Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi TTS Coupé v Česku začíná na 1.389.900 Kč, Roadster je o 75.000 Kč dražší

Audi zveřejnilo ceník nového Audi TTS. Kupé s manuální převodovkou nejlevněji pořídíte za 1.389.900 Kč.
Zpět na článek
9. 6. 2015 23:04
Re: Audi
Proč? 49 tisíc € není nic zvláštního na podobné auto. Jen to máš za německou cenu (nevím, jestli jsou nějaké rozdíly ve výbavě). Zatímco jiná auta skupiny jsou v ČR oproti Německu zvýhodněná.
9. 6. 2015 21:58
Audi
sa s cenou neserie. Jak ma vw super ceny na svoje rychliky, tak audi je odtrhnute od reality.
9. 6. 2015 19:57
Re: Prej turbodiesel...
A není jediný. Někdo by možná řekl, že jsou (více či méně) všechny deformované. :-) Ale pro někoho naftová TT nebo SLK dělají. A UK mi přijde jako sázka na jistotu. Nizozemsko by bylo další na řadě. Že se v ČR moc neprodávají (možná 7 kusů od roku 2007), bude mít zřejmě podobné důvody jako celkem vysoký podíl pohonů všech kol nebo šestiválců.
Avatar - AUDIRS6
9. 6. 2015 15:08
Audi, Audi...
...zacinate ma chalani trosku hnevat... ;-\
Ono, vsetko bude asi fajn, pre "normalne jazdenie", lenze pri ostrejsej jazde mozu nastat az neocakavane problemy s brzdami.
Pre tych, co vedia po nemecky:
[odkaz]
Je mi z toho az smutno, ale tu jasne vidno, ze elektronika nemoze zachranit vsetky nedostatky mechaniky... :-!
Avatar - iudex
9. 6. 2015 14:45
Progres
Mne sa až nedávno podarilo vidieť nové TT naživo a hoci z fotiek vyzerá, že dizajnovo sa moc nezmenilo a niektorí mu tu vytýkali nedostatok progresu, v reále je ten posun až nečakane viditeľný, auto pôsobí oveľa ostrejšie a dospelejšie, také malé R8.
Cena je... no, Audi, tu nepôjde o "badžetovú kúpu".
Avatar - iudex
9. 6. 2015 14:42
Re: Cupra
Uvažovať primárne s ohľadom na power for money Audi nemôže uspieť a naopak Cupra poráža všetko. Ale prémiové kupé nie je mainstreamový hatchback, takže o nich ako o alternatívach sotvakto bude uvažovať.
Avatar - iudex
9. 6. 2015 14:40
Re: Prej turbodiesel...
Británia je veľmi špecifický trh čo sa nafty týka, tam je to deformované daňami a poplatkami. Preto niektoré automobilky tam ani benzíny neponúkajú a i tie, ktoré majú veľkú ponuku, ako je napr. VW či Škoda so svojimi TSI, tak majú v ponuke len symbolicky jeden-dva benzíny.
Osobne som ešte dízlové TT nevidel.
9. 6. 2015 11:13
Re: Prej turbodiesel...
Věřím, že například v UK se jich prodá dost. Ale jaký podíl budou mít, si netroufám odhadnout.
Avatar - Uživatel_5340709
9. 6. 2015 10:27
Re: Prej turbodiesel...
Chtít TT v naftě, jě něco jako chtít dieselovou motorku.
9. 6. 2015 09:09
Re: Cupra
Spíš Golf R, ale ten už není za 1/2.
9. 6. 2015 08:59
Cupra
akoze TTS sa mi strasne paci, ale za polovicnu sumu mozem mat rovnako rychlu Cupru. Ale chapem, ze my, co nemame peniaze, nie sme cielovou skupinou Audi...
9. 6. 2015 08:43
Re: Prej turbodiesel...
Předchozí generaci s TDI v ČR skoro nikdo nekupoval. Tedy méně než 1/10.
9. 6. 2015 08:21
Prej turbodiesel...
Počítám, že 9/10 bude TDI... >:D :no: