Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Harley-Davidson Roadster: Novinka s nádechem déja vu

Harley-Davidson již mnohokrát dokázal, že umí stavět i jiné motorky než jen dlouhé a nízké choppery nebo kufříky ověšené cesťáky. Nejnovějším důkazem je novinka s prostým jménem Roadster.
Zpět na článek
Avatar - romgator
22. 4. 2016 17:45
Re: No, nevím
Přesně HD je fajn, ale Indián je holt Indián. To je bez diskuse.
Stačí se jen podívat. [odkaz]

:yes: :yes:
21. 4. 2016 13:54
Re: No, nevím
Předposlední, ne? :-) :-)
Jak praví klasik, kdo nemá na Indiána, koupí aspoň Harleye:)
a jinak tahle buranská odnož motocyklového průmyslu má svoje nadšené publikum na každé větší vísce :yes: dva litry objemu, šedesát koní a strašný řev...
21. 4. 2016 12:30
Re: No, nevím
No ta poslední věta je hodně odvážná ... ;-)
Avatar - CHerokee
21. 4. 2016 07:16
Re: No, nevím
Tak u Sportsteru si vybere každý. Mi ta 1200 přijde dospělejší. Měl jsem kdysi 1200 custom, než jsem přesedlal na Wide Glide se 103 motorem. Celkově je teď řada sportsterů širší, aby oslovila více lidí. HD dělá nejhezčí motorky na světě! Softail Slim :yes:
Avatar - Magister
21. 4. 2016 07:13
Re: Dotaz...
Souhlas, určitě by to bylo lepší než ta vata z videí z youtube.com
Avatar - WinNatural
20. 4. 2016 19:07
No, nevím
V podstatě je to Roadster 883 s převrtaný válci, zkrácenými blatníky a pár stylistickýma úpravama. Této velikosti H-Dčka ale ten 883ccm stačí, je to "floutek do města" a tam dvanáctka moc smysl nedává, nebo přesněji příplatek za 12-ku. Raději ušetřit 2 litry éček... No, ale už nejsem cílová skupina, mě sedí Softail Slim :yes:
20. 4. 2016 18:48
Dotaz...
Občas se tu objeví info ze světa motorek nebo i motorka jako např. tady ten HD. Jen by mě zajímalo, zda auto.cz bude do budoucna web i o motorkách nebo se tím občas jen zaplní místo, když je málo novinek mezi auty?

Protože těch nových věcí ze světa motorek je mnohem víc, tak by bylo lepší je dávat buď všechny (řekněme významnější) nebo nic. Když se dá 1 z 10 nových modelů sem a 9 ne, tak to působí poněkud zvláštně...