Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: AAA Auto: Ojetinu pod stromeček letos kupuje o třetinu více lidí

Automobily podle něj nejčastěji kupují rodiče svým dospívajícím dětem. Vybírají přitom hlavně model Škoda Fabia první generace, jehož ceny se za poslední rok propadly o 10 až 20 % a nyní začínají na částce 75 tisíc korun.
Zpět na článek
22. 12. 2008 19:13
Re: Áčka, sbíráme áčka...
ostuda jsi spis ty, same urazeni ostatnich a nadavky, jeste ze mas BAN :-) to ze tam maj dobre jidlo je pravda, sak si tam delal, tak jejich "kantynu" snad znas ne ? a ze za auto po telefonu naslibujou uzasny cifry jsem us 2x zazil na vlastni usi kdyz sem tam chtel prodat svoje auto ;-)
21. 12. 2008 21:47
Re: Ojetinu pod stromeček o třetinu více lidí
Tak jak si tam pořídil?! :-O
Avatar - Hory
20. 12. 2008 04:36
Re: Áčka, sbíráme áčka...
TY VOLE, ZALES DO NORY A NIKDY SE UŽ TADY NEUKAZUJ! JE VOSTUDA, ŽE TVOJE PŘÍSPĚVKY SE TADY OBJEVUJOU! JAK ŘÍKÁM, BLUDY BREJLATÝ VOBLUDY (ČTI TVOJE, SEMENÁŘI!) :no:
Avatar - Hory
20. 12. 2008 04:33
Re: Áčka, sbíráme áčka...
ČOVEČE, NAVTECHU, TY SEŠ HUSTEJ TYP, VŽDYCKY MĚ POBAVÍŠ! :yes:
Avatar - Hory
20. 12. 2008 04:31
...
ANO, SOUHLASIM, NADÁVAL JSEM JEN SÁM NA SEBE, JAKEJ JSEM BYL BLBEC! PROTO DOPORUČUJU NEKUPOVAT TAM ANI PŘÍVĚS!
20. 12. 2008 01:19
Re: ...
Neblbni, ženskou si můžeš pořádně protáhnout a když je out, tak se jí zbavíš raz dva >:D
neregistrovaný "FR34K"
20. 12. 2008 01:02
Re: ...
Asi jako s ženskou - taky nakonec nad něčím přimhouříš oko. >:D >:D >:D
neregistrovaný "FR34K"
20. 12. 2008 00:40
Re: ...
Asi takhle - z venku vypadá 90% aut dobře, po zvednutí na hever bych to zredukoval na možná 30%. O skrytých mechanických problémech nehodlám diskutovat. Pokud se dotyčnému něco nepozdává, tak problémy s případnou prohlídkou v autorizivaném servisu, jsou každopádně důvod k ráznému rozloučení. :-)
20. 12. 2008 00:22
Re: ...
Zvednout na hever ještě neznamená, že to pozná i odborník... u každý ojetiny, je to sázka do loterie a s tim by měl každej počítat především. Novák je Novák. ;-)
neregistrovaný "FR34K"
19. 12. 2008 23:58
Re: ...
Tak nějak. Ojetý auto, je ojetý auto - některý je v lepším a některý v horším stavu. To, že se v tom dotyčný nevyzná, nenechá si to ani zvednout na hever, uvěří pohádkám a neumí smlouvat, není problém bazarů, ale kupců(tady spíš koloušků určených k oškubání). :-)
19. 12. 2008 23:53
Re: ...
hlavně ta jejich ojetý auta jsou stejný, jako i jinde. Neznám rozdíl v ojetý a ojetější. Celej problém je hlavně v tom, že pitomci bez schopnosti počítání skočí na všechno a když přijedou domu, tak zjistí, že musej splácet.
neregistrovaný "FR34K"
19. 12. 2008 23:48
...
Neviděl bych to tak černě s tou kvalitou ojetých vozů z AAA. Vzhledem k tomu, že jich prodají nejvíc, tak se zákonitě najde i nejvíc nespokojených zákazníků. :-)
19. 12. 2008 23:16
Re: Áčka, sbíráme áčka...
A pravda a láska zvítězí nad Áčkama >:D
19. 12. 2008 22:51
Re: Áčka, sbíráme áčka...
Auto jde koupit všude a jestli budu chtít kultůru, tak snad raději Havla a jeho dramata >:D
19. 12. 2008 22:50
Re: Áčka, sbíráme áčka...
Myslíš, že bych pak mohl oživit svoje blogy "Supersport v kastrólu"? Hele víš co... mě nenas.e.reš >:D
19. 12. 2008 22:44
Re: Áčka, sbíráme áčka...
to se tam nekdy zajed podivat, hlavne tam maj dobre jidlo a oto jde predevsim :-) , uplne nejlepsi jsou ti nakupci po telefonu a jejich uzasny jmena, jako pan Cezar a tak, naslibujou i za uplnej vrak co ani nevideli castky z nebes >:D
19. 12. 2008 22:39
Re: Áčka
drsnej ego-man >:-[] zebrej zebrej o omluvu >:D aspon znas nejakeho 5 leteho kluka kterej prizpiva na auto.cz :*)
19. 12. 2008 22:10
Re: Áčka, sbíráme áčka...
Tak to máš tip na výlet, to je takový "have to see", koncentrace kovbojů a pumkáčů na jednom místě je fakt nepřekonatelná. Ale bacha abys neodjel v novém autě na výhodný leasing ;-) pokud jsi snad slabší neasertivní povahy, tak doporučuju jít radši na Staromák smlouvat při nákupu stromečku :-! Ale není to tak, že by tam nešlo koupit auto. To rozhodně jde, ale není rozhodně o 50 klacků pod průměrem, což je přesně to proč tam všichni lezou (teda krom za kulturou) a pak brečej.
19. 12. 2008 21:59
Áčka, sbíráme áčka...
Já mám AAA Auto rád. Nikdy jsem tam nic nekoupil, nikdy jsem tam nic neprodal a nikdy jsem tam nebyl.
19. 12. 2008 21:53
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...
hory ma pravdu, kupuju naspat auta, ale zalezi, ci nie su v horsom stave ako predtym.
19. 12. 2008 21:50
Re: Áčka
Hory ::: nadavat mozes na seba, ze si kupil zle auto, nie na nich.
Avatar - Achernar9
19. 12. 2008 19:07
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...???
Z toho co jsem se tenkrát dověděl jde až hlava kolem. Zjednodušeně řečeno... tam se jen lže a lže a lže. Taky tam ten borec velice rychle skončil. Každej nemá na to nervy. / Jo ale co tam prej neberou zpátky, jsou už jednou od nich odejítí zaměstnanci. >:D
Avatar - Hory
19. 12. 2008 18:42
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...???
SAMOZŘEJMĚ MÁŠ PRAVDU, TO JEN NĚKOLIK "JEDINCŮ" ZDE ŠÍŘÍ TAKOVÉTO NONSENSY! OSOBNĚ SI MYSLÍM, ŽE TEN "ROZUMBRADA" SI MYSLÍ, ŽE PO 6. VEČER JEZDÍ ČERNÁ SANITKA A NABÍRÁ DĚTI, CO SE OCITNOU SAMOTNÝ NA ULICI!
Avatar - Hory
19. 12. 2008 18:39
Re: Áčka
TAK NEDĚLEJ ZAGORKU A OMLUV SE SEMENÁŘI ZA SVÉ HLOUPÉ A LŽIVÉ VÝROKY. CHOVÁŠ SE JAKO PĚTILETEJ KLUK, KTERÝMU ROZŠLÁPLI BÁBOVIČKU. DOST SILNĚ POCHYBUJU O TVEJCH AUTOMOBILOVEJCH ZNALOSTECH... RADŠI TADY UŽ NIC NEPREZENTUJ, POVĚTŠINOU SOU TO BLUDY NEZKUŠENÝ OBLUDY!
Avatar - Achernar9
19. 12. 2008 18:37
PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...???
Nechcu se vám tady nějak míchat do sporu... ale kamoš si v AAA-čkách kupoval auto už několikrát a asi měl kliku protože byl vždycky spokojenej a to předešlý od něho úúúplně s klidem vykoupili zpátky. Absolutně bez problémů. Osobně si myslím, že by byli sami proti sobě, kdyby to nedělali. A při těch čachrech co tam s autama dělají (to jsem se dozvěděl od dalšího borca co tam dělal) není problém jedno auto tam prodat víckrát za sebou.
19. 12. 2008 18:25
Re: Áčka
jasne ;-) kdybych te nenaverdl na profil tak bys asi dumal doted >:D
19. 12. 2008 18:15
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...
nene, take it easy, ale tak smysl by to dávalo, ale víš co, to je přesně jedna z fám co kolují - nemá to prostě smysl řešit. Každý auto má nějakou historii, ty z Áček jakbysmet, ale myslím že je to vesměs jedno, jestli máš ojetinu od nich nebo z jinýho bazaru, a pokud je přes Annonci třeba, vyjde to taky nastejno. Pokud jsou ale nějaký problémy, tak je to spíš o nesplněných očekáváních než o tom že by byli někde svi.ě. A když se vezme typický marketingový poznatek že spokojenej zákazník řekne třem dalším a nespokojený asi pětadvaceti.... je na světě dobrá pověst.
Avatar - Hory
19. 12. 2008 18:06
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...
To určitě ne, kde ste vzali, že nekupujou zpátky auta, co se tam koupili? Že by jim samotní nevěřili? >:D
19. 12. 2008 18:03
Re: PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...
jen jestli Ti to nevykoupili díky dobrýmu kamarádovi co tam má ty konexe :-! nebo možná nějaká forma exzaměstnaneckých výhod ne? :-!
Avatar - Hory
19. 12. 2008 17:50
PRAVDA VŽDY VYJDE NAJEVO...
TAK SEMENÁŘI, MÁM PRO TEBE TY FOTKY SMLUV A POSÍLÁM NA MAILA, OČEKÁVÁM OD TEBE FÉROVÉ JEDNÁNÍ A OMLUVU V TÉTO DISKUZI, TY "ROZUMBRADO" ;-)
Avatar - Hory
19. 12. 2008 17:31
Re: Áčka
Idiot seš ty, já tam dělal před 5 rokama jen 3 týdny, to sem psal. Bylo mi tam z toho nablití, tak sem šel dopr... Koupil sem si ho tam jenom proto, že mi to doporučil "kamarád", kterej tam měl celkem dobrý konexe, ale sednul sem na lep.... Takže vlastně máš pravdu, v tu dobu sem byl idiot. Prachy byly a jsou s tím problém nemám, taky už mám dávno novou káru, a ojetinu si už NIKDY nekoupím!!!!
19. 12. 2008 17:17
Re: Áčka
aha, takže taky "nezávislý" názor, však jsem to psal. Takže si to shrňme, děláš v Áčkách, pak si tam koupíš auto, nasypeš do něj kilo a prodáš jim ho zpět. Promiň, ale nejsi trochu idiot?
19. 12. 2008 17:10
Re: Áčka
ty neumis pouzivat SZ a profily uzivatelu na Auto.cz
Avatar - Hory
19. 12. 2008 16:57
Re: Áčka
OK, ŤUNŤO, VYFOTIM A POŠLU TI TO NA MAILA, PAK TO UZNÁŠ... SEM TO DÁVAT NETOUŽIM, TAK ŠUP S TIM MAILEM! >:-[]

BTW, SEM V ÁČKÁCH PRACOVAL (DLOUHÉ 3 TÝDNY) NA ANONCI (VÝKUP AUT PO TELEFONU), TO JEN TAK OKRAJOVĚ... JEŠTĚ NEŽ SE MI OMLUVÍŠ, TAK MI SDĚL TVÉ "SLADKÉ TAJEMSTVÍ", KDO TI TAKOVOU KRÁVOVINU NAKECAL, AŤ SI O TOBĚ ROZŠÍŘÍME OBZORY!
19. 12. 2008 16:55
Re: Áčka
psal sem odkaz, takze nikam jezdit nemusis, staci dat jen odkaz ;-) proste si vymejslis a proste chces mlzit >:D
19. 12. 2008 16:54
Re: Áčka
tak zaprve, rocni prodej AAA je cca 70-80 tisic aut rocne a to na vsech trzich kde sidlej, tedy nejen v CR, a zadruhe jen v CR je zaregistrovano pres 4 miliony aut, a je potreba pocitat i Poslko, Slovensko, Madarsko a co ja vim kde jeste AAA prodava ojetiny a i nova auta ;-)
Avatar - Hory
19. 12. 2008 16:48
Re: Áčka
A JEŠTĚ MALÝ NABOURÁNÍ TVÝ TEORIE, JELIKOŠ SOU ÁČKA NEJLEPŠÍM PRODEJCEM OJETIN A ZA DOBU SVÝ EXISTENCE RYCHLYM ODHADEM TIPUJU, ŽE PRODALY 600 TIS AŽ MILION AUT, TAK PROSTĚ NENI MOŽNÝ, ABY JE POTOM NEVYKUPOVALY ZPÁTKY, KDE TY AUTA KONČEJ PODLE TEBE A TVÉHO "SKVĚLÉHO" ÚSUDKU? JAKO ŠKAROHLÍD BYCH ŘEK, ŽE ROVNOU NA VRAKOVIŠTI, ALE PRAVDA TO NEBUDE... ALE HEZKEJ POKUS, MLADEJ! :-!
Avatar - Hory
19. 12. 2008 16:40
Re: Áčka
NO PROBLEMO, AMATÉRKU... JESTLI SEŠ Z PRAHY, TAK KLÍĎO DÁME SRÁZEK, JÁ TI TO UKÁŽU, TY SE MI TADY OMLUVÍŠ A JEŠTĚ PŘIDÁŠ NĚCO, O CO SE VSADÍME, ALE AŤ TO STOJÍ ZA TEN SPOTŘEBOVANEJ BENZÍN! >:-[]
19. 12. 2008 16:36
Re: Áčka
:yes: jasne brumlo :yes: tak sup sem s odkazem na smlouvy AAA kde bude stejne VIN auta >:D
Avatar - Hory
19. 12. 2008 16:32
Re: Áčka
Vsadíš se? Měl sem Alfu 147 a po roce jim jí tam prodal. Tratil sem na tom 100 táců, smlouvu ještě od nich sem jim ukázal a jelikoš sem do servisu (autorizovanýho) nasr.l dalších 100 papírů, tak to auto bylo jako nový. Tak nemumlej nesmysly, že ho ode mě nevzali, jo? NEJDŘÍV SI OVĚŘ FAKTA, NEŽ VYPUSTÍŠ PÍ.Č.OVINU... U MĚ MÁŠ ZATÍM ZA 5 Z AUTOMOBILOVÝCH ZNALOSTÍ! :no:
19. 12. 2008 16:26
Re: Áčka
tak to kecas, pac v AAA auta co us vlastnili a prodali neberou, takze by ho odtebe nekoupili
19. 12. 2008 16:23
pekna reklama
asi maj v Ackach nadbytek Fabii a Peugeotu 206 a 207 a potrebujou se jich zbavit jeste pred koncem roku aby u nekterych z nich nemuseli pak platit/prispivat na prevod na noveho vlastnika >:D
Avatar - Hory
19. 12. 2008 16:16
Re: Áčka
PANÁČEK JE NĚJAKEJ CHYTREJ... TAK MR. WICHTIG, JÁ SI TAM AUTO KUPOVAL A POROCE ŠLO Z BARÁKU, PROTOŽE SE NEUVĚŘITELNĚ SR.LO. A HÁDEJ KAM SEM HO STŘELIL? JIM ZPÁTKY... A TROUFNU SI TVRDIT, ŽE V LEPŠÍM STAVU, NEŽ SEM SI HO BRAL OD NICH, BO DO SERVISU JSEM NACPAL 5MÍSTNOU SUMU.

MAJ TAM SRAČKY A NIKOMU Z MEJCH ZNÁMEJCH NEDOPORUČUJU, TY SI TAM KLIDNĚ KUP AUTA 2, TOBĚ TO PŘEJU! :-!
19. 12. 2008 15:40
Re: Áčka
CAPS LOCK je hned nad shiftem :-!. Nic se nejí tak horký jak se uvaří. Nemají AAAčka dobrou pověst, nemají, ale není ta pověst jenom fáma? Každej co dělá ramena, že v Ačkach auto prodal ale nekopil by tak jenom kecá, nebo se snaží mstít že jeho sra.ku nekoupili >:D. Nový auta se neprodávají protože se neprodávají starý, protože koupit dobrou ojetinu je skoro sci-fi. Když jsou teda Ačka tak špatný, proč tady nejsou XYZka, který jsou seriózní a mají jenom skvělý auta?
Avatar - Hory
19. 12. 2008 15:34
Re: Áčka
TO TEDA! ALE JAK SE ŘIKÁ: ZOUFALÝ ČASY SI ŽÁDAJÍ ZOUFALÝ ČINY. V TOMTO PŘÍPADĚ TY ČASY TRVAJ NĚJAK DLOUHO, ŽE ÁČKA JEŠTĚ NEKRACHLY. HOLD LIDI SOU NENAPRAVITELNÝ! :no:
Avatar - Atomas
19. 12. 2008 15:31
Áčka
Pokud by mi žena nadělila ojetinu z áček s tím, že ji budeme splácet sedm let, tak bych byl schopnej se ještě následující den rozvést, nebo bych nechal ženu prohlásit za nesvéprávnou. Alespoň v článku napsali, jaký zoufalci choděj nakupovat do áček >:-[]
Avatar - Hory
19. 12. 2008 15:14
Re: Ojetinu pod stromeček o třetinu více lidí
JO, PRACHY TI DAJ NA RUKU HNED. PRODAT JIM, TO JO, ALE NIKDY TAM NIC NEKOUPIT. TAKŽE TI, CO KOUPILI BLÍZKÝM POD STROMEČEK JETÝ AUTO Z ÁČEK DAROVALI VLASTNĚ DANAJSKÝ DAR... KDO BY O NĚJ STÁL? :no:
Avatar - lango
19. 12. 2008 14:31
Ojetinu pod stromeček o třetinu více lidí
No do AAA bych nešel jen jim tam občas něco prodám:D >:-[] >:-[]
neregistrovaný "RayBan"
19. 12. 2008 13:44
Ojetinu pod stromeček o třetinu více lidí
No to víte že ano >:D >:D >:D a plná polovina čtenářů tohoto výplodu teď běží do Áček s plnými kapsami ...