Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo Giulia poprvé v pohybu: Video plné čiré dokonalosti!

Alfu Romeo Giulia QV jsme již v pohybu viděli, avšak standardní provedení, které si právě odbývá premiéru v Ženevě, ještě ne. Přiložené video je esencí čiré italské dokonalosti!
Zpět na článek
Avatar - petr164
10. 3. 2016 17:38
Paráda
Těch, kdo v Giulii vidí jiné zadohraby, je mi líto. Základní design je hmotový a těžko zamaskuje posun rozložení hmotnosti oproti předohrabům dozadu. Jde totiž o pozici posádky, obsazení vpředu 50:50, plně pak do 40:60, aby to zadohrabová kinematika náprav zvládla bez přetáčivých ústřelů. Design i styling je skvělý a myslím, že i aerodynamicky účinný, protože jinak by nebyly ty dieslové spotřeby. Zpředu Alfa, zezadu Alfa, z boku "taky" Alfa, takže vlastně co chtít více? Já by jako designer a stylista zvolil trochu jasných ostřejších kontur a linek a méně oblin, ale každý jsme alespoň hospodští designeři, že? Můžeme být jen rádi, že navzdory těžké západní zadluženosti se tahle dáma narodila přirozeným, nikoli císařským způsobem...
Avatar - Ozzman
7. 3. 2016 22:57
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
No přeci o Audi vždyť o něm taky mluví :-)
Avatar - Avanti
7. 3. 2016 22:40
bravo
BRAVO ALFA ROMEO :yes: :yes: :yes:

Plnohodnotná renesancia a znovuzrodenie slávneho mena!
Avatar - Avanti
7. 3. 2016 22:36
Re: zboku
mal by si si najprv uvedomit rozlozenie hmotnosti prisluchajuce zadnemu nahonu, na to je stavany aj dizajn... giulia je jasnou inspiraciou alfy 166 :-!
7. 3. 2016 21:53
Re: Otázka na redakciu
Mne se to s Chromem seka ... ostatni videa (CT, ZDF, SRF, Youtube 1080p) jedou bez problemu. Je to az posledni dobou a uz to tu nekdo psal ... zatim se to nelepsi ani o pid.
7. 3. 2016 21:42
Re: giulietta
Tak Giulietta (typ 940, 3. gen.) jezdi od r. 2010.
7. 3. 2016 21:32
ctrl c ctrl v
Predek jasne bmw, zadek mazda.
Skoda, cekal jsme neco pekneho, italskeho, smrncovniho. Takhle v pohybu to je bohuzel kopirak jako sfina. Staticke dojmy (foto) byly pozitivni. Uvidime nazivo.
Kdyby tohle vyprodukovali Japonci ci Korejci, tak na nich nikdo nenecha nit suchou. Kdyz to spacha Alfa (automobilka s jednim modelem za poslednich 10 let), tak se vetsina z vas muze pos.at.
7. 3. 2016 20:19
Re: 159
Asi to bude chtít vidět naživo. Podle fotek mi to zvenku přijde zajímavé, ale tak nějak bez větších emocí. Ovšem hodně se mi líbí ten interiér. Hlavně to řešení obrazovky navigace v té sešikmené linii vedle přístrojů. :yes:
7. 3. 2016 20:16
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Velikostně je to však spíš konkurent velkého RR a GL. I když to jízdně hodně dobře maskuje.
Avatar - white label
7. 3. 2016 19:18
Re: Otázka na redakciu
S Chromem mi to video běží docela normálně.
Avatar - lamal
7. 3. 2016 19:05
giulietta
hlavne nech uz jazdi, aj pre mna je to top ocakavanie roka :yes:
7. 3. 2016 18:34
Krásná, ale málo italsky osobitá
Nová Giulia je moc pěkné auto, o tom žádná. Ale fakt je ten, že svými superoblými tvary a linkami je až příliš podobné některým jiným sedanům obdobné velikosti (Jaguar, Lexus, BMW). Mě by se líbily mnohem tvrdší tvary s přísně klínovitým profilem, něco ve stylu 75, samozřejmě převedené do současnosti. Takový Cadillac již léta potvrzuje, že hranatější design nemusí nutně znamenat zhoršenou aerodynamiku! :-! Pak by Giulia byla opravdu osobitá a zároveň by navazovala na nejslavnější předchůdkyni!
Avatar - white label
7. 3. 2016 18:29
Re: zboku
A k tomu ty zadní lampy svítí jako u aktuálního Superbu. ;-)
7. 3. 2016 18:19
Otázka na redakciu
Dobrý deň,

pri prehrávaní akýchkoľvek videí na auto.cz mi všetky videá načítava hrozne pomaly, až väčšinou po 3. seknutí ma to prestane baviť a už to nedopozerám, čo je škoda, lebo ani videá z testov áut si nikdy nepozriem. Mám ale optický internet a 1080p videá na youtube mi načítava okamižte na niekoľko minút dopredu. Nemáte nejaké problémy s preťažením serverov alebo niečo podobné?
Vďaka
7. 3. 2016 17:55
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Díky za poučení ;-) Na druhou stranu je potřeba taky vědět kde ta hmota je. JLR ji cpe u většiny modelů do podvozku. Zrovna chování RRS na silnici i v terénu není téma ke stěžování si.
7. 3. 2016 16:05
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Udaje jsou zde uvedeny v pořádku, ale v testech byla 7-místná Q7. S 5-místným RRS je potřeba srovnávat pětimístnou Q7, která je samozřejmě lehčí.
7. 3. 2016 15:37
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Vychazel jsem z udaju v testech ACZ...
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 15:32
Re: otraqsne
az tak by som to nehrotil..... to auto ma rozhodne pre mnohych nadherny dizajn... lebo dizajn je vec subjektivna.. za mna je auto vizualne sklamanim a tiez tam vidim crty bmw a par detailov z inych aut ale slovo otrasne a hnusne nie je na mieste.... to auto rozhodne bude pecka... mnohym sa pacit bude... verme ze bude lebo alfa potrebuje ozaj auta uz zacat predavat nelen vystatovat a pisat o nich.... verme ze giulia pojde na dracku lebo nic ine ako uspech sa nepripusta.... ja osobne by som rad videl navrat k casom alfy 156 a 166 ale chapem ze je to nerealne.... poznam znamych ktori to auto miluju uz z fotiek... tak verme ze to bude predavat solidne cisla lebo to je to co sa pocita a co alfe zaruci lepsiu buducnost
7. 3. 2016 15:09
otraqsne
jaj tu su sami talianky onanisti, z boku ciste BMW to je fakt, predok hnusny, tie prazdne plochy mi pripominaju nechutnu bmw1m, zadok sa tiez slusne inspiroval inde, svetla s grafikou zo superba.., pride mi to kombinacia bmw audi, mazdy jaguaru, proste nechutna zmes. Nechapem co tu slintane nad dizajnom :no:
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 15:08
Re: 159
vidim a citim to podobne... hold je to tak... vid moj pohlad na dizajn giulie vyssie .. akosi mi je z tejto alfy smutno ale to je jedno ... hlavne nech sa alfe dari ... lebo podstatne su teraz predajne cisla a nie to ci sa nam dvom "nestastnikom" jej nova vizaz pozdava alebo nie ...

stare alfy boli kultove... ozaj alfovite... moc zaujimave a nenapodobitelne... tej novej uz trosku akosi tato vlastnost a stary dobry duch a originalita chyba ... pride mi vizualne uz moc medzinarodna a kazdy si na nej najde to svoje vysnene auto... len tej samonej alfy je tam hodne malo ;-\ .. ale ak to ma zachranit alfu a pomoct predajom tak ok.... som za ... radsej takato dizajnovo univerzalna alfa ako ziadna .. ok
Avatar - Stejsn
7. 3. 2016 14:54
A neni to zase fake?
Vždyť i ty značky to má fake, asi to nemá homologaci... :-!
7. 3. 2016 14:41
159
Pamatuji si, že jsem si kdysi mohl vykroutit hlavu za 159 (i dnes se za ní rád podívám), ale tohle auto mě nechává naprosto v klidu... :-!
Avatar - Hammunasakra
7. 3. 2016 14:36
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
A o čem by ses pod článkem o Alfě chtěl bavit? >:D
Avatar - Hammunasakra
7. 3. 2016 14:33
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Ty si zešílel nebo co se ti stalo? :-|

Jestli se ti líbí nějaká audi na tak si ji kup ale tvý komentáře začaly bejt fakt totálně ujetý
:no: :-!
7. 3. 2016 14:23
Video nejde na autocz app
Mohol by som sa opytat kompetentnych preco sa ziadne video nezobrazuje cez aplikaciu?
Avatar - Blue Sun
7. 3. 2016 14:07
No
V nadpisu mají pravdu, ta dokonalost tam je. Jen naprosto není italská. Zejména v té tmavé barvě je to Bavor jak vyšitej. A MÁ tlustou prĐel.
7. 3. 2016 13:41
nádhera,
BMW, nebo Audi v tom může vidět jen úchylnej helmutofil a frickomil, to auto je naprosto osobité, trochu podoby tam snad může být opravdu jen se zmiňovaným Maseratti v siluetě orámování bočních oken. Trvalo to dlouho, ale povedlo se!!! Bravo Alfa!!
7. 3. 2016 12:31
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
RRS lehčí není, je nejtěžší ve třídě, proti Q7 ve srovnatelných motorizacích o cca 40 kg těžší. Stačí se podívat do technických údajů nebo do srovnávacích testů.
[odkaz]
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 12:17
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
zadej si do youtube bantayaga, vyjede ti vs Q7 a žádné takové video nenajdeš, někdo si nepřeje aby se tyto auta srovnávala, zřejmě ten co chce prodat více bantayag
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 12:07
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
bantayaga, nebo jak se tomu nadává, není škaredá, jenom hodně zaostává za svým původním konceptem a to je smutný no, je to dobré ale není to koncept, to raději Q7, protože ta je nad očekávání, kdežo Bantayaga je pod očekávání, je to jako kdyby ukázaly Mulsane a poto přijely s Flying spur, není to špatné ale mulsane to není tak asi tak, no a než Flyying spur to raději A8 a nž Bantaygu tak Q7 , takže tak
Avatar - Ozzman
7. 3. 2016 12:05
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Asi jsem něco zaspal. On je Flyboyeda nemocnej, nebo si koupil q7 a chce se pochválit? :-)
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 11:59
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Jo bude to hit, stejně jako obludy typu X6, panamera, Asto Martin Rapid, Ferrari FF, Cayenne , Mercedes Blé a ostatní hnusná auta
7. 3. 2016 11:44
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Protože jsi pod článkem od ní. Ano, Levante mě na obrázcích nedostalo. Ale úspěch, stejně jako Bentayga mít podle mě bude.
Avatar - Magister
7. 3. 2016 11:43
Re: Pěkné, pěkné,
Taky taky. SNad se to auto povede. Jsem zvědav na testy a i dlouhodobou kvalitu... dali si na čas, tak snad to dopadne. Jen ať nepřestřelí ceny.
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 11:40
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Snad nečekáš že se budu bavit o Alfě Romeo, to snad nemyslíš vážně, jinak to SUV maseratti je tragický
7. 3. 2016 11:35
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
RRS má podobnou škálu motorů jako Q7, třílitrový benzín + nafta, hybrid, V8 nafta a V8 kompresor.

Nicméně tohle vše je pod AR irelevantní. Tady jsem ve třídě A4, F30, C-Klasse, XE, Q50, IS...
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 11:33
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
20 kg to není nic, navíc bavme se o RRS vs SQ7 když už jo ;-)
7. 3. 2016 11:33
Re: Jaké překvapení!
Nemá snad kabinu vzadu a převis taky? ;-)
7. 3. 2016 11:30
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Bavme se o objektivním pohledu...RRS je přímá konkurence Q7. Tak to je.

RRS je o 20kg lehčí.
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 11:28
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Když RR tak jedině pravý RR, RRS se mi nelíbí, ale zas RR je moc obrovský, Q7 je tak akorát je menší jak RR, ale malé auto to taky není, já bych volol spíš Q7, RRS nemám rád, připomíná mi Evoqua a to auto nesnáším, nevím proč, prostě to tak mám
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 11:26
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
o jednu nákupní tašku lehčí, ta je myšleno jak ?
7. 3. 2016 11:17
Re: Jaké překvapení!
:yes: Konečně někdo s rozumem.
Avatar - fOE
7. 3. 2016 11:15
Re: zboku
QV verze vypadala nazivo naprosto super. Takze ikdyz bude bezna verze klasicky ochuzena o agresivni strih plastovych casti kolem celeho auta + bude mit kola mensi a zapadlejsi tak furt to podle me vyda na nadstandartne hezkou stredni tridu. Za sebe musim rict, ze nazivo to auto vypadalo jeste lip nez na fotkach (z fotek jsem osobne nebyl uplne presvedceny, hezke auto i na fotkach to ano, ale az nazivo si me ziskala).
Avatar - KANKUNEN
7. 3. 2016 11:14
Re: Jaké překvapení!
Mercedes se teda liší dost.
7. 3. 2016 10:59
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Nikdo tu Q7 nepomlouvá, na můj dotaz nejsi schopen odpovědět?

Btw.: RRS je oproti Q7 o jednu nákupní tašku lehčí. O vnějším vzhledu tu můžeme vést debaty, ale Q7 rozhodně neskončí jako vítěz ve vnější vizualitě.
RR je pak spíš komfortní jachtou, která je jinak nastavená než RRS a Q7.
Avatar - Plautus
7. 3. 2016 10:55
Re: zboku
Čo topper, to názor, stačí aj predokolka, hlavne, že to bude vyzerať. >:D
Klasická koncepcia :yes:
Interiér je tiež famózny, ak to bude všetko aj fungovať, bude to :yes:
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 10:53
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
už si slyšel slovo hmotnost ? RRS je taková chudší verze plnotučného pravého Range Roveru, RRS ani omylem a už vůbec né stím žíznivým benzínem, RR má horší hmotnost a není tak hezký jak zevnitř tak navenek a řídit Q7 je vážně zážitek, vy co pomlouváte novou generaci Q7 jste banda omezených dementů, předchozí generace byla tragiscká to ano, tu jsem nesnášel , ale ta nová, to už je komplet jiný auto
7. 3. 2016 10:47
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
V čem konkrétně byl pro tebe na silnici RRS horší? Interiér má Q7 ve třídě jednoznačně nejhezčí, snad jen barevný kombinace RRS neumí.

RR bych ze srovnání vynechal, konkurenci spatřuju spíš v RRS.

Nicméně, sem podobná diskuze nepatří. Tady se bavíme o středním prémiovým sedanu ;-)
7. 3. 2016 10:44
Re: zboku
Aha, pak ale nemluv o Alfě. jestli si za něco Giulii cením, pak je to právě za systém pohonu. Navíc se zdá, že právě tohle auto chce pohled naživo.
S předokolkou na mě vůbec nechoď, to je skoro zločin to vůbec napsat...
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 10:44
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Samozřejmě že ne, Q7 je best of SUV světa, ani Range Rover se na něj nechytá, Range toho možná zvládne o malinko víc v terénu, ale to co umí nová Q7 v terénu je pro většinu smrtelnů naprosto dostačující a nikdy s tím autem mít v terénu problém nebudou, kdo bude chtít hard core off- road si ani ten Range Rover nekoupí, Kde má Q7 jasně navrch oproti Rangi jsou jízdní vlastnosti na silnici, tam Range nemá šanci, Q7 je mnohem pěknější jak Range a Q7 má interiér Audi a Interiér Audi je nejlepší na světě, i interiér Bentley je horší, Q7 je praktičtější, levnější, na silnici Rangi ujede v terénu je víc než skvělá, fantastický interiér rozumná spotřeba oproti Rangi, no a co teprv ta nová SQ 7 to bude fakt síla, když se člověk podívá na ostatní SUV, Cayenne je škaredé, X5 není zlá, ale na Q7 netačí,Nové Mercedesy se mi vůbec nelíbí, tak mě ani nezajímají jaké jsou, potom je tu Range, ale to už je moc mamut, Q7 je nejlepší volba a komu by ten výkon nestačil pro toho SQ7 s dieselovým osmiválcem 4.0 maximem kroutícího momentu 900nm už od 1000 otáček, té spotřebě co uvádí nevěřím, ale kdyby se stím dalo jezdit za 10 tak je to super a to s Rangem rozhodně nejde, v současnosti není lepší SUV jak Q7, SQ7 ani Vlovo se nechytá
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 10:41
Re: zboku
chapem ze mat zadny nahon je okrem ineho aj vec prestize ... ale alfa podla mna k uspechu potrebuje ine veci ako vizazou a nahonom nahanat bmw .... mne by sa kludne pacila aj ako predokolka len hlavne aby to bola alfa ... lebo snaha podobat sa na bmw dost zraza v mojich ociach to caro alfy ake mala v minulosti ...
Avatar - praděda7
7. 3. 2016 10:40
Re: zboku
Ano, nějaké BMW linie jsou neodiskutovatelné, ale to je jenom dobře........ :-!
Avatar - Plautus
7. 3. 2016 10:27
Re: zboku
Topper, neuveríš, ale ja tam vidím na veku batožinového priestoru moju susedu...tiež sa volá Júlia ;-)
Avatar - Individualita
7. 3. 2016 10:23
Re: Pěkné, pěkné,
Ty ho vidíš i v zrcadle že? >:D
7. 3. 2016 10:22
Re: zboku
156 měla na FWD sedan hezky rozložený profil, u 166 pak převládaly velký převisy a měla spíš zajímavý detaily.
Tak jak Giuila vypadá je naprosto v pořádku a naopak bych nechtěl, aby připomínala předokolkový AR z 90-tých let. Podívej třeba na AR75. Taky opticky těžší, přesto naprosto jasně RWD.
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 10:17
Re: zboku
mne by sa pacilo keby giulia viac cerpala z vizaze 156tky alebo 166tky.... ktore ozaj vyzeraju aj dnes pekne... a alfovito... mrzi ma ze mnohe legendarne europske znacky ktore ozaj maju bohatu historiu ( na rozdiel od niektorych japoncov, korejcov ) tak lahkovazne uz pristupuju k dizajnu a vobec necerpaju z historie... je to podla mna skoda.... alfe pritom staci len ozivit a reinkarnovat starsie modely .. a nahodou luxusne retro bude vzdy v mode.. co dokazuju mnohe reinkarnacie modelov a legiend.... na mna giulia posobi hodne tazkopadne ( mozno to robi ta velka masa plechu na predku a sirocizne svetla ) ... zlata 156tka, 166tka
7. 3. 2016 10:08
design
Tak inspirace v BMW 3 bude zjevná,jelikož tento vůz patří mezi jízdní špičku třídy a samotná Alfa,která se prezentuje jako sportovní si ho v hledáčku našla na prvním místě.Každý z tohoto segmentu chce ukrojit ten největší krajíc.Jinak moc pěkné a držíme palce Alfo...:)
7. 3. 2016 10:07
Re: zboku
Když se snažíš posunout motor za přední nápravu a máš zadokolku, co by jsi v tom měl vidět jinýho? >:D
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 10:04
Re: zboku
ja tam vidim crty bmw docela jasne... co ale nie je ziadna hanba.... vcera som videl u nas na parkovisku uz nove tipo ( sedan samozrejme ) .... v nom naopak nevidim ziaden fiat ak to mam porovnat s tym co fiat predvadza posledne roky.... ale pritom vcelku jasne mozem prehlasit ze pre mna je prave toto nove tipo ten najkrajsi fiat... asi prave preto ze nevyzera ako zvacsenina f500ky alebo nejaky jej dalsi nafuknuty derivat.... ozaj krasny voz ... ktory paradoxne prave preto vyzera tak uzasne lebo nevyzera ako typicky fiat a la f500 ;-) ... mozno alfa by tiez mohla trosku viac vlastneho korenia a vlastnych ingrediencii pridat a nepozerat sa na braceka ghibli a kamarata od bmw .... a vysledok by bol este lepsi ... lebo tipo na to slo velmi dobre ;-) a vazne vyzera moc pekne...
7. 3. 2016 10:00
Jaké překvapení!
Jsem celkově překvapen tím, kolik lidí se diví nad skutečností, že profil Giulie má typické hmotové vyvážení pro RWD. Samozřejmě, že musí připomínat F30, stejně jako XE nebo C-Klasse. kdo čekal něco jinýho je naiva, nebo neví o čem píše. ;-)
Avatar - Jaros71
7. 3. 2016 09:54
Re: zboku
Tak ty tam za chvili budeš vidět i vše od KIA..?
Auto vypadá ÚŽASNĚ , design ryze italský ve stylu Alfy..za mne PARÁDA! :yes:
Je celkem jedno , zda bude 4*4 či kombík.
To od Alfy Romeo primárně nikdo neočekává..není to Volvo.
Naštěstí.
Avatar - Romeo
7. 3. 2016 09:52
Re: Pěkné, pěkné,
..ja tam vidim konecne Alfu! >:D :yes:
Avatar - fOE
7. 3. 2016 09:52
Re: Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Pred Q7 bys tomu prednost dal? Kdyz uz teda pleteme ty tridy... :-)
Avatar - Jaros71
7. 3. 2016 09:51
Re: Design
Nádherné auto..já tam vidím parádní Alfu.. ;-)
Avatar - 3_diamanty
7. 3. 2016 09:50
zboku
v tom vidim bmw... vo videu vidim docela jasne citelne rysy bmw...ovela jasnejsie ako na fotkach... kazdopadne ako celok ok... ked to tak alfe vyhovuje a takto si to auto predstavuje tak ok .... ono to asi bude hodne dobre auto... dizajn je subjektivny a dnes uz takmer kazde auto ma aj nejake tie crty z ineho auta ... nic nove... ale asi by to chcelo aj kombi verziu a mozno nejaku 4x4 ako bola verzia crosswagon ktora pred 10 rokmi mohla smero konkurovat aj zavedenym 4x4 kombikom od volva ci subaru alebo koncernu vw ... vid test crosswagonu .. svojho casu hodne zaujimava 4kolka ;-)
Avatar - CommonUser
7. 3. 2016 09:35
Re: Design
Ja v tom vidim "hybrid" 147 a 8C. Mne to nesedi. Dnes sa prehnute linky svetiel nenosia a mne to nikdy nesadlo, tak ako to mala predminula S klasse.
Kde su tie linie a potencial 4C, 159, ... vyzera to ako auto z 90 tych ... 8-s
Avatar - Uživatel_5340709
7. 3. 2016 09:33
Re: Pěkné, pěkné,
Tak běž do koupelny a propláchni oči. ;-)
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 09:32
Není to zlé, doknce je to i dobré,ale
Já bych tomu před Audi A6 přednost nedal
Avatar - Uživatel_5340709
7. 3. 2016 09:31
Re: Pěkné, pěkné,
Ale celkově hodně povedené, to se musí nechat. :yes:
Avatar - flyboyeda
7. 3. 2016 09:31
Re: Pěkné, pěkné,
Já tam zas vidím Audi A6
Avatar - kaa
7. 3. 2016 09:28
Nádhera.
Je mi fuk jestli se to někde něčemu podobá. Hlavně že jako celek vypadá úžasně.
Avatar - KANKUNEN
7. 3. 2016 09:17
Re: Taliani dizajni vedia urobiť...
Taky jsou schopní designových zrudností, předek Mita, poslední Croma a hlavně prostorově geniální Multiplu.
Avatar - KANKUNEN
7. 3. 2016 09:14
Re: Design
Taky to tam vidím, ale to mi nějak nevadí. Nechápu ale, proč zadní světla nenesou odkaz Alfy ale Maserati.
Avatar - jozephko
7. 3. 2016 09:09
Taliani dizajni vedia urobiť...
Taliani dizajn vedia urobiť veľmi pekne. Bohužiaľ však len ten... >:D
Avatar - Ozzman
7. 3. 2016 09:02
Re: Pěkné, pěkné,
Mne to přišlo už ze statických fotek, že je tam velká část inspirace :-)
7. 3. 2016 08:58
Design
Nemůžu si pomoc, ale pořád v tom vidím BMW 3 a ze zádu Mazdu.
Za mě :no:
Avatar - Uživatel_5340709
7. 3. 2016 08:58
Pěkné, pěkné,
takhle v pohybu tam vidím jasnou siluetu bmw f30.