Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Potvrzeno: Škoda Auto přiveze do Paříže i tři Fabie Combi

Do pavilonu 4 pařížského autosalonu přiveze Škodovka vedle klasické Fabie III rovněž dosud neodhalenou verzi Combi. Ve Francii tak proběhne světová premiéra tohoto modelu.
Zpět na článek
Avatar - Martin911Turbo
25. 9. 2014 12:19
Re: A ANI JEDNA NENÍ ELEKTRICKÁ ...
Tak už Tě konečně odhalili
Psal jsi jak je Tesla bezporuchové auto, tak už máš puntík >:D
[odkaz]
Avatar - WinDiesel
25. 9. 2014 08:12
Re: vánoce
Jejich poslední verze Vánoc je "Fabia není vánoční dárek, který bude po Silvestru vyhozen do popelnice" ..... >:D
Avatar - beibej
24. 9. 2014 23:23
vánoce
Ta červená na poslední fotce je jen nepřesnej render. Podle fotek z kamionu jsou druhé dveře jinak vytvarované. A ty vánoce v létě (na podzim) tu fakt nevidím. :no:
Ibiza combi se mi líbí víc.
24. 9. 2014 22:13
Re: A ANI JEDNA NENÍ ELEKTRICKÁ ...
jj
fááákt [odkaz] ;-)

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
24. 9. 2014 21:53
Re: skoda
jj pěkný, akorát to vypadá stejně jako Rapid Spaceback 8-s
24. 9. 2014 21:46
Re: základní motor 50kW
Podle mě má být správně 55 kW.
Avatar - sargis
24. 9. 2014 21:16
Re: hype
Takze sme sa dozvedeli, ze si zrakovo postihnuty...kto za teba pise prispevky?
Avatar - baca42
24. 9. 2014 20:35
základní motor 50kW
to je asi nějakej překlep, kde by takovej vzali ?
Avatar - .StenLi.
24. 9. 2014 18:46
Vyzera ako Rapid Vesmirny Batoh Spaceback :)
Sorry ale vyzera ako Rapid Vesmirny Batoh Spaceback :-) cizo otras zas a znovu.. :no:
Avatar - 3_diamanty
24. 9. 2014 16:58
Re: Zatim dobrá
no zrovna fabia II sa mi viac paci hatchback .... ale inak mas pravdu samozrejme
Avatar - aproximus
24. 9. 2014 16:37
Re: Zatim dobrá
tak kombík bude zajisté mnohem pohlednější, než hatch.
24. 9. 2014 16:37
Re: Combi
Co třeba politika? Další díl skládačky, další série článků na nejrůznějších webech a v časopisech atd. atd. Prodávat se bude až od ledna 2015, takže po první vlně slávy na téma hatchback přijde druhá, kombíková. Mě to tak nelogicky nezní, vzhledem k tomu jakým způsobem Škodovka odhalovala detail po detailu ten hatchback. Prostě někdo z pánů z Boleslavi se rozhodne, že zelenou dostane hatchback a kombík prostě počká další měsíc až dva.
Avatar - petrumr
24. 9. 2014 16:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ozzman
24. 9. 2014 16:19
Zatim dobrá
Jo, zatim to vypadá hezky, kombik Fabii bude slušet. I když to nebude žádná kvalitativní mainstreamová "prémiovka" (supermainstream, co GTI? :D), tak prodloužená verze Fabie dopadne zajisté dobře. Doufám, že to nezabijou nějakým Simply Clever řešením, jako, že zůstanou v nabídce normální hagusy alá Oktávka, nebo vylepší využitelnost kufru (nakládací hrana a alespoň co nejrovnější ložná plocha po sklopení sedadel).
Avatar - sargis
24. 9. 2014 16:01
hype
Nic v zlom, ale ked vidim tych novinarov behat s metrom, lezat v kufri na sklopenych sedackach, zaostrovat zrkadlovky na kus zeleneho plastu a potom to zvelebovat, akosi sa mi stracaju pojmy objektivita a profesionalita.
Avatar - Jáchym
24. 9. 2014 15:52
Combi
Tak jsem docela zvědavej, je pravda že co do designu se škodovce víc daří právě combi, zářným příkladem je právě Superb. Mimochodem zajímalo by mě proč by jí tam taky vozili kdyby jí pak nechali v zákulisí a neukázali ani novinářům :-)