Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Aygo: V základu X od 209.900 Kč a spousta akčních paketů

Nová generace kolínského minivozu Toyota Aygo se začne v Česku prodávat 1. července. V rámci mezinárodní prezentace v okolí Rotterdamu byly odtajněny ceny a skladba paketů.
Zpět na článek
Avatar - chetoos
21. 6. 2014 12:02
Aygo
Nové Aygo se mi z kolínských trojčat líbí nejvíce. Vypadá opravdu úžasně a doufám, že bude i dobře jezdit. do města ideální autíčko. A pokud bude i velká možnost osobní personalizace, bude to taky moc fajn a naše cesty oživí krásné auta. Třeba ty polepy na té oranžové barvě jsou perfektní. Moc hezké auto a navíc i cena není nějak přemrštěná. :yes:
20. 6. 2014 21:57
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
Neboooj, určitě budeš na konci roku lepší, já zas tak často do diskuzí nepíšu ;-) A ty smajlíky - mě zkrátka baví si číst jednotlivý příspěvky a když zrovna nemám chuť nebo potřebu se k něčemu vyjádřit, tak prostě používám smajlíky. Těma ukazuju ostatním, jak na mě ten který příspěvek působí. Což palcem hore/dole nesvedu. A přijde mi to daleko lepší a civilizovanější než když se někteří diskutéři urážejí až do pátého kolena svého rodu.
20. 6. 2014 21:51
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
Díky, že ses mě zastal :yes:
20. 6. 2014 19:07
Tohle bude mít úspěch
hlavně u fandů Hvězdných válek - ten čumák vypadá skoro jako helma Dartha Vadera. Je to dost předražené. Hlavně ty doplňky - trochu barvy na plastu nebo kousek folie a tisíce jen lítají. K tomu zcela nepraktický cool design boční linie oken, kdy lidé na zadních sedadlech budou mít výhled jako z automatické pračky a ani couvání nebude s omezeným výhledem žádná hitparáda. A to je ve městě klíčové. Taky bude záležet na poloměru otáčení - ve městě není při parkování nic otravnějšího než auto, které pořádně nezatáčí. Tady povede nové Twingo. Obecně platí, že výrazné designy rychle stárnou. Zde je ještě druhá chyba v tom, že auto nemá "příjemný" výraz jako třeba Fiat 500 nebo nové Twingo. Snažit se z malého auta dělat "drsně" vyhlížející stroj, to nekončí nikdy moc dobře - viz. třeba současný super ostře řezaný, zamračený Spark. S malými kolečky potom vypadá kýčovitě a směšně. Původní Matiz od Italdesignu přitom vypadal špičkově.
20. 6. 2014 17:26
Re: Dobře na to jdou
Proc si myslis, ze si ho nekoupim? Treba si o sobe myslim, ze jsem silna osobnost... A nebo si ho nekoupim proto, ze si nepotrebuju skrz auto nic dokazovat, coz je mimochodem pristup (doted) Toyote cizi?
20. 6. 2014 16:57
Re: Dobře na to jdou
Spousta aut je bizarních. Nakonec to neznamená, že jsou špatná. Nebýt bizarních zákazníků, nemáme tu kousky jako Ferrari F40/F50 (i když to se moc nepovedlo:D)/Enzo/LaFerrari, Pagani Zonda/Hyuara, Ariel Atom, KTM X-Box, Morgan 3-Wheeler, jakékoli Lamborghini...
Avatar - KANKUNEN
20. 6. 2014 08:47
Re: Dobře na to jdou
Proč se odlišit elegantně, když to jde i bizarně.
Avatar - wakantanka
20. 6. 2014 08:44
Re: Dobře na to jdou
Chápem, že sa ti to nepáči, ale načo takýto traktát. Nepáči sa ti to - tak si to nekúpiš a basta. Bohužiaľ alebo našťastie (každý si vyberie to svoje) existuje konkurencia a tá vyostruje konkurenčný súboj. Výsledkom je pestrosť a snaha automobiliek sa odlíšiť. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou, kde ak budem preháňať sa trojičky líšili len znakom na kapote je toto smerovanie všetkých troch modelov, krok správnym smerom. A kto chce zapadnúť do davu, tak si kúpi CitiGO (nič proti tomu autu). >:D
20. 6. 2014 08:34
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
Hele, taky občas diskutuji smajlíkama, ale jestli na konci roku projedu soutěž o top 20 nejaktivnějších diskutérů kvůli Willimu, který se povětšinou jenom beze slov šklebí, ať si mne pak nepřeje :-)
Avatar - fOE
20. 6. 2014 08:25
Nezapadne
Me se libi :yes: Rozhodne nezapadne, coz dnes prodava a zvlast u zen muze mit slusny uspech.
20. 6. 2014 08:19
Re: Dobře na to jdou
Ono skôr vypadá, že dizajnér nakreslil niečo čo sa mu nepáčilo na papiery to preškrtol a kým doniesol nový papier niekto to posunul do výroby. Tým patvarom v interíery by napomohlo ani vytapetovať.
Avatar - dal
20. 6. 2014 08:10
Více se mi líbí
sourozenci Ayga, nejpěknější je asi ta C1. Ceny u všech tří budou velmi podobné a je tam pochopitelně rezerva na slevy, takže ceny budou časem jako u odcházející generace. Konečně neuvidím z 10 miniaut 9 Citigo a bude to trochu pestřejší. Nejvíce se ale těším na Twingo které je vzhledově TOP.
Avatar - Ji/Ri
20. 6. 2014 08:06
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
...nežárli >:D ;-) tady máš taky smajla a buď potichu :-) >:-[] >:D
20. 6. 2014 07:36
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
Něco ti prozradím. Jestli se ti příspěvek líbí, dej mu "lajk" (takový ten palec nahoru vedle "Reagovat"), nemusíš tady každé vlákno rozvíjet svým smajlíkem. V této diskusi dokonce 3krát.
20. 6. 2014 06:47
Re: Dobře na to jdou
Ano, je to moderni pristup of Toyoty. Nas vuz je pouze pro silne osobnosti, ktere se nestydi se hrde postavit, vypnout hrud a prohlasit: nestydim se za to, ze jsem si koupil hrozne osklivy auto. Moje deti se sice vzdycky rozbreci, kdyz ho uvidi, ale to je vlastne dobre, protoze je to pripravi na tvrdy zivot. Psovi vzdycky musim slehnout neco na uklidneni, protoze kdyz zapomenu, zahryzne se do blatniku, jelikoz ma pocit, ze mne musi chranit. Sousedovi mirumilovni holubi se litaji vzdycky vydelat nad moje auto, protoze se shodli se slepicema, ze si to jako hodnej clovek nezaslouzim a trocha guana to muze jen vylepsit. Ve volnych chvilich pak holubi uci slepice litat, aby mohli spojit sily kloak. Ale mne to nevadi, ja jsem totiz silna osobnost, co bych taky mel byt jineho, kdyz jsem si koupil nove Aygo?
20. 6. 2014 06:35
Profesionalni prace
Jak stary bylo to dite, co to fotilo? Predpokladam predskolni vek... A jaky telefon pouzilo? :no:
20. 6. 2014 01:17
Re: Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
>:-[]
Avatar - Ji/Ri
20. 6. 2014 00:36
Re: Lekce fotografování
... máš pravdu.... tuhle prasárnu by neblýskla ani opilá náctka.... :-!
Avatar - Ji/Ri
20. 6. 2014 00:34
Re: tak toto je riadne kamikadze
topper...nádech, výdech, rohypnol, dvě kolečka kolem baráku....
Avatar - Ji/Ri
20. 6. 2014 00:32
Fotky interiéru.... pane ""redaktore""
... pane "redaktore" ..... jste ostuda... :no: :no: :no: ....
19. 6. 2014 23:57
Styl "přitažené za vlasy", ale…
…něco se přece jen povedlo - takové pěkné medové: [odkaz]
19. 6. 2014 23:24
Re: tak toto je riadne kamikadze
Tak sorry, ale radši stokrát tohle než i10 nebo up :yes:
19. 6. 2014 23:23
Re: Dobře na to jdou
Souhlas, vypadá to hodně dravě >:-[]
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2014 23:21
tak toto je riadne kamikadze
pockam si radsej na osobne stretnutie ale je zrejme ze i10 a up mozu byt v klude :yes:

interier skoda debat.... ten sa zasekol kdesi na urovni 80tych rokov kedy svetu vladli digitalky a podobne gyce :yes: .... ale zenam na nakupy to stacit bude :yes:
Avatar - rohYpnol
19. 6. 2014 23:18
eXXXtravagance na rozdávání
No myslím, že naživo to bude příjemná dávka extravagance. Fotky mají co dělat, aby vzhled ustály :-)

Toyota na to jde výborně, míra příplatků a individualizace je na třídu značne nadstandardní. A Toyota zřejmě moc dobře ví, že právě příplatky jsou to, co vydělává a zároveň se jim těžce odolává.

U nás lze sotva čekat prodejní úspěchy, za danou cenu půjde 90% pro Rapida v základu nebo pro Dacie či Fabie, popřípadě 301 nebo C-Elyseé. Bydlet ale ve městě? Tak myslím mám vcelku jasno.
Avatar - poterienko
19. 6. 2014 23:08
Lekce fotografování
č.1) Chcete-li, aby interiér vozy vypadal co nejhůře a nejlevněji, použijte integrovaný blesk fotoaparátu.
19. 6. 2014 22:56
Dobře na to jdou
Útok stylem, na to se dá dneska dost zákazníků nalákat. Ostatně už v první generaci vypadalo Aygo z kolínských trojčat nejlépe.