Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Soul EV: V Česku od 849.980 Kč s maximální výbavou

Elektrická Kia Soul dorazila na český trh. Základní cenou 849.980 Kč zapadá mezi dvojici nejbližších konkurentů.
Zpět na článek
14. 9. 2014 23:12
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Delas v oboru jedine takto [odkaz] preto su na tvojej stranke same bludy a vymysly, ty chory egoman.
14. 9. 2014 20:48
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
náhodou vím, dělám totiž v oboru, takže můžu potvrdit že postavit dobíjecí stanici je od DÓÓÓÓÓÓST LEVNĚJŠÍ NEŽ POSTAVIT ČERPAČKU tydízlovýpako ;-) hele [odkaz] Evropská Unie na tvoje vidlácký ego i ten tvůj podělanej spalovací kšáp zvysoka srrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D tojelegrace
14. 9. 2014 08:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
13. 9. 2014 23:07
Re: Top..
Ani ne, chudinko zamindrákovaná nešťastná.
13. 9. 2014 22:32
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Chod uz do***e s tou svojou dementnou strankou plnou hovadin a vymyslov.
Navyse je neuveritelne hnusna, akoby ju robil papagaj.

Ci je lacnejsie postavit dobijaciu stanicu alebo pumpu, to ty zial nevies, tak aspon nespamuj s tym odpadom.
13. 9. 2014 21:47
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
jj
KIA Soul EV [odkaz] sloužící k převálcování ropáků !!

však víte kolIKRÁT Je levnější postavit DOBÍJECÍ STANICI [odkaz] než budovat přepálenou bumbác pumpu >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

No k tý podělaný ropě: [odkaz] [odkaz] [odkaz] Jako narovinu vopičáca mě Model S [odkaz] teče energie do baterek KDYŽ JEDU ZKOPCE a co jich je, zato vy do nádrže furt musíte JEN LEJT ni kapka sajrajtu [odkaz] zpět >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
13. 9. 2014 13:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 9. 2014 13:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 9. 2014 13:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 9. 2014 13:51
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 9. 2014 13:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 9. 2014 09:20
Re: cena je uplne mimo
Kdyby ses rozhlídl kolem, zjistíš, že pupek Evropy není košický Luník 9. Jsou třeba města, kde tě s felicií tvého taťky nevpustí do centra vůbec. S trochu lepším autem zaplatíš za každý vjezd šílené prachy. S elektromobilem neplatíš nic. Navíc jedeš tiše, neobtěžuješ smradem 2 miliony chodců, kolem kterých projdeš. Ale tobě se to samozřejmě ani za 10 rokov nevrati, nemluvě o tom, že pro soukromníka se investice do jakéhokoliv auta nevrátí (finančně) nikdy.
13. 9. 2014 09:13
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Tím "iných elektromobilov" myslíš třeba Leaf nebo e-Golf?
13. 9. 2014 09:09
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Bezdůvodně? Někdy si po sobě přečti, co sem píšeš, pak si uvědomíš (i když ty si to asi neuvědomíš), že se tady k tobě všichni chovají spíš hezky :-)
13. 9. 2014 08:54
Re: cena je uplne mimo
Mně ta cena nepřijde zas tak strašná, když jsem si to počítal, tak za 200 000 km (což je tak můj nájezd za 9 let a za jedno auto než ho dám pryč, tak mi to (bez DPH) ušetří 250 000Kč. Otázka je za kolik se to auto dá opravdu koupit - podle ceníku auto co jsem kupoval před třema měsícema stálo k 800 000 - ve skutečnosti sem za něj dal 530 000 (včetně DPH) - těch 850 000 je ceníková cena - pokud by se o 150 000 ukecala, už to nákladově vypadá líp (jde samozřejmě taky o to, o kolik by se ukecala ta benzínová verze - jestli o stejnou sumu nebo o stejný procenta). Pokud o stejnou sumu, tak rozdíl je přesně (po dopočtení výbavy) těch 250 000. Takže nákladově už mi to přijde skoro plichta. Jsou tady samozřejmě další faktory - velký peníze utratíte na začátku a nikoli tak rozprostřeně jako u spalovacího. U spalovacího nemusíte kupovat takovou výbavu (je to jenom možnost) dojezd někomu opravdu nemusí stačit (mně by asi stačil pro 98% jízd resp. dnů), ale stejně bych byl klidnější s 300km na nabití. Někdo musí nutně jezdit 160 po dálnici (já ne). Někomu se kia soul nelíbí (mně se líbí pouze v porovnání s ostatními elektroauty (mimo teslu). Každopádně se mi ale líbí jak jdou EA dopředu a předpokládám, že moje další auto už bude Elektro - jde jenom o to, jak dlouho mi vydrží teď to nový - jestli celej 8-10letej cyklus nebo to poskočí tak rychle, že třeba už za 5 let :-)
13. 9. 2014 02:43
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
3 vety, alebo co to v tvojom bodkovanom ponimani je...a vsetky o hov...
Do teba sa vsetci navazaju bezdovodne? si kompletne na hlavu padnuty, ci si neuvedomujes ani po upozorneni ake kraviny splietas?
Rozum s tebou...snad raz.
12. 9. 2014 22:45
Re: cena
Nový Soul je na podvozku (nového) Cee´du, ten minulý byl totiž o třídu níž (tedy rio/i20). A tato platforma (C-segment) je u H/K v nynější generaci velmi dobrá (= nadprůměrná). Korejci si mimochodem takto vytvořili prostor pro SUV v segmentu B. U Hyundai je už na světě ix25 a u Kia možná překvapení za 3 týdny v Paříži.
Avatar - flepper
12. 9. 2014 22:21
Re: cena je uplne mimo
ciastocna pravda na tom bude ...potom ale rovnako doma nesviet svetlo ,nepouzivaj pc , chladnicku, ruru na pecenie - lebo vela energie s v nasich koncinach vyraba prave z uhlia......a urcite par aut na elektrinu neznecisti prostrediet tak ako napriklad milionova praha - spotrebou elektrickej energie :)..... Ciste auto na elektrinu by som bral Teslu - to je vsak ina cenova dimenzia..... v kazdom pripade sa dnes najviac hodia pre bezneho cloveka hybridy benzin/elektrina ....je to bezkonkurencne ...cenovo vhodne , pohodlne , a setrne :-)
Avatar - flepper
12. 9. 2014 22:12
Re: BMW i3 ?
mainstream v podobe golfu za 900 000???? fuuuu tak to v Cesku si potom celkom dobre vediete ;) .....
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 22:01
Re: cena
mozno aj lacnejsia bola ...... ale predosla verzia nesiahala tej sucasnej ani po blatniky ( kvalita sla hore, logicky aj cena )

stary soul mal neskutocne hrackarsky interier a zvlastne plasty ( ja som v nom sedel v r 2011 na predajni ) ..... ten dnesny soul je uplne ine kafe uz len na fotkach.... takisto sla hore bezpecnost, komfort, zakladna vybava, novy soul uz ma benzin GDi.... stary soul mal 1,6 cvvt ....... nehovoriac o novom podvozku.... novy soul je v tomto smere o 3 levely vyssie ako stary

aj novy ceed je drahsi ako stary ceed..... ale je to normalne..... kia sa nam z lowendu uz dostala na uroven normalnych aut ..... a samozrejme aj cena musela ist vyssie
Avatar - petrumr
12. 9. 2014 21:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 21:52
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
netvrd nieco o cloveku ked ho nepoznas a nepoznas ani pravdu....... ;-) ( ja by som si to nedovolil )

nie je to pekne ani ferove.... a koniec koncov a najdolezitejsie je to ze klames.....

ale odpustam ti... nie si tu jediny ktory ma za potreby sa do mna navazat bezdovodne... boh s tebou... viac ti nemozem pomoct
12. 9. 2014 21:45
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Puk nezmyselny, vyse 600tis.Kc stoji Soul s takou vybavou a spalovacim motorom, ako ze stat elektro 500?
Dalsia vec, je cena nakladov. Aj keby EV Soul stal o 100tis.Kc viac, ako rovnako vybaveny spalovaci; uz sa oplati kvoli menej nez polovicnym nakladom na "palivo".
Tebe vsak naklady nemozu nic hovorit, ked ziadne auto neplatis.
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 21:44
Re: cena je uplne mimo
dobry clanok [odkaz]

hlavne ta veta v strede clanku co je v uvodzovkach..... svata pravda

dalsia svata pravda:

Jediné, čím sme si momentálne istí je, že pohon elektromotorom je tá správna cesta, no batéria ako zdroj energie zrejme nie...

auto na baterky nemoze byt nikdy ekologicke
Avatar - twistedTSD
12. 9. 2014 21:41
Re: cena je uplne mimo
Prostě proto, že nejde zrovna o levnou technologii...No a někteří rádi žijí v iluzi o tom, že chrání životní prostředí a drží krok s dobou...
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 21:06
Re: cena
zalezi od uhla pohladu.... zaklad v LX vybave sa da u nas kupit za nejakych 13 690 eur.... co je zhruba na urovni ceedu s GDi ....

nadupana verzia EX s 18tkami a v metalize je uz samozrejme dost drahy spas.......

ja som u nas v meste dnes videl ( musim priznat ze prvykrat na ostro v premavke ) novy soul ..... a konkretne takyto hnedy [odkaz] len s tymi druhymi priplatkovymi 18tkami ..... vyzeral super.... vysoka maska a kapota... posobilo to robustnejsie a viac SUV ako sportage.... podla mna soul nie je lacne auto ..... ale ono si v eu mozu ceny dat ake chcu...... tu je to auto len do poctu.. v usa sa predava 90 percent celosvetovych rocnych predajov a tam s cenou zda sa problem nie je... nestacia ich totiz ani vyrabat ... taky ma uspech v usa
Avatar - petrumr
12. 9. 2014 20:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 19:27
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
ja mam iny nazor ale tvoj ti neberiem ;-)
12. 9. 2014 18:28
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
ani klasickej Soul nevypada jako normalni auto, tak jak muze normalne vypadat jeho EV varianta?
Avatar - _Karel_
12. 9. 2014 18:26
Re: Top..
I tak se ti to posmívání moc nepovedlo.
12. 9. 2014 18:20
Re: Top..
posledni Clio jsem prodal pred 7 lety ;-) [odkaz]

koukam ze neaktualizovani mojeauto.cz nektere dosti mate >:D
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 17:50
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
soul EV nie je ziadna predelavka... je to plnohodnotny elektromobil s dojazdom vacsim ako i3 ;-) ..... len ma tu vlastnost ze na rozdiel od inych elekromobilov vyzera ako normalne auto.... a nie ako nejaky nepodarok.... takze v tomto smere ma este aj vyhodu.... take i3 je vazne nehezke

cena je samozrejme mimo beznu realitu... ako pri kazdom elektormobile
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 17:41
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
presne tak :yes:

za 500 tisic by mozno daval zmysel..... aj pri tej obmedzenej praktickosti spojenej s mizernym dojazdom..... ale v cene aku vidim ... je to nezmysel
Avatar - 3_diamanty
12. 9. 2014 17:38
cena je uplne mimo
nechapem preco su tie elektromobily tak drahe......... dojazd mizerny, navratnost investicii na usetrenych pohonnych hmotach stejne veskera zadna.... ani za 10 rokov sa mi to nevrati.... tak k comu je to dobre.... k comu taketo auto? .... a nevravte ze ide o setrenie prirody .... uz davno je zrejme ze elektromobily poskodzuju ( aj ked nepriamo, tazba grafitu, vyroba baterii ) zivotne prostredie viac ako klasicke auta.....

mozno v porovnani z el. golfom alebo i3 vychadza cena soulu ako ok..... ale stejne je to uplne blud.... za tu cenu mozem mat dva souly.... jeden s gdi a jeden s crdi
Avatar - _Karel_
12. 9. 2014 17:33
Re: Top..
:no:
Posmívá se majitel 14-ti letýho Clia......
12. 9. 2014 17:18
Top..
..per jiz rozbiji prasatko, a pak zjistuje ze si ho rozmlatil zbytecne, pac je to elektromobil a pac ikdyby Felicii prodal 100x, tak nanej i tak spolecne s usporama z prasatka mit nebude, proste smula :-!
12. 9. 2014 16:36
Re: ELEKTRICKÝ KOREJEC MÁ VÝJIMKU !!
Soul EV není žádná předělávka, s implementací elektromotoru a baterek se počítalo od samého počátku vývoje platformy pro Soul.
Avatar - Honza Mička
12. 9. 2014 16:31
Re: BMW i3 ?
Dobrý den,

i3 je samozřejmě také možnost, nejbližší konkurenci jsem však bral pouze z mainstreamového segmentu ;-)
12. 9. 2014 16:25
BMW i3 ?
Nevidím smysl dát za elektrický golf, nebo kiu 900 000, když v podstatě za ty samé peníze je na trhu skutečný elektromobil a ne předělávka?

A maximální výbava, která zahrnuje jednozónovou klimatizaci mi přijde k smíchu.
Zřejmě proto se dostalo možnost koupit odvětrávání sedadel... >:D