Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Toyota Avensis: První jízdní dojmy

Klasik střední třídy má v sobě evropštější geny – a prospívá mu to. Novinku, která přivítá první české zákazníky počátkem února, jsme za prosincových plískanic testovali v okolí Milána.
Zpět na článek
neregistrovaný "Sirob"
23. 12. 2008 22:33
Kontrolka
"jasně oranžově zářící (neregulovatelná a nevypnutelná) kontrolka toho, že pravý přední airbag je funkční" je plusovým bodem v hodnocení EuroNCAPu. Takže se podobné řešení bude teď objevovat častěji. Ale záleží na detailech, jak se která automobilka s výkladem pravidel popasuje...
Avatar - Ham.
23. 12. 2008 21:21
Re: Nemyslíš-zaplatíš,pochopíš-prodáš
No jenže Fiat je vyhlášený šmejd první třídy takže i kdyby měl design jak Ferrari v prodejnosti mu to nepřinese vůbec nic.
23. 12. 2008 13:00
Re: Nemyslíš-zaplatíš,pochopíš-prodáš
Já bych to neviděl tak černě. Polo, Golf, Passat - hnus. A prodává se to jak o život. Corolla - děs a .... nejprodávanější auto. A Auris ? Proti Civicu tragédie. A prodejnost ? Od začátku roku téměř stejná. Evidentně to ve vzhledu neni ;-) Mnohem hezčí Fiat Bravo nemá ani poloviční prodejnost ;-)
neregistrovaný "FR34K"
22. 12. 2008 23:35
Re: ,
:-) :yes:
22. 12. 2008 23:20
super
Líbil a líbí se mi i současný Avensis, ale tenhle auťák je ještě mnohem dál, interiér vypadá ještě lepší než u současného (a prosím hodnotící pisálky, aby se do něj nejdříve alespoň posadili), kombík super, sedan perfektní zadek (ty Toyota umí), s předkem jsem byl trochu na rozpacích, na prvních tajných fotkách vypadal divně, teď je to podstatně lepší, uvidí se v reálu. Možná jsem čekal v designu stopu z Lexusu (IS220-jedno z designově nejkrásnějších současných aut), i třeba v "druhém plánu", zkrátka chce to reál :-)
neregistrovaný "Horways"
22. 12. 2008 22:37
Re: ,
>:D :yes:
Avatar - gld
22. 12. 2008 22:14
Re: Netvor
ked som videl prvé fotky nového avensisu tak ma skoro naplo ale čím ďalej na to kukám tým viac sa mi to páči :-)

interiér je pasátne nudný ale neurazí
neregistrovaný "teoretik"
22. 12. 2008 21:59
Nevím, nevím
Na novej Avensis jsem se docela těšil. S konečným posouzením si počkám až na osobní setkání. Podle fotek docela beru interiér ale exteriér ? Podle první fotky sedanu zepředu jsem se docela zděsil, co to Toyota vyplodila. Celkem slušně vypadá kombi zezadu a z boku, ale maska řve o facelift už teď.
neregistrovaný "AG"
22. 12. 2008 18:20
Nemyslíš-zaplatíš,pochopíš-prodáš
Zdá se,že v Toyotě pochopili,že bez evropsky vyhlížejícího looku (zvlášť po ledové sprše s Aurisem) bude jen velice těžké navýšit prodejní statistiky.Potud dobré,dále je už realizace tohoto poznání poněkud kýčovitá,jakýsi asijskoevropský styl postrádající konečný efekt.Jak elegantně vedle Avensisu budou vypadat Apoštol,C5 a Insignia si lze představit i bez větší dávky fantazie.Jak dynamicky Avensis převýší Mazda 6,Accord a Mondeo ja také nasnadě,tak už lze oslovit snad pouze velmi nízkou cenou.Že by u TTT chtěli kopírovat prodejní čísla Loganu?V této situaci troufalé. :no:
neregistrovaný "yaroukh"
22. 12. 2008 17:26
Re: ,
:yes: >:D
neregistrovaný "magnificent"
22. 12. 2008 15:31
Netvor
Bravo,soudruhům v Japoské lidově demokratické republice se podařilo zplodit jednoznačně designově nejotřesnější vůz střední třídy.A založili tak novou třídu Hybrid na naftu či benzín.Interiér v ničem nezaostává za exteriérem....Předchozí generaci byla vytýkána deignová nudnost,ale podle mě to bylo mnohem přitažlivější auto.
22. 12. 2008 15:25
3 minus
Dle meho nazoru naprosto priserny design exterieru...pro definitivne usedle sedesatniky touzici po dynamickem "looku"...
interier se stredovym panelem prevzatym z Octavie zas tak spatne nepusobi :-) Takze celkove za 3- s takhle :-( primhourenyma ocima
Avatar - skejpa
22. 12. 2008 15:04
Re: ,
presne chapu na co (koho) tim narazis a naprosto souhlasim...
neregistrovaný "507--"
22. 12. 2008 14:56
Re: ,
Tak dovolím si tvrdiť, že ju bohužiaľ aj vystihuje. Tá sa totiž už dávno stala takou akú majú web fóra. Alebo sa možno nejak ešte drží nad hladinou.
22. 12. 2008 14:42
Re: ,
Velmi trefne a perfektne vystihujici uroven diskuzi na zdejsim serveru :yes:
22. 12. 2008 14:04
Re: ,
Fakt si to auto zaslouží tolik úžasných slov, jak píše Ing.VDC? :-O
Avatar - VDC
22. 12. 2008 13:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.