Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Raptor
| 11. 1. 2016 20:51
Přesně, ze všech těch relativně "obřích" pick upů, je vážně povedený. Vzpomínám, když jsem se na něj prvně díval, nechápal jsem ten zvedlý podvozek, zvláštně provedený rám, barevně odlišené tlumiče Fox a v neposlední řadě odjezd auta z parkoviště s hlubokým barytonem, to zrychlení..... Ano, je to velký stroj, kterých amíci chrlí mraky, ale přesto... Tohle je fakt krásný kus, škoda, že mimo mé cenové relace.
Zadní víko
| 11. 1. 2016 20:44
Nemáte někdo tušení, jestli má být na víku korby ten plastový nápis FORD?
Na prototypu z 2015 bylo, na videu v článku taky, ale na spy fotkách a ofiko fotkách ne...
Raptor
| 11. 1. 2016 19:38
srovnani s predchozim Raptorem se na netu site casem dockame :-) Raptor je moje srdcovka
Raptor
| 11. 1. 2016 17:53
Na Ostravsku jezdí jeden 150 Raptor předchozí generace v černé barvě a je to neskutečný kus auta. Přiznám se, že když přijde řeč na tenhle model, jak je zbytečný, obrovský a kdo ví co ještě, jeho "bytí" obhajuji. Nový model se povedl a věřím, že si najde velké množství příznivců, i přes absenci původního 6.2 l agregátu. Holt i amíci si budou muset zvykat na různé přívlastky typu ECO :-) Když už jsem u toho, docela by mě zajímalo reálné srovnání Ecoboostu s původním osmiválcem, a ne jen v laboratoři... :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku