Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW X6 M 2015: Jak by mohlo vypadat?

Počítačový render z Maďarska ukazuje možnou - a to současně velmi pravděpodobnou - podobu druhé generace ostrého crossoveru X6 M.
Zpět na článek
13. 6. 2014 18:39
Re: X6
No celkem mi ten popis přijde trefný. Btw poslední dobou v 1G X6 vidím často i Vietnamce ;-)
13. 6. 2014 14:36
Re: X6
Tý jo...40 je fakt dost....já mám 23 a je to dost, ale 40....to nemá ani Rosenberg :-O
13. 6. 2014 13:43
Re: X6
...se mi na to ani nechce reagovat. Neznat pár reálných vlastníků X6 bych se i zasmál, takto je to spíš urážka.
13. 6. 2014 13:39
Re: Budu zvracet
...držíš si svou úroveň, to se musí nechat. ;-)
Avatar - Deathstar
13. 6. 2014 10:19
Re: X6
Můžu potvrdit že Ěčko opravdu řídí většinou starší lidé.Když ho sám mám, hodně si jich teď všímám. A nepočítám li taxikáře, opravdu v něm vidím spíš starší lidi.

A chápu naprosto proč, není to nic sportovního (krom AMG), pseudosportovního, ani příliš okázalého. Je to hodně pohodlné, tradiční, s línou převodovkou, uvnitř skoro až příliš klasické auto. A to je to co mi na něm maximálně vyhovuje. Obzvlášť v mé specifikaci >:-[] Ani s motorem 350 mě to "nenutí" jet svižně, zkrátka cruiser..
13. 6. 2014 10:14
Re: X6
To si sám sobě chválíš i příspěvky jako je tenhle?
13. 6. 2014 10:13
Re: X6
To není žádná paušalizace. Když potkám na cestě éčko, vsadím se s tebou, že ho bude řídit borec od 40 nahoru, v 90% případů.
Avatar - Deathstar
13. 6. 2014 10:06
Re: X6
Ono se to týká lidí i se "světským" myšlením, ne jenom vysloveně kolotočářů. Ale jak píšu, myslím to nadneseně a částečně v legraci.

Paušalizace já osobně miluju,dost toho svým způsobem vypovídají(nevznikly jen tak pro nic za nic. I když jsou většinou přehnané.

Sám mám auto ve specifikaci "zajištěný důchodce" (E classe wagon-hnědá barva, dřevo, malá kola, automat) a rozhodně důchodce nejsem:)
Avatar - Deathstar
13. 6. 2014 10:04
Re: X6
Každé auto má nějaký "odér" a přitahuje určitou skupinu lidí více než jinou. Určitě si X6 může pořídit i introvertní vědecký pracovník. Ale takových bude méně, než těch co jsem popsal..

Samozřejmě že podobné "světské" potkáváš všude možně, je jich totiž hodně a každý nemá na X6.

Ovšem pokud ti zobecnění vadí, ber to z nadhledem, nemyslím to tak docela vážně, je to řečeno napůl v legraci :-)

Ale na každém šprochu pravdy trochu a ne nadarmo tuhle pověst auta pro bohaté milovníky "vkusu" X6tka získala..
13. 6. 2014 10:00
Re: X6
Asi tě zklamu, ale "světský" nepojede s ničím jiným než s Mercedesem.
V M3000 by mohli vyprávět o rodině Kočkových. Když tam jednomu z nich chtěli dát jako náhradní vozidlo éčko, místo S-klasse, vyhrožoval, že jim to tam vypálí.
Avatar - fOE
13. 6. 2014 09:27
Re: X6
Podobne pausalizace miluju. 8-s
Zajimave ze tvuj popis lidi co patri k X6 potkavam na cestach dnes a denne napric tridama, vykonama, starim vozu...
Avatar - Deathstar
13. 6. 2014 09:08
X6
Existuje skupina lidí světských(nebo alespoň s myšlením světských), kteří mají dost peněz a touhu se ukázat.

K X6 tce patří neodmyslitelně značkové tepláky, golfové polo-tirko, pupíky, obtáhlá saka, "letecké" hodinky, kozatá áčková přítelkyně, š***té botky a růženec na zrcátko. Takoví lidé prostě jsou , tak jim BMW udělalo auto. A jako takové funguje na jedničku a vzhled svojí cílovou skupinu zasahuje přesně tam kde má...

Fakta která nadšence do aut na X6 iritují: Že je velké, nabubřelé, nepraktické, drahé a rádoby pseudosportovní, to je přesně to, co podobná sorta zákazníků ocení..
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2014 08:55
Re: Budu zvracet
pozeram ze to ustal hned 2krat .. raz v case 3:50 a potom 8:30 ;-) ... je to akesi zdvojene to video... hned sa mi to nezdalo ze ta scenka ma 9 minut... je to zdvojene...2 krat to iste po sebe.... chcelo by to najst tu 4 minutovu scenku aj s dabingom.... ja si dodnes pamatam ako ten taxikar daniel vravel.... a sup do pytlika >:D
13. 6. 2014 08:50
Re: Budu zvracet
>:-[] >:-[] >:-[] Ten to ale ustál :yes:
13. 6. 2014 08:47
Hlavná
Co na dnešní ráno povídal iudex? >:-[]
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2014 08:47
Re: Budu zvracet
skus to ako sly na konci tejto podarenej scenky ... pekne do pytlika [odkaz] cas 8:30
Avatar - flyboyeda
13. 6. 2014 08:21
Re: Nejhnusnější auto roku, možná i desetiletí
co to je Krotén ? to je nějaké nové české slovo ?
13. 6. 2014 08:19
Re: Nejhnusnější auto roku, možná i desetiletí
Tak uz se poser ty krotene! 8-s
Avatar - flyboyeda
13. 6. 2014 08:18
Nejhnusnější auto roku, možná i desetiletí
upřímně nová X6 je míň hnusná jak ta předchozí, ale i tak to pořád není ono, každopádně tahle úprava je děsná a je mi z ní zle
Avatar - flyboyeda
13. 6. 2014 08:15
Re: dominátor
nerozumím ti a nerozumím lidem, kterým se tenhle HNUS líbí
Avatar - rokyta.p
13. 6. 2014 08:13
dominátor
Na vrcholu potravního řetežce :-! však kdo nechce nemusí, mi se to líbí a racionalita jde stranou ;-) ...jen škoda že nejsem typický cílový zákazník
Avatar - flyboyeda
13. 6. 2014 08:05
Budu zvracet
rychle kde je nějaký kbelík, to se nedá vydržet BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ