Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: PwC: Prodej aut v Rusku letos klesne až o 45 procent

Prodej aut v Rusku by měl za celý letošní rok klesnout o 45 procent. Důvodem je ekonomický pokles země. Uvedla to dnes poradenská společnost PricewaterhouseCoopers (PwC), která tak zhoršila svou předchozí, únorovou prognózu.
Zpět na článek
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Takze souhlasís s primitivní sprostou lzí a pomluvou? To je dobre vedet.
9. 11. 2015 17:04
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
No jo, ale co kdyz ma pravdu ? >:D
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Nemej péci.

Ono k posouzení tvé osoby se stací podívat jak ti vadí moje adekvátní reakce na dnesní zvratky nicku JirkaV8. Normální clovek se proti takovým zvratkum musí ohradit. Ty atakujes cloveka který se ohradil...

JirkaV8 dnes 02:14

« Re: Dnes?

Gilpicak není bolševik, ale bolsevicky gauner a podvratak šířící tu jen propagandu a deviace. Na něj pozor, lepší 3 romské rodiny v sousedství než tu zvracenou vosickeho podrztazku koupenou za dvě pade.
9. 11. 2015 16:06
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Slabe, velmi velmi slabe, asi tak na urovni tahani kacera kolem louze. Ale klidne se snaz, drzim ti palce.
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Vzhledem k tomu ze jsem te za nacistu neoznacil tak nenaplnil.

Ovsem co se týce paragrafu pro pomluvu tak stací vzít nekolik tvých príspevku, ty kecy jak me posílás na východ nebo o obrazu Stalina a podobné veci, V kontextu mého konkrétního zivota ve kterém jsem prokazatelne nikdy nic s komunisty nemel, práve naopak, to uz je docela solidní pomluva. Takze jen tak dál.
9. 11. 2015 15:55
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Ja jsem mirumilovny clovek, vykladas si to spatne. Nesmis zapomenout, ze internet neni anonymni a takovy paragraf pro pomluvu jsi naplnil dokonale.
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Nemusím nic okecávat ani se vykrucovat. Dej sem link na diskusi a presne oznac príspevek ve kterém jsem te oznacil za nacistu.

Jinak jak vidím tak vyhrozování ti jde. To je neco co dobre umíte, Fajn ze to delás tak verejne. Alespon je to zdokumentované.
9. 11. 2015 15:36
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Okecavej to jak chces, vykrucuj se jak chces, ale je to marne. Na omluvu ani necekam, ale v pripade osobniho setkani pocitej s adekvatni reakci.
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Lzes. Za nacistu jsi oznacen nebyl. Lhár a vypatlanec sedí a ty dobre vís proc.
9. 11. 2015 15:13
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Ano je to skoda, ale treba konkretne me to neda nereagovat na toho jednoho konkretniho uzivatele. Nicmene nikdy ho nenapadam, nepisu vulgarne a ceho jsem se dockal ? Byl jsem oznacen za vypatlance, lhare a naposledy i za nacistu.
9. 11. 2015 15:08
Re: Dnes?
IPA ze ty jsi si zase nevzal leky ? A kolikrat jsem ti rikal, ze ten obraz Stalina mas nechat ve sklepe a netahat ho nahoru.
9. 11. 2015 15:06
Re: Dnes?
IPA ty mas jednou vyhodu, nic dokazovat nemusis, ty uz jsi tu toho dokazal dost.
Re: Dnes?
Vítej, Jirko 8 cm. Jak se más, vypatlánku? Dodrzujes narízení pana doktora? Zrejme ne kdyz to s tebou tak mlátí. >:D >:D >:D
9. 11. 2015 08:31
rusko neni az tak zaostala automobilova zeme jak se zda
alespon ne v porovnani s rozvojovymi zememi
v rusku pripada 1 osobní auto na 3 lidi (u nas 1 auto na 2 lidi)
ještě nedavno se tam prodavaly skoro 3mil novych aut, coz v prepoctu na nasich 10mil obyvatel znamena 200tis novych aut u nas.

horsi je to s poctem mrtvych na silnici, kdy rusko ma skoro stejny počet mrtvych, nez vic jak 3x pocetnejsi EU.
a v poctu mrtvych na 100tis obyvatel rusove 2x prekonavaji nechvalne proslule polsko
Avatar - JirkaV8
9. 11. 2015 02:14
Re: Dnes?
Gilpicak není bolševik, ale bolsevicky gauner a podvratak šířící tu jen propagandu a deviace. Na něj pozor, lepší 3 romské rodiny v sousedství než tu zvracenou vosickeho podrztazku koupenou za dvě pade.
9. 11. 2015 01:06
Rusko
Že by Rusáci konečně pochopili, že je mnohem lepší nakupovat po bazarech?
8. 11. 2015 22:39
auto
to je cim dal vetsi povl ty nove auta, zlate starej dobrej sestivalec vyrobenej do roku 2000
8. 11. 2015 22:36
v rusku
nove auta jsou smejdy, se to nevyplati kupovat, tady a nebo v rusku, zlate zajete auto ze solidniho bazaru za dobrou cenu, nez noveho mrzaka na ktereho jeste cekam
8. 11. 2015 19:38
Re: Dnes?
Nezapomeň to nahlásit Ištvánovi. >:D
8. 11. 2015 19:31
Re: tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
Částečně máš pravdu,prostě mi to nedá a někdy si do druhé strany barikády zaryju.Řidičák mám a auto jsem včera celkem pěkně provětral.A co se týká mého pinďoura,k tomu bych se raději nevyjadřoval,to je už je opravdu hodně intimní záležitost. >:-[]
Re: Dnes?
Ctvrté dnesní lez nicku samael. Jinak bavís, hrdino, Jako zbabelec jsi za komunistu ani nepípnul a ted vyskaujes a lzes. >:D >:D >:D
8. 11. 2015 19:20
Re: Dnes?
Nekecej,kdybys měl tu možnost,tak bys mě zkopal stejně,jak to dělají Putinovi úderníci nepřátelům lidu v Rusku.Samozřejmě v klasické putinovské férovce v poměru 3 ku 1. >:D
Avatar - Kolouš
8. 11. 2015 19:17
tolik kritizovane auto.cz jde do kopru...
...ruku v ruce s upadajici diskuzi.

Dřív se tu scházela komunita lidi, kteří o podobné pěkném víkendu provetrali garáž. Dnes se tu z devadesáti procent schází politická propaganda (z obou stran), která snad ani nemá ridicak. Zato si však náramně umí pomerovat neprovetrany a uvadajici pindoury!
Re: To jsou určitě jen
samael je lhár. Stací ti to tak? Plácat po zádech te muze nekolik jiných diskusních vypatlancu. Je vás tady víc.
Re: Dnes?
samael je extrémní vypatlanec. Ale ty jeho slinty docela baví.
Re: Dnes?
Bylo by zajímavé videt jak bys tvoje tri dnesní lzi prokazoval v prípade ze bys musel. Vzhledem k tomu ze ani na jedné ze trí vecí které mi predhazujes není ani zrnko pravdy a vzhledem k dalsím okolnostem bys na tom byl dost blbe.
Avatar - _Karel_
8. 11. 2015 19:02
Re: To jsou určitě jen
Radši o dvě čárky víc než o jednu míň :-)
8. 11. 2015 19:00
Re: Dnes?
Ještě jsem zapomněl na "dopravního experta" s.Humla.Ten "prokazatelně" ví,že WTC zničila CIA. >:-[]
8. 11. 2015 18:54
Re: Dnes?
Podle tvého slovníku jseš jen tupá oběť veřejnoprávní propagandy. Sputnik, Vyvadil a Foldyna opravdu nejsou nejznámější a nejvýznamnější světoví kritici současné politiky západních "elit". :-)
8. 11. 2015 18:51
Re: To jsou určitě jen
Ale mezery, ty dělá báječně. >:D
8. 11. 2015 18:42
Re: Dnes?
Kdo to prokáže?Vyvadil nebo Foldyna? >:-[]
8. 11. 2015 18:40
Re: To jsou určitě jen
Kdybych lhal,tak mě tady budeš po soudružsku plácat po zádech. :-)
Re: Dnes?
Dnes jsi trikrát prokazatelne lhal. Dnes si dovolujete lhát. Tehdy jste drzeli hubu a krok. nedovolili jste si ani pípnout, za to jste vetsinou kradli vsechno co se dalo.
8. 11. 2015 18:33
Re: Dnes?
Máš to popletené,bolševiku.Dnes už si dovolujeme říkat pravdu a to vás hodně se.. >:D
Re: To jsou určitě jen
A ty se odnauc lhát, hrdino který umí jenom drzet hubu a krok. >:D >:D >:D
8. 11. 2015 18:30
Re: To jsou určitě jen
Pouč i Káju.Ten je na tom mnohem hůř než já. >:-[]
8. 11. 2015 18:29
Re: To jsou určitě jen
Než začneš s ironií,tak se nejdřív nauč gramatiku. >:D
Avatar - _Karel_
8. 11. 2015 18:22
Re: To jsou určitě jen
Věřím, že i ti, co se mnou nesouhlasí, vidí, kdo píše slovníkem komunistické agitky.
Ale jo, jak sis to přečetl, tak sis to zapamatoval, a tak to sem píšeš. To ti nemůžu vyčítat. To zaslouží jen lítost. U škaredé holky se říká- "ale je hodná a chytrá."
O tobě by holky měli říkat- "ale je hezkej"
Avatar - _Karel_
8. 11. 2015 18:17
Re: Dnes?
Ano, krádež coby boj proti komunismu >:D
Podobně jak Mašínové. ;-\
8. 11. 2015 18:17
Re: To jsou určitě jen
Je fajn,že jsi k sobě tak sebekritický,to se u fandů asijských diktátorů často nevidí. :-) :yes:
Re: Dnes?
V zivote jsem nebyl na nejakße schuzi KSČ. Takze to je zu tvoje druhá lez v této diskusi,

Zajímavé ze vy údajní bojovníci a demokracii a svobodu lzete jak kdyz tiskne.

Dnes si dovolujete lhát, za komunistu jste drzeli hubu a krok a nedovolili si ani pípnout (maximálne neco ukrást v práci). >:D >:D >:D
Avatar - _Karel_
8. 11. 2015 17:56
Re: To jsou určitě jen
Slovník Rudého práva, inteligence Mateřídoušky.
8. 11. 2015 17:51
Re: To jsou určitě jen
Jediné, co ti poradím je, když už napíšeš čárku ve větě, tak za ní udělej alespoň mezeru.

Dělá se to tak.

Tím bych začal. :-)
8. 11. 2015 17:41
To jsou určitě jen
pomluvy šířené rusofobními médii placenými CIA,ve skutečnosti je v Rusku skoro tak dobře jako v KLDR,proto jsou tam taky ceny základních potravin dvakrát vyšší než v ČR. >:D
8. 11. 2015 17:35
Re: Dnes?
Já držel hubu,zatímco ty jsi na schůzích závodního výboru KSČ dělal to samé ,co děláš dnes-opěvoval sovětské geroje. >:-[]
Re: Dnes?
Vypatlánku a lhári s nickem samael. Se Sputnikem nemám nic spolecného takze zase jedna z obvyklých lzí.

Budes se divit ale já Sputnik ani pravidelne nesleduji takze se k tamním novinárum nemuzu vyjadrovat. Ale horsí nez novinári na ACZ zrejme nebudou.

Jinak jako velký antikomunista který pred listopadem 1989 drzel hubu a krok a az ted jsi velký hrdina velice bavís, Jsi lepsí nez kabaret.

Presto by ti jiste neuskodila návsteva odborníka.
8. 11. 2015 17:31
Re: No co,důležitější než
Autíčko taky.
8. 11. 2015 17:21
Re: No co,důležitější než
A auto taky? >:D
Avatar - _Karel_
8. 11. 2015 17:19
Re: No co,důležitější než
Vrať tatínkovi tablet a nevysírej.
8. 11. 2015 17:17
No co,důležitější než
nějaký prodej aut je oblíbenost generalissima a ta je 90%.Tak populární nebyl snad ani Lenin. >:D
8. 11. 2015 17:14
Re: Dnes?
U vás na Sputniku máte jistě schopnější "novináře",protože jsou ti jsou schopni udělat demokrata i z Kadyrova. >:D
Dnes?
Otázka pro neschopáky z redakce ACZ. Cituji z clánku "Uvedla to dnes poradenská společnost PricewaterhouseCoopers (PwC),..." - vázne to PwC uvedla dnes? Nebo jste jenom tak líní lempli ze nejste schopni ani redigovat zprávu CTK?