Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Reklamy, které stojí za to: Renault Espace a Kevin Spacey

Renault Espace je vůz, který nabízí nepřehlédnutelný vzhled, ale zároveň útulnou kabinu a tichou jízdu. V nové reklamě vysvětluje slavný herec Kevin Spacey, proč řídí právě tento vůz.
Zpět na článek
19. 4. 2015 22:37
Re: je signifikantní,
treba si uvedomit, ze toto auto ma vazit pod 1600kg, tolko vazi grand scenic3 a ma rovnake motory. Sice ziadne terno tie motory nie su ale ani sa neda hovorit o podmotorizovani.
beztak vacsina ma okolo 100kw, aj ked za 40000 by som naozaj cakal nieco lepsie
Avatar - Ghostyx
19. 4. 2015 10:38
Re: je signifikantní,
Taktéž jsem v tom seděl na autosalonu v Genevě a musím potvrdit Tvoje dojmy, lepší kvalitu interiéru jsem snad v mainstreamu zatím neviděl. :yes: Pokud vydrží u tak velké káry bez závad ty oturbené 1,6 motůrky nějaký větší náběh km (což asi jo, když tam dávaj standardně záruku 5 let / 100 tis. km), tak to bude za tu cenu, pokud někdo bude chtít větší luxusní auťák s vyšší stavbou (a nebude zrovna toužit po SUV) jedna z nejlepších voleb na trhu... :-!
19. 4. 2015 01:03
Re: je signifikantní,
len ok? Na autosalone som v tom sedel, hned za nim nove sorento, potom passat, superb, mondeo, kym bol prazdny autosalon, tak som pobehal rychlo novinky, tie auta oproti espace vyzerali ako o triedu horsie auta a to vazne neprehanam. Odporucam si sadnut do toho auta aby ste pochopili.
Z mainstreamovych znaciek som v kvalitnejsom interieri este nesedel.
Displej ako v tesle urcite ale nie je, je o dost mensi, tiez ma to prekvapilo,na fotkach vyzera vacsi.
Stiesnene to je do urcitej miery, ja mam 196cm a ziadna vyzla nie som, bol som obklopeny stredovym tunelom a laktovou opierkou,ale nic specialne mi nevadilo. Mozno by som privital viac priestoru pre prave koleno.
Avatar - Katikakus
18. 4. 2015 17:35
Re: je signifikantní,
Proc pouzivas slova, kterych vyznam neznas?
Avatar - petrumr
18. 4. 2015 17:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 4. 2015 16:44
Re: je signifikantní,
Ale zvenku dobry, ne? ;-)
Avatar - petrumr
18. 4. 2015 16:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
18. 4. 2015 16:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 4. 2015 14:31
Re: Dalsi moc pekne video...
No to se neboj. Sestrihaji to na pul minuty, ten "nastydly pan" to nadabuje s vervou komunistickeho prokuratora a cele to vyzni tak, ze "vysilame jasne zpravy konkurenci, hjondee dosahuje intergalaktickych rozmeru, vcera jsme ovladli Cesko, dnes cely svet, zitra ovladneme cely vesmir a i sousedovi z Marsu bude jasne, kdo vyrabi ta nejkvalitnejsi ceska auta". >:-[]
Avatar - Katikakus
18. 4. 2015 14:24
Re: Kevin Espacey
Souhlas, je to pecka reklama a filmy s nim patri k tem, ke kterym se porad rad vracim.
Avatar - Katikakus
18. 4. 2015 14:22
Dalsi moc pekne video...
Doufam, ze se cesky Hyundai inspiruje u svych americkych kolegu - neni to primo reklama, spis velmi povedeny viral:

[odkaz]
Avatar - Ada je zase tady
18. 4. 2015 14:03
je signifikantní,
že žádný záběr nedává celkový pohled na tu hrůzu na palubce... :no:
Avatar - pumpkin
18. 4. 2015 13:59
Re: Kevin Espacey
Tá skladba k tomu je celkom chytľavá...
[odkaz]
Avatar - pumpkin
18. 4. 2015 13:57
Re: Kevin Espacey
Súhlasím. Priebeh reklamy fajn, ale na konci si to žiada hlbšiu pointu.
18. 4. 2015 13:48
Re: Kevin Espacey
Prezident - narážka na House of Cards ;-)
18. 4. 2015 13:47
Re: Kevin Espacey
Ano a narazka na prezidenta souvisi s House of Cards. Ale nemuzu se ubranit dojmu, ze ta reklama mohla byt trochu napaditejsi. Proste "ahoj, ja jsem ten a ten, mozna si me pamatujete odtud a odtud a kdyz chci tohle a tohle, tak volim ten a ten produkt..." To je marketing ze zadni strany tv programu. I kdyz mene je nekdy vice a ve svetle tech "filmovych" reklam je to prijemna zmena.
Avatar - woody-alien
18. 4. 2015 13:46
Re: Kevin Espacey
Mezi tou "spoustou dalších" třeba John Doe v Seven. :yes:
18. 4. 2015 12:49
Re: Kevin Espacey
Ještě přidám odkaz na reklamu na Kadjar. Oproti reklamám, které jsou na našich stránkách Renaultu, tam je možnost zvolit ze třech pohledů (např. z lana, kajaku, křídla, auta..)
[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
18. 4. 2015 12:43
Re: Kevin Espacey
to robi ten masivny az mohutne posobiaci kukuc sportagu [odkaz] s vysoko polozenymi svetlami vzhladom k maske .... aj vysokymi bokmi a malymi oknami
Avatar - pumpkin
18. 4. 2015 12:42
Re: Kevin Espacey
To sú lupene, nie listy. >:D Tiež sa priznám, že boli pre mňa kľúčové.
18. 4. 2015 12:36
Re: Kevin Espacey
Vidíš to. A já jsem Americkou krásu poznal jen podle toho listí. Podle něj bych to nepoznal.
18. 4. 2015 12:33
Re: Kevin Espacey
Panebože! Ten chlap je legenda:) K-Pax. Americká krása. Obvyklí podezřelí a spousta dalších:)
A ta reklama je fakt dobrá :yes:
18. 4. 2015 12:27
Re: Kevin Espacey
Ještě, že jsi napsal Kevin Espacey. Jsem nějakej zabržděnej a nechápal jsem, proč si vybrali zrovna jeho. Taky mě až teď dle těch padajících listů docvakla Americká krása. Ale zdálo se mi, že jsem ho už někde viděl. :-)
Avatar - petrumr
18. 4. 2015 12:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
18. 4. 2015 11:43
Re: Kevin Espacey
suhlas... napise mi nieco v tom zmysle: toto video nie je dostupne vo vasej krajine

dik za odkaz ;-)
Avatar - pumpkin
18. 4. 2015 11:29
Kevin Espacey
Na Slovensku to nejde prehrať, tak tu je link: [odkaz]