Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lada Vesta a XRAY Anniversary: Edice na oslavu 50 let AvtoVAZu

Vesta a XRAY oslavují 50 let od vzniku AvtoVAZu speciální edicí v červeno-černé kombinaci a s bohatou výbavou.
Zpět na článek
Avatar - cechblog
26. 6. 2016 10:06
Re: Velmi povedený interiér
Omlouvám se, já jsem nikdy v takových sra-čkách ani neseděl. Mám doma Mercedes a Citroen, ale neberu vám užívání těchto aut a neposuzuji to, ale také mám právo si o nich myslet své.
Avatar - Barrichello
25. 6. 2016 17:30
Re: Velmi povedený interiér
Haha, sedni si někdy do základní Dacie, Fabie atd a uvidíš špičkovou kvalitu. Plastárna největší >:D
Seděl sem v Citygo za 300 tis, verze MonteCarlo, výbava totální holota a celkově naprostá tragédie >:D
Avatar - pumpkin
25. 6. 2016 09:23
Re: Je vůbec co oslavovat?
Áno. Je to väčšinou ale aj chyba dizajnéra. Vie, že navrhuje low-costové auto alebo globálny model a napriek tomu sa vyblázni, ako keby to mala byť imidžovka za milión. Súčasné Sandero/Logan, aj Duster už robili v Bukurešti pod vedením Gardinera a je to myslím dosť dobre zvládnuté (hlavne Sandero).
Už ho tam ale vystriedal niekto iný, tak uvidíme, ako budú vyzerať nové Dacie.
Avatar - cechblog
24. 6. 2016 23:46
Re: Velmi povedený interiér
kvalita z něm přímo čiší >:D >:D >:D prý jej berou od Mountfieldu >:D >:D >:D
Avatar - cechblog
24. 6. 2016 23:44
PŘEJI TU SRAČKU VŠEM BOLŠEVIKŮM Z CELÉHO SRDCE
>:D >:D >:D
Avatar - cechblog
24. 6. 2016 23:42
Re: Velmi povedený interiér
opravdu náderný interiér, rudý vlhký sen vás všech bolševiků, interiér na úrovni sekačky na trávu, kvalita z toho úplně čiší zn.: Mountfield >:D >:D >:D
Avatar - twistedTSD
24. 6. 2016 20:57
Re: Je vůbec co oslavovat?
X-ray mi připadá jako podobná story jako Baleno. Aneb když zajímavý koncept projde těžkým katováním kostů...
Avatar - M1chal
24. 6. 2016 18:20
Re: Velmi povedený interiér
Volant vypadá povedeně :yes:
Avatar - Barrichello
24. 6. 2016 18:18
Re: Ukaže se až si na ni sáhnem.
Niva je puristický stroj do terénu, i tak jich jezdí dost. V neděli sem viděl hned 3.
Avatar - Barrichello
24. 6. 2016 18:16
Re: Je vůbec co oslavovat?
Až najdou v togliatti někoho, s kým podepíšou smlouvu o prodeji aut. CS Auto Lada to asi nebude, to už by s nimi podepsali dávno a nečekali rok. Nicméně v Německu, Madarsku a Slovensku to má být v prodeji někdy od září/října. Viděl sem fotky z Německa, kde už byla Vesta na německých značkách...
Avatar - Barrichello
24. 6. 2016 18:14
Re: Velmi povedený interiér
No větší bastl jak VW s podvodnejma dieslama, benzína, kterým praskaly rozvodáky nebo žraly na 30 000 km 4 litry oleje a v základu to mělo bubny a švihadla to fakt být nemůže >:D >:D
Avatar - Panamira
24. 6. 2016 17:01
Ukaže se až si na ni sáhnem.
Ladu Nivu i kdyby pozlatili včetně pneumatik zůstane kostitřesem. Na nový tip si musíme počkat.
Avatar - pumpkin
24. 6. 2016 16:44
Re: Je vůbec co oslavovat?
Hm, keď myslíš. Na X-ray podľa mňa nie je nič fotogenické. Vidím tam len postupné obmedzovanie predstáv dizajnéra , čo zapríčinilo disproporcie a zaradil by som to niekde k Fordu Ecosport.
24. 6. 2016 16:28
Re: Velmi povedený interiér
yaris 1.3 by sa tiez nasiel za 10 a fabiu by som bral radsej tsi 90 ako mpi alebo by som ju vylucil uplne
Avatar - 3_diamanty
24. 6. 2016 16:24
Re: Je vůbec co oslavovat?
ano xray sa mi aspon zatial z fotiek paci viac ako stepway... ale samozrejme to chce vidiet a omrknut to auto nazivo ked k nam pride .... ale co to uz na nete najdes o xray a vyzera byt vazne fotogenicka .... paci sa mi..... zatial viac ako dacia... a zaroven posobi na mna aj o dost stylovejsie a efektnejsie ... ale pisem len za seba... niekto mozno zase skor stepway...
Avatar - pumpkin
24. 6. 2016 15:56
Re: Je vůbec co oslavovat?
Fakt ti príde X-ray krajší ako Sandero Stepway? Naozaj?
Avatar - pumpkin
24. 6. 2016 15:51
Re: Velmi povedený interiér
A v čom inde? Cenovo rozhodne nie.
Avatar - 3_diamanty
24. 6. 2016 15:25
Re: Je vůbec co oslavovat?
u vas neviem... ale u nas budu na jesen ;-) ... este nejake necele 4 mesiace a uz budu tieto fesandy aj na nasich cestach :yes:

aj mne sa pacia... je to nieco podobne ako logan a sandero stepway ale napriek tomu mi tieto lady pridu krajsie a vizazou celkovo ovela stylovejsie .. fakt ze su pekne... ta xray vyzera az imidzovo :yes:
24. 6. 2016 15:09
Je vůbec co oslavovat?
Vzhledem ke katastrofálním hospodářským výsledkům VAZu v posledních letech toho moc ke slavení bohužel nemají. Nicméně ty nové modely jsou docela pěkné. Kdy už se konečně začnou prodávat i u nás?! :-O
Avatar - Well-being
24. 6. 2016 14:54
Ty boční prolisy
bych teda nerozdejchal ... ;-)
24. 6. 2016 14:48
Re: Velmi povedený interiér
Já ti nevím čoveče. Mě to přijde jako příšernej bastl. 8-s
Avatar - 3_diamanty
24. 6. 2016 14:40
Re: Velmi povedený interiér
v oktobri by u nas mala uz byt vesta aj xray.... na tie auta sa urcite pojdem kuknut... zvlast xray sa mi do mesta a pre moje potreby moc pozdava.. je to hodne sikovny crossover ktory by mohol byt v dobrej cene a samozrejme s klasickou atmo .... uz je najvyssi cas nesmrtelnu 15 rocnu feldu poslat na zasluzeny dochodok a fakt spekulujem ze to xray nemusi byt marne... aj ked priorita je nadalej male auto ( rio, i20, fabia mpi , swift.. mozno aj baleno ) ... hlavne nech to ma klasicku atmo a cenu okolo 10 tisic eur maximalne... viac do auta vrazit nechcem ... kedze by to bolo pre mna momentalne neefektivne
24. 6. 2016 14:35
Re: Velmi povedený interiér
Za tie peniaze celkom fajn ponuka, snad konecne zapracovali aj na dielenskej kvalite, z fotiek je to okej. Iba sa mi na veste zdaju tie kolesa dost male vzhladom k autu. A ten certifikat, no lol >:D
Avatar - Barrichello
24. 6. 2016 14:02
Velmi povedený interiér
u téhle speciální edice fakt moc pěkný interiér, vzhledem ke kategorii auta a ceně. Oproti Dacii rozhodně někde jinde.
K tomu klasické osvědčené atmosféry :yes: :yes: