Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche 911R můžeme očekávat v Ženevě

Puristické Porsche 911R se má představit již velmi brzy a očekává se, že premiéra novinky s atmosférickým motorem se odehraje právě na březnovém autosalonu v Ženevě.
Zpět na článek
22. 1. 2016 16:06
Re: erko
GTS by neměly být ořezané, naopak jsou bohatěji vybavené než S (hlavně z "performance" kategorie příplatků).
22. 1. 2016 16:04
Re: erko
Čekám, že zachovají recept, tedy S s power kitem (možná 331 kW), větším rozchodem, extra výbavou (podvozek, výfuk atp.), interiérem v základu v Alcantaře, trochu jiným naladěním.

Nakonec, dodělat kliky je mnohem snazší, než dovnitř transplantovat jiný motor nebo převodovku. :-) Jen nejprve zaplatíš za to, aby ti je tam nedali, a pak znovu, aby je tam vrátili. >:D Obrazně řečeno. Tak snad nevykuchají tlumící materiály. Všeho s mírou. :-)
Avatar - white label
22. 1. 2016 10:50
Re: erko
Zřejmě bude "nenápadně" přeplňovaná... ;-)
Avatar - Dinar
22. 1. 2016 10:44
Re: erko
GTS verze nejsou tak výbavově ořezané, erko mimo jiné znamená extrémní atmo výkon, na tohle se odcházející GTS 911 výkonově dívá z dálky.
Avatar - Dinar
22. 1. 2016 10:41
Re: erko
Ano, bez klimy, bez klik, prostě erko, taková slabší GT3, ale purističtější, páč manuál. GTS jsou bezesporu nejlepší varianty Porsche napříč modely, jsem zvědav, co se stane s GTS variantou po faceliftu.
22. 1. 2016 10:29
Re: erko
Nejsem zrovna expert na modelovou řadu Porsche, ale přesně to stejné mě napadlo taky - - - proč se ten model nejmenuje GTS???
22. 1. 2016 10:23
Re: erko
Jen si říkám, proč tomu neříkají GTS. I když tam byl recept trochu jiný, pořád to měla být nejlepší Carrera na silnice. R ve mně vyvolává dojem, že to vevnitř nebude mít ani kliky. Jinak atmosféra, manuál, elegantní karoserie Carrery, pokud možno v širším provedení, to si nechám líbit.