Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Touareg: V roli módního doplňku

„Ahoj, já jsem Karolína, a já Martina“, tak začal sychravý den s modelkami, ve kterém měl ale hlavní úlohu Volkswagen Touareg.
Zpět na článek
3. 2. 2015 18:26
Modní doplněk pro chudáky
Modní doplněk pro chudáky co mají nízké sebevědomí tak tímto krámem si to nastavují, blondýnky umějí jezdit s tím to jen dopředu, a pánové si prodlužují co jim chybí dole.
3. 2. 2015 16:58
Slečny i to auto budou poměrně drahé na provoz
a bojím se, že u obou bude vycházet špatný poměr cena\výkon 8-s
3. 2. 2015 13:14
Re: Reklama
Taky mi prijde, ze vw asi tlaci prodeje. Asi jim to nekde lezi na sklade a potrebuji to udat.
Zajimalo by me kolik plati za to, ze se to tu porad inzeruje. Cekam kdy Touarega otestuje treba take nejaky uspesny hokejista, fotbalista,...
3. 2. 2015 12:40
Bravo
redakce. Už jste se z kategorie autoblesk přenesli do Blesk pro ženy. Pár dnů jsem sem nekoukal a vidím že už ani nemusím. Sedmsetpadesátýšestý článek o Tuaregu a z každým dalším kvalita klesá níže a níže.
3. 2. 2015 11:53
čím blíž
jsem tomu autu - tím je škaredší, to myslím vážně, je to taková krabice, ale zase jen můj názor....
3. 2. 2015 11:41
Tuareg po deseti letech
Tuareg mě, po deseti letech v prodeji, nepřekvapil. Asi překvapil autora této "reportáže", který ho zřejmě viděl poprvé v životě. Mě překvapilo, co se dnes vejde pod pojem "modelky". Jestli to jsou dcery někoho z redakce, tak se omlouvám.

A pokorný dotaz na redakci, myslíte, že stihnete test i20 ještě před jejím prvním faceliftem?
3. 2. 2015 11:23
Nevím proč jsem napsal měsíc, když jsem myslel týdně :), Ale co už :).
3. 2. 2015 11:22
ty sem asi chodíš jen jednou měsíčně, viď? Jinak bys věděl, že je tu touareg několikrát do týdne. ;-)
3. 2. 2015 11:14
Nevěřil bych, že to napíšu, ale jsou situace, kdy i Touareg je poměrně pohledným vozem... >:-[] >:-[] >:-[]

(VW už nešetří jenom na sdílení dílů...)
3. 2. 2015 11:06
Reklama
Nechcete se už na reklamu na Tuarega vykašlat? Vždyť co měsíc to podobný zbytečný článek... Nebo to aspoň dát do správné kategorie (PR, komerce).

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud