Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva 2016: Fotogalerie z prvního dne

První den 86. ženevského autosalonu je za námi. V přiložené galerii najdete fotografie nejžhavějších novinek, o kterých jsme dnes psali.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
2. 3. 2016 20:36
krasne auto ten aston
priznavam ze na inych fotkach som bol neisty ohladom tej vizaze... ale tieto realnejsie fotky su uz podstatne vieryhodnejsie a auto vyzera ozaj famozne aj ked predsa len ta legendarna DB7 sa mi paci viac

jedina vec co mi snad vadi je ta implementacia toho disleja do palubovky... ja neviem ale nepaci sa mi ako to tam napasovali .... podla mna to auto v tejto cenovke mohlo mat aj elegantnejsie a menej rusivo zakomponovane .. ten displej mi tam skratka posobi ako past na oko... ako domontovany... nastastie to nie je ziadny nacapeny tablet ani ziadny megadisplej na vysku ale napriek tomu som z jeho formy a vsadenia do opalubovky hodne sklamany ... skoda... nie som detailista ale toto sa dalo spravit aj inak... na urovni hodnej astonu a nie nejakeho bezneho osobaku za desatinovu cenu ... co uz...

ale inak vazne to auto na tychto foto vyzera fantasticky.... jeho vyzarovanie , sedacky, volant... vnimatelna kvalita ... chvalim.... tu je vsetko ok .. aston ako ma byt :yes:
Avatar - praděda7
1. 3. 2016 23:37
Placená reklama?
Vůbec poprvé jsme totiž zprostředkovali živý přenos tiskové konference a vy jste mohli u svých monitorů sledovat, jak probíhala premiéra jednoho z nejdůležitějších konceptů celé výstavy – Škody VisionS.......................

;-)
Avatar - jurajos
1. 3. 2016 23:17
Jasna vec...
...ze ten Aston NECHCEM vidiet nazivo, nikdy!
Avatar - LEGOPARK
1. 3. 2016 21:38
Peugeot? Suzuki?
Peugeot 2008 a Suzuki SX4 S-Cross po facelifte tam nie su???