Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mazda CX-3: Ukáže se malé SUV již v Los Angeles?

Japonská automobilka Mazda nyní rozsáhle modernizuje nabídku svých modelů. Expandovat chce také do nových segmentů.
Zpět na článek
28. 10. 2014 18:24
Re: Mazda debuting all-new CX-3 at 2014 LA Auto Show
toto je super reakcia na článok. dal si odpoveď na otázku v nadpise článku. chválim
:yes: :-!
p.s.: kto povedal, že nebude 4x4? ;-)
28. 10. 2014 13:00
Re: Mazda 6 GT
Čiže ty by si chcel mazdu 6 all-road.
moje nervy, len to nie.
28. 10. 2014 12:54
Re: to budou vsechny mazdy od ted uz uplne stejne??
A Citroen tam zase dá hnusné zdvojené svetlá. >:D
28. 10. 2014 12:42
Mazda 6 GT
Byl bych rád kdyby udělali mírně vyšší model Mazdy 6. Něco jako BMW 3 Grand Turismo.
Jízdní vlastnosti budou určitě mírně horší, ale výrazně lepší než CX-5, ale hlavně zákazníci dostanou vyšší posez a auto bude působit ještě hodnotnějším dojem - můj vlastní pocit!

Mazda 6 kupé je nesmysl >:D
Avatar - Shr3k
28. 10. 2014 11:56
Mazda debuting all-new CX-3 at 2014 LA Auto Show
[odkaz]
Avatar - petrumr
28. 10. 2014 11:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 10. 2014 10:35
Re: to budou vsechny mazdy od ted uz uplne stejne??
jestliže se uniformita kritizuje u koncernu, pro by se nemohla kritizovat u mazdy??
navíc, mazda to dotahla k "dokonalosti".
pro me je tenhle kopirovany dyzajn uz trapny
Avatar - baca42
28. 10. 2014 09:50
Re: cx3? ------ predpokladam
Já v tom nevidím žádnej problém. Prostě všechny mercedesy vypadaj jako mercedesy, mazdy jako mazdy, a škodovky jako škodovky. Ty si vybereš velikost a typ auta.
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
28. 10. 2014 09:08
Re: to budou vsechny mazdy od ted uz uplne stejne??
Takze ked to robi VAG, ide o prislusnost k znacke a je to plus. Ked to robi Mazda, je to zle?

Nehovoriac o tom, ze Mazdy su zretelne odlisitelne - dizajn svetiel, bocna linia, predok auta (umiestnenie drziaka znacky na 3 a 6)....
28. 10. 2014 08:34
to budou vsechny mazdy od ted uz uplne stejne??
dvojka stejna jako trojka a jako sestka?
Avatar - wembloud
28. 10. 2014 08:27
cx3 nebude vypadat jako na te simulaci
nebojte, rozhodne to nafoukla dvojka nebude.. :-)
27. 10. 2014 22:18
Re: cx3? ------ predpokladam
skôr čítam o facelifte pre 6, ktorý má byť veľký a má mať luxusnejší interiér podľa vzoru 3, teda displej nebude zabudovaný v hlavnom tele prístrojovky a tá hrana nad ním už nebude, ale celé to má byť odľahčené.. no som fakt zvedavý, hlavne nech to už je..
Avatar - 3_diamanty
27. 10. 2014 17:48
Re: cx3? ------ predpokladam
problem nie je kolko beha CX5 v okoli.... nech ich beha aj 200...... tu nejde o to ....problem je celkova uniformita znacky.... a vzajomna prilisna snaha podobat sa jeden na druheho ..... no schvalne... bude snad mercedes S posobit charizmaticky premiovejsie a hodnotnejsie na majitela ked bude vyzerat ako mensie Cecko? No asi nie ze?.... lenze to uz je pozde.... v dojclande sa asi zacina setrit... paradoxne najviac sa setri prave v premiovkach kde by sa nemalo setrit vobec .. uz aj novy passat si v originalite povytiera s Ceckom *..... len je smutne ze japonci sa snazia napodobnit nemcov v uniformite.... to je prave zasadna chyba....

a reci typu ze ja mam premiu som panko.... to je dnes uz na smiech.... dizajnom sterilnejsie a nudnejsie znacky bez kuska zivocisnosti a tepla fakt nenajdeme nikde len v nemeckej premii... uz nudnejsimi a chladnejsimi autami ako dnesna premia sa fakt neda ani jazdit..... dokonca uz aj novy passat to pochopil ze tadial cesta k srdciam ludi nevedie a vidiet ze pri jeho tvorbe dizajneri zapojili do hry aj kreativitu a dali tomu autu zivot .... a vyzaruje z neho aj nieco viac ako len jas plechu odrazeny v slnecnom luci .... :yes:
27. 10. 2014 17:37
Re: cx3? ------ predpokladam
Táto možnosť je veľmi pravdepodobná, ale zo svojou CX5-kou som spokojný, nakoniec tých Mázd až tak nebehá, v mojom okolí asi 3 ks. Uvidíme aká CX3 bude naživo...??
Avatar - 3_diamanty
27. 10. 2014 17:05
cx3? ------ predpokladam
ze bude vyzerat ako zvacsena mazda 2 a zaroven zmensena mazda CX5 .... uz teraz som cely napaty na tu originalitu ktorou nas mazda opat dostane ;-) .. a poprosim v interieri aj jednu mega kaplicku s pidi-displejom ako v M6 a CX5 :yes: konkurencia to bude mat aspon lahsie

boze moj... uz aj mazda? preco? boze preco? preco musia byt vsetky mazdy zrazu rovnake?

Originalita u mazdy sa postupne zacina vytracat... a clovek si to uvedomi najviac vtedy ked uz pred predstevenim nejakeho jej noveho modelu vie dopredu ako ten model bude vyzerat , hrozna doba uniformity

nakoniec zistime ze najoriginalnejsie auta robia dnes korejci , paradox ale je to tak :yes: mam pocit ze picanto rio ceed alebo sportage ci optima soul sorento sa na seba ani jeden vobec nepodobaju... a kazde z nich ma svoju vlastnu tvar a nespletiete si ich navzajom ( aj premia im ich originalitu len tisko zavidi ) co si budeme klamat... mercedes ma v sucasnosti kreativitu asi tak na urovni makaka stromoveho, audiny to iste.. totalna sterilita, vzajomna prilisna podobnost, chyba napad, chyba caro, chyba ta spravna aura, chyba dusa tym autam ... tu nemci hodne sklamali

ak maju byt vsetky mazdy uplne rovnake tak s panom bohom.... a teraz sa mozete pustit do mna :yes: