Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz W123 300 D: Excelentní piáno na prodej

Pro pořízení některých zajímavých aut nemusíte mít na účtě statisíce, případně miliony dolarů. Za mořem je teď na prodej jedno moc pěkné piáno. Samozřejmě nemyslíme hudební nástroj...
Zpět na článek
2. 8. 2015 23:11
Re: Poslední dobou...
Já čtu článek a dívám se na obrázky k němu. Podle toho píšu své příspěvky. Nikdo mě nemůže nutit hledat a posuzovat odkud autor čerpal zdroje a jak jsou kvalitní. To je jeho boj. (Maximálně ruku v ruce s "tajemným" grafikem.)

A jestli to někde píšou, že litá, tak to i tam píšou blbě. Sorry.

Něco jiného by bylo, když by autor napsal: "Předkládáme Vám překlad článku ze zdroje xy". Tak, jak je to uvedeno zde, za chyby zodpovídá autor.
2. 8. 2015 22:48
Re: Poslední dobou...
Podíval jsi se na obrázky ?
2. 8. 2015 21:38
Re: Poslední dobou...
To jsi nepochopil, to je naopak velmi kvalitni preklad zachovavajici ducha puvodniho textu. Originalni text je napsany v mizerne anglictine se spoustou chyb a preklad pouziva spatnou cestinu aby toto vyjadril. :-!
2. 8. 2015 21:29
Re: Poslední dobou...
V popisu pisi, ze lita:
"Wheels are OEM lightweight aluminum units that weigh 80 pounds less than the stock rims..."
2. 8. 2015 11:17
Re: Poslední dobou...
Hlavně, pokud dobře vidím, [odkaz] jde nikoliv o litá kola, ale právě o ta ocelová, s klasickými plechovými okrasnými kryty - tzv. poklicemi.

Takže, kromě té krkolomné věty, ani její věcný obsah nekoresponduje s připojenými obrázky v galerii.
Avatar - Pekelná Micinka
2. 8. 2015 02:33
Re: Poslední dobou...
Myslím, že tam je W124 zmíněna kvůli tomu, aby tam mohl být odkaz na článek o ní (a samozřejmě vč. zobrazení reklamy). Nicméně je pravda, že ta věta je krkolomná.
1. 8. 2015 19:43
Poslední dobou...
Poslední dobou mám na tomto webu docela problém porozumět textu - buď jsem se probudil a zapomněl česky a nebo se něco takového stalo v redakci. "Daimler-Benz je nabízel v době aktivní kariéry nesmrtelného předchůdce E-Klasse W124 coby příplatkový prvek. " takže buď je míněno, že byli v době kariery W123 a W124 je tam zmíněna úplně zbytečně jen aby autor ukázal, že ví, že byl i nástupce a že nesl kódové označení W124, protože jinak W124 s článkem a ani textem nesouvisí. A nebo to redaktor AUTOBLESKu opět zvoral a měl namysli, že tyto disky byly až v době nástupce.