Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Alto Lapin: mikroautomobil pro Japonsko

Suzuki Alto Lapin je klasickým zástupcem kategorie „kei-car“ a v Japonsku se právě představuje modernizované provedení tohoto malého vozu, který je na trhu od roku 2002.
Zpět na článek
29. 11. 2008 10:59
jůůůů
tak já si nemůžu pomoct ale mě se to líbí ... nevim esi je to tím že je to tak ošklivé až je to hezké ale docela bych byl rád kdyby se takováhle auta dala pořídit i tady .. rozhodně by to bylo zpestření trhu a silnic :yes:
28. 11. 2008 13:19
urcite Suzuki?
hmmm? Nikde znak ani napis. Nie je Alto v Japonsku samostatnou znackou? Kedysi sa toto auto volalo tusim Suzuki Lapin (bez Alto).... Ako to teda je?
Avatar - Pierro
28. 11. 2008 08:29
obludka
Aspirant na nejošklivější auto roku. Spolu s tím krasavcem Cube od Nissana. >:-[]
neregistrovaný "Stillborn"
27. 11. 2008 20:14
Re: Zajímavé
Tohle by v Evropě asi ani neuspělo... chápu, že Japonci jsou na takováhle auta zvyklí, ale já bych se z toho asi zbláznil... Tenhle krabicoidní styl se mi prostě vůbec nelíbí. ;-\
neregistrovaný "prakuba"
27. 11. 2008 18:50
Prdítko
Mě se tyhle japonská krabicózní prdítka líbí. V létě jsem kupoval ženě nové přibližovadlo a vnucoval jsem jí Daihatsu Materia, ta ovšem měla k vozu nepřekonatelný odpor. Jako vždy, každému se líbí něco.
27. 11. 2008 16:46
Zajímavé
Autíčko jistě pozoruhodné, ale v Evropě si ho nedokážu (a snad ani nechci) představit. ;-\