Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Verso-S: Čtyřmetrové MPV dostalo nový vzhled

Inovace Toyoty u menších modelů nekončí. Po nové generaci Ayga a modernizovaném Yarisu přichází na řadu MPV Verso-S.
Zpět na článek
Avatar - Cuba66
14. 5. 2014 14:30
Re: vzhled
OK, v takovém případě jsem Mr.Nobody, protože se mi to líbí. A stejně tak se mi líbí Peugeot 308 ;-)
Hele, si ochotnej vůbec akceptovat, že lidé mají různý vkus? Jako že někdo je na hubený, někdo na tlustý, někdo na černovlasý, někdo na blondýny, někdo na VW, někdo na Peugeot? Chápeš co ti chci říct? Jedna věc je, že napíšeš "mě se to nelíbí", ale druhá, že podsunuješ lidem věci typu "to se snad nemůže líbit nikomu". Mluv za sebe a je to :-)
Avatar - maros
13. 5. 2014 18:53
Re: vzhled
8-s .. tak jako promiň, ale tohle se nemůže snad líbit nikomu. Chválím se pořád, takže nešťastný fakt nejsem ;-)
Avatar - Cuba66
13. 5. 2014 15:47
Re: vzhled
Jak tak čtu tvoje příspěvky, tak si říkám, že musíš být nějaký nešťasný člověk, protože najít, kde něco chválíš, to aby jeden pohledal :-)
No mě se to auto líbí, stejně je pro holky, takže chlápci by do toho neměli moc kecat ;-)
Avatar - maros
13. 5. 2014 08:33
vzhled
Proč se Toyota rozhodla, že její auta budou vypadat jak postavičky z cartoon pohádek, je mě záhadou. :no: