Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki iM-4: Minicrossover dostal zelenou, bude se vyrábět

Japonská automobilka představila v Ženevě bílý koncept iM-4. Hranatý crossover zamíří během tří let do sériové výroby.
Zpět na článek
15. 5. 2015 17:30
Re: Dualjet
Díky, opravím, opisoval jsem od kolegy... :-/
Avatar - 3_diamanty
13. 5. 2015 19:13
Re: suzuki
presne tak... videl som nedavno celu bielu novu vitaru... v tej mestskej verzii ( lebo su dve verzie oplastovania .. mestska a outdoorova ) ... a je to vazne moc sexy auto... malicke stylove svojske a pritom vcelku dostupne....keby vedla vitary stala 5 krat drahsia X5ka tak si to bawo hadam ani nevsimnem... suzuki to ma v sebe... vie uputat.... vie tieto sikovne auta... moc tejto znacke fandim.... pre mna mozno druha najoblubenejsia znacka hned po kii .... nova vitara je fakt nadherna, svojska, a rozmerovo moc sikovna... skratka dokonala...aspon pre mna .... a co som cital aj podvozok ma moc dobry... ;-)

suzuki je skratka jedna uzasna znacka.... s neskutocnou charizmou...

keby som si mohol vybrat ci ceed s GDI alebo vitaru 2kolku v zaklade ( ceny su podobne ).... beriem vitaru
:yes:
13. 5. 2015 19:01
Dualjet
přeplnovaný je jen boosterjet ,dualjet je atmosferický https://www.youtube.com/watch?…
Avatar - S8
13. 5. 2015 17:08
Re: suzuki
Obě dvě jsou moc pěkné, do města super, Suzuki fandím, jde si svojí cestou a přesně tahle kategorie jim svědčí. Jen tak dál.
Avatar - 3_diamanty
13. 5. 2015 15:53
suzuki
a podla vsetkeho dostal zelanu aj koncept iK-2 ;-) .. a bude to prave iK-2 ktory uz o par mesiacov pride ako prvy do vyroby

[odkaz]

suzuki ma moc zaujimave vozy a tieto dalsie novinky mozu opat zabodovat..... :yes: