější formě a pod "lepší" značkou. Dohromady dávají VW trojčata přes 200.000ks, což je víc, než původně plánovaná výrobní kapacita (tuším 180.000ks)... a také víc, než jakákoli konkurence. Škoda nemá v tomto segmentu tradici a (i) proto je 45.000ks slušný výsledek.

Mimochodem, ten segment je od pátého do patnáctého místa slušně našlapaný, rozdíly jsou minimální.
Avatar - fOE
25. 3. 2014 13:53
Top 10 bez CitiGo?
Kde se stala chyba, ze celosvetove a cross segmentove druhe nejlepsi auto do mesta vubec, teda alespon podle nedavneho clanku auto.cz, Skoda CitiGo se prodejem neveslo ani do top 10 nijak bohate obsazeneho segmentu?
25. 3. 2014 13:46
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Pozor netvrdím, že je to OK ;) taky to nevidím jako šťastné řešení, ale zároveň to nevidím jako nějakou podstatnou vadu, která by stála za tolik poviku.
25. 3. 2014 13:44
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Ty lháři! U RX8 se dolívá olej 3x týdně! >:D
Avatar - KANKUNEN
25. 3. 2014 13:43
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Čenda francouzský to má dobře natrénováno, ale v tom vysmívacím videu je jasně vidět, jak je ten mechanismus odfláknutý. Možná by stálo za zvážení, jestli není lepší uznat podivnost, než se snažit dokazovat, že je to ok.
Avatar - Emel
25. 3. 2014 13:42
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Taky to jistě týden trénoval ;-)

Nic proti, v zimě občas dolévám kapalinu, v létě vlastně pod kapotu nelezu... nevidím v tom problém.
25. 3. 2014 13:05
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Měl to otevřený během dvou vteřin...
Neříkám, že je to vrchol praktičnosti, ale konvenční řešení taky není kdo ví co. Vždycky než našmátrám tu pojistku odjištění pootevřené kapoty to je boj a že bych se nezašpinil nehrozí protože pod kapotouj je sajrajtu až až. K tomu ještě manipulace se vzpěrou kapoty pokud tedy není plynová). Celá ta kauza kapota je směšná. Jestli někoho systém otevírání kapoty odradí od koupě Twinga tak toho člověka bych rád poznal >:D
Avatar - Jaros71
25. 3. 2014 12:58
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
No nevím…proč to vymyslet jednoduše , když to jde u Renaultu složitě?
Moc snadné mi to z videa nepřišlo..hloupé řešení.
Ale pěkné mini auto.
25. 3. 2014 12:52
Re: „žaba z Billancourtu"
Dnes píše tvoje druhé já nebo první?
25. 3. 2014 12:51
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
prosím: [odkaz]
25. 3. 2014 12:50
Re: Já jsem hlavně zvědavej
Protože Fabie RS nebyla hot hatch a za stejné prachy jsi mohl mít daleko lepší auto. Prostě Fabii RS nikdo nechtěl což se o produktech Renault Sportu říct nedá.
Avatar - pumpkin
25. 3. 2014 12:48
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Myslel si Audi A2...
Určite ten spôsob otvárania kapoty nespravili zo srandy, nejaké rozumné odvôvodnenie sa hádam nájde.
25. 3. 2014 12:45
Re: Velmi inteligentne otvaranie kapoty
treba jednou "vyrostes" a pochopis jak to funguje :-)

nebo ty jsi stejne "sikovnej" jako jistej Pat-a-Mat na jistem videu?
25. 3. 2014 12:29
Velmi inteligentne otvaranie kapoty
Mna by zaujimalo co viedlo k tomu toho co vymyslel kapotu na novom Twingu. Dotiahnut ***inu co vymyslelo Audi pri A1ke (odkladanie kapoty vedla na travnik) do kompletnej debility. Hmmm vymyslime si tu na pravu stranu jednu krytku, ktoru treba odklonit, to iste na lavu stranu, potom na pravej strane vytiahnut jednu packu, na lavej strane vytiahnut packu a potom poodsunut kapotku na stranu. Samozrejme, dole sa dat neda bo este by sme ju mohli na tom travniku zabudnut a odist bez nej. Boha jak otvaranie trezorov vo filmoch, ze na dvoch miestach treba sucasne otocit klucikom.
Avatar - pumpkin
25. 3. 2014 12:03
Re: „žaba z Billancourtu"
Pozri, daj si tu týždeň pauzu, trochu to necháš vychladnúť a možno aspoň podaktorých prejde tá alergická reakcia na teba.
Je ťa už jednoducho priveľa a je dosť jedno čo teraz napíšeš, reakcie budú rovnaké.
25. 3. 2014 11:51
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - woody-alien
25. 3. 2014 11:35
Re: „žaba z Billancourtu"
Nehledej v tom složitosti. Jenom prostě nechápu, jak někdo může pod jedním článkem sepsout auto jako francouzský kýč s rozpálenou plotnou místo kufru a pod druhým mu držet palec v prodejích. Trochu schizofrenní, nemyslíš ? Když se mi nějaký auto zdá pitomý co do funkčnosti a ještě kýčovitý co do vzhledu, je u mě vyřízený a nevidím důvod přát mu úspěšné prodeje.
Avatar - 3_diamanty
25. 3. 2014 11:05
Re: Já jsem hlavně zvědavej
otazne je ci twingo RS bude ;-) ... fabia RS napriklad v novej generacii uz nebude
Avatar - 3_diamanty
25. 3. 2014 11:04
Re: „žaba z Billancourtu"
nech napisem cokolvek aj tak by si si rypol nemam pravdu?

co chces pocut? ze nedrzim palec? mam nadavat na twingo? mam chvalit? povedz

ak mas nejaky osobny problem posli mi sukromnu spravu.... dakujem

twingo, drzim palec :yes: :yes: :yes:
25. 3. 2014 11:01
Já jsem hlavně zvědavej
na Twingo RS s tímhle uspořádáním pohonu.
Avatar - woody-alien
25. 3. 2014 11:00
Re: „žaba z Billancourtu"
Nechápu proč bys měl držet palec "smiesnemu twingacovi", u kterého ti "pride az nechutne porovnavat dokonalost interieru f500 s tym lacnym gycom z francie". Jestliže máš na Twingo takový náhled, pak jsi buď pokrytec nebo si kálíš do pusy. Případně vůbec netušíš, co jsi psal včera.

Ať tak či onak, předvádíš tady strmej sešup do diskusní latríny. Trochu se prober, chvilku už to vypadalo, že ti z ní kouká aspoň hlava.
25. 3. 2014 10:44
Pořádný motor
Měli tam dát pořádný motor, to by z toho byla super motokára! :-)
Avatar - moreczech
25. 3. 2014 10:41
to jsou zase subjektivní vyjádření
v tom článku, to by se jeden poßral....
Avatar - moreczech
25. 3. 2014 10:40
Re: Twingo
o tom žádná...chtěl být asi jen zdvořilý s tím skromným vyjádřením!
25. 3. 2014 10:34
Twingo
Tohle Twingo bude jednička,je z malých aut rozhodně nejhezčí a nejvariabilnější :yes: