Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Yaris: První dojmy

Nejdůležitější model japonské Toyoty na evropském trhu prodělal modernizaci. My jsme se s novým yarisem už seznámili.
Zpět na článek
Avatar - JirkaV8
8. 6. 2014 02:53
já rys gooo
Yaris byl vždy jedničkář ve své kategorii :yes:
7. 6. 2014 23:46
Re: Já, rys
Mě to připadá jako taková designérská křeč, jakoby v designovém studiu Toyoty nevěděli kudy kam, takové ode zdi ke zdi...
7. 6. 2014 21:18
Re: Toyota
Marosovi: To co jsi napsal, jen snůška urážek Francouzů a lží o spolehlivosti.
Takže tohle bylo jen odůvodnění mého palce dolů..

Jestli chceš psát něco o spolehlivosti, tak si nezjišťuj jen místo výroby.
7. 6. 2014 14:41
Re: Já, rys
Mě tenhle nový x styl přijde příšerný.

Lexus se už možná našel, Toyotě to ještě asi potrvá.
7. 6. 2014 06:54
Re: Toyota
Fotka predni cast opticky zvetsuje, ale ve skutecnosti ta ,,tlama" neni tak velka, takze pockejme na dojem nazivo. Myslim, ze yaris si najde sve zakazniky.
Avatar - Pekelná Micinka
7. 6. 2014 01:58
Já, rys
Interiér, resp. palubka vypadá na první pohled až zbytečně spartánsky, ale jinak ok. V té bílé to vypadá pěkně tenhle space design.
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2014 20:26
Re: Toyota
nepaci sa mi ked male auto dostane obrovsku masku akoby z auta o dve triedy vacsieho.... podobny pripad ako yaris s tou podivnou velkou tlamou je aj inovovana fiesta ktora na mna s tou obrovskou maskou vacsou ako ma focus posobi dost komicky a neprirodzene....az by som povedal ze odpudivo.... aspon na mna.... male auta s cumakmi akoby z ropneho tankera posobia skutocne komicky .. alebo take clio so znakom na maske vacsim ako ma 90 percent vsetkych vacsich aut ... co spravime... wow efekt sa nam zrejme uz dostal aj do malych aut ... kazdy chce nejako uputat....
Avatar - maros
6. 6. 2014 19:41
Toyota
Poslední design Toyoty je strašný. Už i u Pažotu zjistili, že maska ve tvaru obrovské otevřené huby asi není to pravé ořechové ;-\

Navíc pozor, Toyoty se vyrábějí ve Francii !!! Takže vždy na cestu dost francouzkých baget a petanque, aby nám ta doba, kdy se čeká na asistenční službu, rychle ubíhala. 8-s