Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
vina řidiče
| 8. 4. 2016 23:17
Jo, tak to už je lepší.
Avatar - Petr07
Je to matlák
| 8. 4. 2016 21:32
Jel na tlumené. Auto proti jej evidentně varovalo intenzivním blikáním na nebezpečí. Ničeho nedbal a mastil dál. Za mě to je jasné.
vina řidiče
| 8. 4. 2016 21:18
Ano omlouvám se špatně jsem se vyjádřil, když mě někdo osilňuje tak zapnu dálkové na delší dobu ale ne na celou délku přibližování. Ale rozhodně to splní účel líp než když budu blikat...
vina řidiče
| 8. 4. 2016 21:04
Vina řidiče - souhlas, problikávání, takové jako zde - souhlas, jízda na trvale dálková a to i když tě někdo oslňuje - prasárna. Stačí naznačit bliknutím. Protijedoucí, tebou oslněný řidič, může v extrému ohrozit i tebe.
Avatar - Kentaurek
Je to matlák
| 8. 4. 2016 19:52
Je pravda, že platí, že řidič smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen auto zastavit na vzdálenost, na kterou vidí. V případě potkávacích světel to může v noci znamenat maximální rychlost kolem 50km/h (nebo i méně dle typu světel a také reakční doby řidiče). A tak bychom si měli přiznat, kdo z nás jezdí v noci takovou rychlostí a jak bezpečné je pak pro ostatní takto pomalu jedoucí auto. Samozřejmě chybou je nezapnout dálkové, když je možnost.
vina řidiče
| 8. 4. 2016 19:51
No tak já mám za problikávání protijedoucích aut za jasné nebezpečí na nejbližším úseku kam jedu. Za to když mě někdo osilňuje dálkovými či špatně seštelovanými světly, dám to najevo trvale zapnutými dalkovými.... A jet ve tmě, a široko daleko žádné auto, bez zapnutých dálkových světel navíc takhle rychle je taky pěkný hazard. Jasná vina řidiče.....
Je to matlák
| 8. 4. 2016 19:35
Jasně jeho chyba. Není co řešit. Jel rychleji než byla jeho schopnost vidět a ubrzdit. Na silnicích dnes běžný jev.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku