Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tipy z nabídky serveru Sportovnivozy.cz (37/2014)

V rámci partnerství se serverem Sportovnivozy.cz nabízíme několik zajímavých tipů na vozy ke koupi.
Zpět na článek
8. 9. 2014 20:54
Podvodné emaily
Dobrý den,

jen chci upozornit na podvodné emaily, nedávno mi přišla poptávka na moje Subaru, které prodávám také na sportovnichvozech.cz z Anglie, že pán chce koupit vůz a že si pro něj pošle dopravce atd. potom chtěl jestli bych mu doho dopravce zaplatil. Chtěl jsem zálohu včetně peněz na dopravu předem. Peníze poslal ale přes paypal, kde byla podmínka předložení dokladu o zaplacení přepravy. Po mém odmítnutí začínal tlačit, že příjde o peníze atd. Zašel jsem na fora a zjistil že se jedná o podvodné emaily a to tak, že vše je odesíláno od fiktivního emailu "paypalu". Zde více: [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
9. 9. 2014 11:25
Re: Podvodné emaily
Mne sa takto ozval akoze american, ktory sa chystal prestahovat do Anglicka a chcel do noveho bytu moju staru kuchynu (ktoru som predaval na Slovensku). Ked som zacal mat podozrenie, tak som mu napisal, ze cena za kuchynu sa strojnasobila a ked napriek tomu suhlasil, vedel som, ze to je levarna. Ale vytrvaly bol riadne. Pokoj dal, az ked som sa mu zacal vyhrazat fyzickym nasilim a dourazal ho vsetkymi anglicky znejucimi nadavkami, ktore som poznal.