Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Kuga Vignale: Luxusní SUV se představuje v sériové verzi

Kuga ještě letos dorazí v modernizované podobě. Vedle přepracovaného vzhledu a inovované techniky se dočkáme i luxusně pojatého modelu.
Zpět na článek
23. 6. 2016 12:18
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
Protože prémiová konkurence bude pořád při nějaké solidní výbavě dražší.
23. 6. 2016 10:15
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
že srovnáváš s X3. 35i z toho auta dělá raketu a spotřeba bude níž. automat lepší, podvozek jistější.
ale samozřejmě, půl mega rozdílu tam bude určitě.
Avatar - pelikoš
23. 6. 2016 06:57
Re: cim to je
tenhle příspěvek jako myslíš vážně
23. 6. 2016 00:10
Re: cim to je
Subaru použilo šestiúhelníkovou masku v době, kdy ještě u Hyundaie tahali kačera, takže žádný ala Hyundai ;-)

[odkaz]
Avatar - curwasportiva
22. 6. 2016 23:18
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
No dlouhodoby prumer kdy mesto tvori 80% je nejakych 13.4l. Pri normalni mimomestske jizde 10l az 11l. Neni to zrovna malo, ale ten motor, boze ten motor za to stoji...
22. 6. 2016 22:38
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
Za kolik jezdis?
Avatar - Hittman
22. 6. 2016 21:43
Re: mňa nebere
Ford to má dobře vymyšlený (stejně jako ostatní), pár kupců se najde a určitě na tom neprodělá
Avatar - 3_diamanty
22. 6. 2016 20:45
cim to je
ze dnesne fordy uz maskou nahanaju hyundai..... ( aston sa im uz prejedol? ) ale ako som uz neraz pisal... 6 uholnikovu masku a la hyundai raz bude chciet mat takmer kazdy... od fordu cez subaru.... a aj audina uz k nej speje... takze to ze ho che mat aj ford je aspon pre mna neprekvapujuce

kuge kazdopadne facelift prospel... ale ako to uz byva.... ista originalnost a osobitost predoslej verzie uz sla do.. ved vieme kam

PS: inak tie predne svetla s orandzovym lemom... tvarovo v nich vidim .... ja neviem ale hned som si predstavil tie z ASX ... ale je tam podoba az na druhy alebo treti pohlad... uznavam :-)
Avatar - curwasportiva
22. 6. 2016 20:13
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
No mozna proto, ze za premii ve srovnatelne vybave zaplatis o pul milionu vic....

Jinak mame prvni Kugu s 2.5 turbo 147kw ve vybave Titanium naprosta spkojenost a jak rikam srovnatelna X3 by vysla o pul mega vic, jen by to hvizdlo a tu cenu to fakt nema
Avatar - Ozzman
22. 6. 2016 18:34
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
Však já to prémii nerovnam i když v takových cenách třeba objektivně bez zohlednění značky může konkurovat, stejně jako výše zmíněné top výbavy ostatních. Ale rovnat to DS.... To zas ne tady je alespoň technika..
22. 6. 2016 18:26
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
ale sám píšeš, že vypadá dobre na mejnstrím a cena je vo výškach prémie. Ale nech skúsia, uvidíme, čo povie trh.
Avatar - Ozzman
22. 6. 2016 18:06
Re: Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
Tak Vignale je o stupeň nad DS, je to prostě nejvyšší výbava, něco jako u Škodovky LaK či Initiale Paris u Renaultu... měl by být za ceny Titania... Viděl jsem jen Mondeo Vignale a to auto na mainstream vypadá prostě dobře :-)
22. 6. 2016 17:55
Proč kupovat neprémiovou značku za prémiové ceny?
Ford Vignale mi připadne podobně ulítlý, jako Citroën DS. :-!
Avatar - M1chal
22. 6. 2016 17:50
!?
Kdyby tam nebylo logo, tak bych myslel, že je to Hjondéé 8-s
22. 6. 2016 16:46
mňa nebere
furt je to len kuga a makan z toho nebude, ani keď urobia antikorové sedačky. Chróm a koža nestačia. Ale ak to niekto kúpi, nech si užije.