Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Malibu 2016 oficiálně odhalen, přináší i hybridní verzi

Nový sedan Chevrolet Malibu, jehož předchozí varianta se prodávala i v České republice, je zde. Váží méně, vypadá lépe a bude dostupný rovněž s hybridním pohonem.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
2. 4. 2015 03:13
Re: Ten Chevy nám nějak fordovatí
Mně se to tedy líbí víc než to Mondeo, už proto, že to není tak unylé a má to nápad. :yes:
Avatar - PlumJelinek
2. 4. 2015 00:16
Re: Malibu vs. Impala
Mě naopak Cruze nikdy nezaujal, měl takovej až asijskej design, hlavně zezadu. Vesměs takový nezajímavý a obyčejný auto s laciným interiérem. A ani s jízda s ním nebyla jiná. Zkrátka jedno z aut, který mi vůbec nechybí, že zmizelo z trhu. Nový Malibu i Impala se mi líbí, z fotek obojí působí nadčasovým a poměrně majestátním dojmem, docela by mě zajímaly naživo, potažmo jízdně.
Re: Malibu vs. Impala
Mám radši jednodušší tvary. Ten Cruze je pořád nadčasový.
Inspirace Oplem
Vzpomněl jsem si na koncept Oplu a myslím, že tam nějaká podobnost je [odkaz] , [odkaz]
Avatar - Barrichello
1. 4. 2015 15:38
Re: Ten Chevy nám nějak fordovatí
Mondeo zkombinované s něčím no, není to vyloženě ošklivé, ale je to zvláštní
Avatar - Lonestarstate
1. 4. 2015 15:23
Re: Ten Chevy nám nějak fordovatí
Ten predek vypada jako po bouracce...a to rikam jako velky fanda GM.
1. 4. 2015 12:55
Re: Malibu vs. Impala
No to nevim. Maska je hrozne rozharana, mevim, co v chevroletu blbnou. Provedeni, jako mel treba cruze, bylo mnohem povedenejsi. Prolis z boku jak po bouracce a k tomu paprdovska radoby gran coupe karoserie...
1. 4. 2015 12:48
Re: Asi mám špatný voko...
Ještě, že je toho prvního dubna, jinak bych měl obavy o tvý voči. >:-[]
1. 4. 2015 12:44
Asi mám špatný voko...
...ale připomíná mi to QPorte řízlý s Grandeurem. Takže ne úplně marný :-)
1. 4. 2015 11:53
sedan
Moc povedený design. Záď tvarovaná jako liftback, ale je to sedan, nádhera. Ale Malibu ani v minué generaci už nemělo šestiválec, pokud se nemýlím. U Impaly ano, ale kde je konec osmiválcům v sedanech? U Chevyho jenom v SS, ale tak nějak mám pocit, že dlouho nevydrží.
Avatar - Barrichello
1. 4. 2015 10:49
Re: Ten Chevy nám nějak fordovatí
no proti tomu zas designově vypadá to Malibu lépe
1. 4. 2015 10:36
Re: Ten Chevy nám nějak fordovatí
Naštěstí tu je ještě Chrysler 200 ;-)
Avatar - Barrichello
1. 4. 2015 10:32
Ten Chevy nám nějak fordovatí
trošku to připomíná Mondeo....a ta 1,5 je výsměch u takovéhohle auta, naopak jednoznačně chybí šestiválec....

No už i s amerikou to jde pomalu z kopce, naštěstí ještě ne všude.
Avatar - PlumJelinek
1. 4. 2015 10:23
Malibu vs. Impala
Ta auta vypadají prakticky stejně, což je trochu škoda, nicméně plusem je, že jde o velmi dynamický a povedený design. Jen by mě zajímalo, jak je to vlastně v hierarchii značky, Impala je o třídu výš než Malibu, či naopak?