Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz CLS Grand Edition: Více elegance

Automobilka Mercedes-Benz představuje speciální vydání modelu CLS, které má přispět k ještě vyšší exkluzivitě tohoto čtyřdveřového kupé. Pod označením Grand Edition se ukrývají především kosmetické změny.
Zpět na článek
Avatar - Plautus
7. 1. 2009 12:57
Re: Dobře, chápu ...
takže Ty si myslíš, že Escalade funguje v teréne lepšie ako GL, či GLK?? >:D >:-[] si odvážny mladík >:D
Avatar - Hammunasakra
6. 1. 2009 20:34
Re: Dobře, chápu ...
... tak jste asi dnes "zlobil" - tak se "polepšete"! ;-)
A jak vám říká(vala) když jste hodný byl a nezlobil a navíc třeba zoubek bolel? .... No "Davídku" přece .. :-)
6. 1. 2009 20:26
Re: O uvozovky to ..
Mě maminka říká Navtechu a bez uvozovek >:D
Avatar - Hammunasakra
6. 1. 2009 20:23
Re: O uvozovky to ..
To sice "mohu", ale to se mi tak/pak NElíbí a NEní to "ono" a NEní to můj rukopis ... :-)
To bych pak nebyla já (také by se vám NElíbilo, kdyby vám maminka místo "Davídku", začala říkat "Peťulko") Nemám pravdu? ;-) MÁM pravdu :-)
PS: "Uvozovky" občas někde malinko použiji, ale "nahradit/zastoupit" Lise Charmel věru NEdokáží ;-\ ne, Ne, nE!
6. 1. 2009 19:15
Re: O uvozovky to ..
To můžeš napsat i bez uvozovek, pokud to nemá jiný význam, takhle mám pocit, že nosíš uvozovky i místo podprsenky. :-)
Avatar - Hammunasakra
6. 1. 2009 19:01
Re: O uvozovky to ..
...NEJDE! Jak bych asi pak psala? :-)
To bych ani "pěkný den" přeji ... napsat nemohla!
6. 1. 2009 18:41
Re: Můj milý GTi!
Zahrajte si o "uvozovky", to by myslim pro začátek stačilo ;-)
6. 1. 2009 18:40
Re: Dobře, chápu ...
O Mercedesu se nediskutuje, ty nákupní taško! >:D
neregistrovaný "Darth_Vader"
6. 1. 2009 11:26
Re: Dobře, chápu ...
Nehodlam s tebou diskutovat o eleganci nakupni tasky- ale pripoustim ze GLK je mimoradne povedene auto - mozna nejlepsi ve svem segmentu - XC60 v mych ocich je silne ohrozena - uvidim co mne XC 60 rekne pri jizde- GLK mne pri jizde silne oslovilo. R je obyvak na 4 kolech- zamereny na specifickou klientelu co to oceni a to ja nejsem. GL mne vubec nebere. A o CLS bych mozna premyslel kdyby S80 nebyla tak povedena. Paradoxne nejvic se mi ze soucasneho portfolia hvezdy libi stavajici E neuveritelne vyvazene a nadcasove elegantni auto.
Avatar - Hammunasakra
6. 1. 2009 01:21
Re: Můj milý GTi!
Vážim si vašeho (tvého?) názoru a děkuji a ... a já to tedy BERU ;-)
PS: Oč "hrajeme"? :-)
5. 1. 2009 21:13
Re: A vy ..
Kylie, je mi sice to tvé (milé) oslovení milejší, než když mě jím zde častují naši čtyřprocentní kolegové, leč, asi nebude od věci tě taktně upozornit, že tohle není cukrárna, kde bysme rozebírali počet ok na levé punčoše. Tohle je ostrej diskuzní klub pro ostré jezdce, takže v tomto kontextu prosím vol oslovení. Také mi samozřejmě nemusíš vykat, to bys ses tu z toho brzy asi zvencla.

No, koukám, že tu s tebou bude tak čtrnáct dní sranda, pak tě to přestane bavit. Sázka? ;-)
neregistrovaný "M.a.j.k.l"
5. 1. 2009 20:29
Re: Dobře, chápu ...
Naprostý souhlas :yes: hlavně ta poslední věta.
Dokonale GTI :-!
Avatar - da_b0mb
5. 1. 2009 19:28
Re: A vy ..
GTI nebude z nejmladsich...ale pokud jeho otec neco sedla, tak rozhodne GTI MkI ;-) Ale pokud se nejedna o dedicnost nicku, nybrz o evoluci, v tom pripade by se mohlo jednat o GTO a to uz je jiny kafe :-)
Avatar - Hammunasakra
5. 1. 2009 19:22
Re: A vy ..
.. milý GTi, jste zvyklý, že holčičky .. vás poslouchají? Jen tak? :-) To budeme muset napravit, to je evidentní "systémová chyba"!
Ale za "slovoskladbu" děkuji (můžete i víííce!) a možná bych pár písmenky přispěti mohla.
Už jsem s prstíky konzultovala, co by kdyby alespoň o jeden více než-li 20.081 příspěvků sem napsaly.
PS: A váš tatínek "kterýmižeto" písmenky (a číslíčky) jezdí?
PPS: A zbylo nějaké písmenko i na vás (třeba hned "A")?
5. 1. 2009 18:36
Re: CLS
Možná to bude tím, že tvůj tatínek nejezdí Mercedes...

P.S. Kouzelná slovoskladba :-) napiš ještě něco, nemusí to být nutně o autech.
5. 1. 2009 18:15
Re: Dobře, chápu ...
Stebou plne suchlasim. mne sa nepaci ani nove C,E,CL, ale S-ko je pekne a aj CLS fakt nadherne auto...
Namiesto GL by som si radsej zvolil nieco co aj v terene funguje nehovoriac o GLK, To radsej Escalade alebo Tahoe Hybrid, su krajsie a za tu istu cenu...
Avatar - Hammunasakra
5. 1. 2009 18:14
Re: CLS
Já tedy "jen" blond, ale toliko "upřednostňovati" až "vzívati" a nedejbože kupovati si TAK sofistikovaný/složitý výrobek jako je auto hlavně dle vzhledu? To píši k té větičce o "nejkrásnějším" autě segmentu (definice "krásna" je trošičku "individuální", já bych tedy ty penízky dala do něčeho "krásnější" .. :-)
GLK GlK gLK - jak se to skloňuje?
GL - nejsem "fanynka" tohoto typu "hory železa na 4 kolech" - ale nedávno jsem jela v ML 500 a po průjezdu šíleným "rybníkem" kdy ostatní vozy snad na 40 km/h brzdili, jsem v dálniční rychlosti na tempomat jen vzdálené "šplouch" (škoda že to nejde MENŠíMi písmenky napsat) slyšela, kterak se rozzuřený vodní živel o dvě a půl tuny železa "plující" dálnicí bezmocně roztříštil (ale GL je už až možná "moc", nebo?).
R - rrrrrrrrr - to znamenalo, že tady NEsouhlasím :no:
CLS - trochu mi u tohohle docela "chic" kupé "přebývá" jeden pár dveří, ale každému dle jeho gusta ..
PS: Mne tatínek učil, že ŽÁDNÁ firma nedělá JEN kvalitní věci (natož nejlepší), tak se nezlobte, vás neznám, tak já budu dál raději věřit tatínkovi
Pěkný den ;-)
5. 1. 2009 17:40
Re: CLS
Áčko je nejkrásnější auto segmentu, GLK je o tom že to prostě u Mercedesu umí. Za dva roky ho tu budeš skloňovat jako jedničku třídy. GL je absolutní dominant silnic, R je fantastická kára, opět důkaz umu lidí od Mercedesu. CLS je záměrný solitér, přesto udělaný přesně stejně jako všechny Mercedesy - prostě Mercedes, sto let stále to samé - to nejlepší :yes:
neregistrovaný "babo"
5. 1. 2009 16:47
Re: Krása
presne tak, S-ko zaklad nie je za zlu cenu. Ale kupovat to v zaklade je proste fakt uchylne, tam ked uz, by som chcel milion nezmyslenych priplatkovych somarin, ked luxury tak luxury :-)

A CLS je bomba :yes:
neregistrovaný "babo"
5. 1. 2009 16:45
Re: CLS
veru, niektore MB sice dizajnovo fakt nechapem (A, GLK, GL, R). Ale CLS je zas presne opacny pol, prekrasne auto. Vsetky dalsie 4dverove kvazi coupe budu uz len trapne napodobeniny, CLS je fakt pecka :yes:
neregistrovaný "rickyr"
5. 1. 2009 15:50
Re: Krása
Sko ma lepsi podvozek a tusim v zakladu i airmatic, pokud nepriplacet za vybavu tak zas tahle edice cls bude mit mnohem lepsi vybavu (koukam na obrazcich odvetravany sedacky, designo kuze, extra calouneni stropu, navigace atd atd)
Avatar - da_b0mb
5. 1. 2009 15:17
CLS
Neskutecne krasny auto. Vzdycky se ohlidnu kdyz kolem me proplouva... Tohle se MB opravdu povedlo
neregistrovaný "Horways"
5. 1. 2009 15:02
Krása
Ani ta cena není tak vysoká, jak jsem čekal. :-) :yes: Ale cenou zase není tak daleko od většího Ska, konkrétně o 35 tisíc Kč! Já bych teda asi volil Sko. :-! :yes: