Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Divoká rallye ve Finsku. Hitparáda přemetů a nárazů

Finsko dalo světu rallye mnoho vynikajících pilotů. Mladíci se mohou vyřádit v místním šampionátu, někdy to platí doslova a do písmene!
Zpět na článek
18. 1. 2016 20:24
Re: Super video,
Zase o několik důvodů víc, proč tam nejet... :-!
18. 1. 2016 17:57
Re: Super video,
Tak ono je toho na severu ještě o mnoho více. Začíná to extrémním zdaněním, přes veřejně přístupné informace k platbám o daních vašich sousedů (Norsko), abyste mohl nahlásit, že Váš soused má Ferrari, i když daně (respektive příjmy) tomu neodpovídají... I bez převratu si tam zavedli komunismus :no:

Nicméně na to rally se dobře dívá!!! :-)
Avatar - habanero1
18. 1. 2016 17:55
Re: Super video,
Přesně tak... Stát v zatáčce a ještě za stromečkama o průměru 20cm, mazec, nechápu vůbec 8-s
18. 1. 2016 14:26
Re: Super video,
S těmi seveřany začíná být něco v nepořádku. Někteří kradou děti, jiní s otevřenou náručí vítají nepřizpůsobivé etnikum vyznávající pokřivenou ideologii, nechávají znásilňovat své ženy... a nakonec se ukazuje, že mají i sklony k sebepoškozování :-!
18. 1. 2016 08:45
Re: Super video,
většina jezdců a hlavně všichni diváci na tom videu jsou kandidáti na Darwinovu cenu.
Avatar - dewill
18. 1. 2016 07:39
Felda
Sice jsem fandil Feldě, ale musím uznat, že ten Kadet byl o třídu lepší a získal nejvíce bodů za umělecký dojem :yes:
18. 1. 2016 06:58
Trochu moc
Přijde mi trochu úlet aby se na jednom místě vykoulelo tolik aut. Nevím jak to na rallye chodí, ale podle mě by pořadatel měl závodníky nějak varovat že je na tom místě něco špatně
Avatar - Uživatel_5340709
17. 1. 2016 21:32
Super video,
ve Finsku jdou do toho naplno :yes: , ten předposlední dokonce tak, že by se nemusel stydět ani za vytěžené dřevo. :-)