Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Range Rover Evoque Cabrio se již testuje na Nürburgringu

Je opravdu podivné sledovat SUV křížené s kabrioletem, jak se v plném tempu prohání po Severní smyčce Nürburgringu. Range Rovero Evoque Cabrio by měl zamířit do prodeje příští rok.
Zpět na článek
8. 8. 2015 10:43
SUV carbrio
Dobry den, ja bych prosil jedno tridverove SUV, potreboval bych to jako cabrio a melo by to stat minimalne 1,5, dva mega ... ale melo by to ve skutecnosti bejt siroky, kratky, uvnitr dost maly a neprakticky. Jinak jsem uplne normalni. Dekuju.
...kam ten svet speje... :-!
Avatar - hedvin
7. 8. 2015 20:05
Re: Kombinace
Nemusí, ale u těch pravověrných offroadů střechu nenatáhne sličná blondýna za půl minuty. U evogue to bude jistě velká část kupujících a ty nebudou chtít nasazovat střechu jak plachtu na kamion
7. 8. 2015 19:47
Re: Kombinace
A kabriolet musí mít střechu na tlačítko (jedno)?
Já myslel, že podstatná je možnost jet s větrem ve vlasech:)
7. 8. 2015 09:08
Re: Kombinace
Upřímně bych se o prodeje Evoque cabrio vůbec nebál. Naopak se mi to zdá jako použitelná kombinace a kdo jinej než LR by to měl zkusit ;-) :yes:
Avatar - eXp10it
6. 8. 2015 22:29
Pt
PT cruiser v cabriu nevypadá špatně, však to taky není žádné SUV a výšky zase nijak extra nepobral a na rozdíl od evoqu dává alespoň nějaký smysl...
Avatar - hedvin
6. 8. 2015 22:08
Re: Kombinace
žádný krom murana nemá zatahovací střech na 1 tlačítko
6. 8. 2015 21:52
Bohové musejí být šílení
Pokud ještě někdy vznikne film typu Bohové musejí být šílení, bude to ten pravý název pro příběh o strážci parku, který jezdí po Africe v evoque cabrio....a měl by mít stříbrný kalhoty a kloubouk :-)
6. 8. 2015 21:36
Re: Kombinace
Wrangler, G-class, Defender... Off-road cabrioletů je plno.
6. 8. 2015 21:14
Re: Kombinace
... jo jo, akorát že lidí, kteří mají na auto takové požadavky, jak jsi vypsal výše, se najde.... tak.... 1500 na světě.... >:D >:D
Avatar - Dzakobo
6. 8. 2015 20:56
Re: Kombinace
Bond forever >:D British style :yes:
Avatar - hedvin
6. 8. 2015 20:44
Re: Kombinace
No já jsem tak přemýšlel nad tím, jestli by z toho evoque nebyla dobrá jachta bez té střechy aspoň na mělké toky potoků
Avatar - Dzakobo
6. 8. 2015 20:23
Re: Kombinace
Murrana kabrio se prodalo necelých 1500 kusů. Sice to nevypadá moc pěkně, ale když se někdo chce projet krajinou s větrem ve vlasech a současně jezdí v zimě na hory a v létě si občas střihne cestu po rozbité komunikaci na parkoviště u hradu a nechce/nemůže mít 2 auta... Za mne říkám, dobrý nápad.
Avatar - hedvin
6. 8. 2015 20:15
Re: Kombinace
No SUV kabriolet už tu byl, jmenoval se nissan murano, ale ani nevím jak dopadl. To že chce Jag SUV je logické protože se to prodává, ale SUV kabrio? to bude spíš pro divný pozéry
6. 8. 2015 20:09
Re: Kombinace
..je to smutne,ze take nieco vzniklo,ale aj tak si myslim pravy opak,ze sa to bude predavat ako teple rozky..image je image ;-\
6. 8. 2015 19:52
na
som celkom fanusik suv, ale toto sa mi nepaci, radsej klasicky kabriolet
6. 8. 2015 19:31
Re: Kombinace
SUV od Jaguaru se mi aktuálně pozdává jako nejpohlednější SUV. A nepochybuju, že se bude prodávat. O Evoque cabrio si to nemyslím:(
Avatar - hedvin
6. 8. 2015 18:23
Kombinace
Jaguar bude mít SUV, Land rover kabriolet. Tak mě napadá že by se mohli jmenovat Land jaguar nebo Jaguar rover a mohli by prodávat přeznačkovaný auta a měli by pokoj.