Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hromadnou žalobu na Volkswagen podalo v USA na 200 zákazníků

Téměř 200 zákazníků z 50 amerických států podalo hromadnou žalobu na německý automobilový koncern Volkswagen v souvislosti se skandálem týkajícím se manipulace testů emisí. Informovala o tom dnes agentura AFP.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
26. 2. 2016 21:09
Re: tdi v us
Americký střepy se tu ofiko prodávaj jen Cadillac a Jeep a Mustang. Zbytek je všechno neofiko dovoz a na to že je to neofiko dovoz, se toho prodá v celé Evropě celkem dost.

Není den abych neviděl RAMku , Mustang nebo Chrysler a Dodge
26. 2. 2016 17:59
Re: Co na to evropa?
Přesně... Kdybych měl VW v dieselu, tak bych celému VW děkoval, že mi prodali auto, který ještě dobře jede, málo žere a elegantně očůrává ty ekošílence z Bruselu! Asi bych se těšil a radoval, že další model je evolucí toho předešlého, kde se posouvají detaily a technologie a kde vím co mohu očekávat. Asi bych to upřednostnil před revolucí, kde nezůstal kámen na kameni, to pro mě znamená, že výrobce hledá a nenachází svou vlastní identitu... No a je fakt, že když někdo dělá něco dobře, uvidíš toho třeba i milion denně... To, že má každý druhý v kapse zcela nudný, drahý a na jedno brdo iPhone ještě neznamená, že budu z trucu telefonovat z budky... ;-)
26. 2. 2016 17:48
Re: tdi v us
No a to je na tom při té bídě VW v USA pořád lépe než ty americký střepy tady v Evropě...
Avatar - Ada je zase tady
26. 2. 2016 17:22
0,03%
174 z 570 000? Opravdu fatální. Takže jinak řečeno: 99,97% majitelů vozů s motorem TDI je spokojeno. >:D

Osobně se tomu nedivím. :-!
Avatar - Barrichello
26. 2. 2016 12:02
Re: tdi v us
VW v USA v tabulce spolehlivosti zase tradičně na chvostu, takže to o něčem svědčí. Kupují si to jen čerství přivandrovalci z Evropy a pár maniaků, jinak nikdo
Avatar - Emel
26. 2. 2016 11:07
Re: Kéž
Jako že by majoritu ovládl Babiš a podílníci by byli Rittig, Janoušek a tak? Hm, ač nacionalista, tak musím říct, že bych do toho radši nešťoural :-)
26. 2. 2016 11:00
Re: Kéž
treba by se Skoda zas dpostala co Ceskych rukou :-)
26. 2. 2016 10:59
Re: tdi v us
za 16 dni ktere jsme stravil po Kalifornii, Nevade a Arizone jsme potkali jen par dieselu od VW, a jeden special v podobe cerneho Superbu 1 genetace v TDI a na cernych plechacich ktery jsem potkali cestou z LA do LV, to byl na Ameriku doslova master-car >:D

pravdepodobne to bylo auto ktere tam bylo na testy, pro reklamni spot nebo neco takovehoi a pak ho tam proste prodali za par supu nez aby to tahali zpet do EU
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
26. 2. 2016 10:22
Re: GTI
Udusil sa pevnymi casticami a oxidmi dusika.
Avatar - white label
25. 2. 2016 23:40
Re: 200?
Jakých 570 tis.?
99% jsou přece reexporty do Evropy. ;-)
Avatar - Emel
25. 2. 2016 20:47
Re: Kéž
Děláš si zálusk na Molsheim :-) ?
Avatar - Anonym
25. 2. 2016 20:44
Re: Co na to evropa?
Co by říkali. Jsou na VW hrdý, odpustí mu jakýkoliv podvod a těší se na další model, kterej bude zas na jedno brdo jako ostatní a jakých je na silnici vidět 1 000 000 denně >:D
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
25. 2. 2016 20:23
Re: 200?
Class action lawsuit maju svoje pravidla, toto je zaciatok a je mozne, ze sa k tomu pridaju dalsi ludia.
Avatar - Hittman
25. 2. 2016 20:23
Kéž
by už dostal koncern pořádný flastr, aby to konečně zabalil a co zbude, konkurzní správce rozprodal...
Avatar - M1chal
25. 2. 2016 20:21
Re: Co na to evropa?
V Evropě je VW obrovskej plátce daně, takže si tu může dělat co chce ;-\ 8-s
Avatar - Midlosek
25. 2. 2016 19:51
Re: Co na to evropa?
Tady mají především ohromnou radost z toho, že je k nápravě nikdo nedonutí. Je to smutné a toho naftového smradu na ulicích asi ještě hodně dlouho neubude...
Avatar - curwasportiva
25. 2. 2016 19:39
tdi v us
Já vždycky když jsem v us nebo Kanadě videl někoho v tdi, tak jsem si říkal co to musí být za duševního mrzaka, když si v zemi kde stojí benzin pod 20kc koupi 4 válec a ještě naftu... VW je ale za oceánem hipsteru a rádoby snobu...
Avatar - xjara
25. 2. 2016 16:54
Co na to evropa?
Co na to rikate majitele koncernu, ze v americe se snazi, dava odskodne a tady na vsechny z vysoka kasle? :-)
25. 2. 2016 16:54
200?
cekal jsem krapet vetsi cislovku vzhledem k 570 tisicum aut, takzhle ikdyby kazdemu z tech zakazniku dalo VW novej wagn jen s benzinem misto nafty, tak to bude doslova smesne vyrovnani
25. 2. 2016 16:01
Of course
Jedomety nesetria nikoho. Namiesto tupcov co si ich kupili a nijako ten odrb nepocitili by ale odskodne mali dostat ostatni vodici, najma ti co za tymi briketometmi jazdili a museli cmuchat ten hnus. Na taku hromadnu zalobu by sa mal najst nejaky Matlock.