Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota C-HR: Statické dojmy z hlavního města módy

Ve známém milánském fotoateliéru 10watt jsme se mohli důkladně seznámit s novým japonským crossoverem C-HR.
Zpět na článek
28. 6. 2016 21:52
Re: Interiér
Toto auto nie je stavane pre posadku vzadu. Aj ked sa tam pravdepodobne zmestia traja, tak to auto mozu pokojne predavat ako 2+2. Lebo nepoznam vela ludi co by chcelo sediet na mieste prakticky bez okien.
Avatar - praděda7
28. 6. 2016 21:31
Re: Mě se líbí
No šak říkám....el cheapo.... ;-)
28. 6. 2016 17:15
Re: Interiér
Máš pravdu. To ambientné osvetlenie tam asi nebude.
A ten bachor na palubovke pred spolujazdcom zase len zaberá miesto. Keď si spolujazdec kvôli posádke vzadu bude musieť posunúť sedadlo dopredu, tak tam bude mať opreté kolená.
28. 6. 2016 17:07
Re: Mě se líbí
V CX-3 je palubovka z Mazdy 2.
28. 6. 2016 14:01
Interiér
Tvarově nesourodé, zbytečně agresivní boky a záď. Maska, jak z předposledního Hyundaie I20.. Interiér už vypadá o poznání lépe, materiály a zpracování snad budou lepší, než v současných Toyotách, alespoň podle toho co je v článku. Fotky jsou nejspíše z nejlépe vybavené verze, Otázkou je, jak bude vypadat základní verze. Za interiér si Jarda Čech zaslouží :yes:
Avatar - praděda7
28. 6. 2016 13:55
Re: Mě se líbí
Jo kouzlo...to znám...zavři oči a představ si, že sedíš v Lexusu........a zatím sedíš v nějakém el cheapo... >:D
28. 6. 2016 13:27
Uzasne "diamantove" auto
Dakujem redakcii ACZ za perfektnu foto/video galeriu. Interier sme doteraz nevideli. Od vzniku modelu je dizajn tzv. "diamantovy", v interieri su tiez tieto prvky. Hybridny pohon je ako v novom Priuse, spotreba bude okolo 4 l. Za mna, potlesk pre Coupe High Rider :yes:
Avatar - twistedTSD
28. 6. 2016 13:23
Surprise, madafaka
Je to fakt ujeté, ale na rozdíl od prakticky všech ostatních ujetostí od Toyoty mi přijde, že tahle funguje. Připomnělo mi to ten šok, když jsem poprvé viděl fotky Evoque a zpočátku jej považoval za odvážný koncept...Ideální auto pro mladšího městského tvora moderní doby, který hledá něco s maximální dávkou stylu. Juke (který je ale imho děsný) ukázal, že hlad po něčem takovém tu je a proto si myslím, že C-HR má šanci na velký úspěch. Jen ten tablet se mi teda vůbec nelíbí.
28. 6. 2016 13:02
Re: Mě se líbí
ty jsi ale nevrlej dědek >:D Interier CX-3 má také svoje kouzlo...
Avatar - praděda7
28. 6. 2016 12:59
Re: Zadní klika dveří
No, ty zadní dveře tam původně neměly být. Ale nějaký shogun je tam později "nařídil" a tak to dopadlo.... ;-)
Avatar - praděda7
28. 6. 2016 12:54
Re: Mě se líbí
Souhlas! Jak je CX-3 z venku sexy, tak Interier je opravdu tragedie. Doufám, že ten, kdo styling interieru podepsal, má už po harakiri. ;-)
Avatar - praděda7
28. 6. 2016 12:46
Re: Infekce...
No, styling přední části mě silně připomíná současnou RAVku. Což není na mínusku. Jinak dobrý až na ty motorizace. Ale to už je bohužel dnešní uposraná doba. ;-\
28. 6. 2016 12:21
Re: Mě se líbí
nu, tady musím souhlasit, že interiér je oproti Mazdě opravdu jiný level...
28. 6. 2016 11:50
Re: Infekce...
(Soudím dle fotografií)
Tak exteriér... mno, jak to kulantně říct... divné, áno...
Interiér... ergonomicky naprosto ideálně zpracovaný, displej ideálně nakloněný i v přívětivé výšce (téměř v jedné linii s bočními zpětnými zrcátky)...zajímavé je řešení výdechu klimy pro odmlžení bočních okýnek. Docela slušně sestavený volant...sedáky vypadají "usaditelně"
...opakuji, soudím z fotografií...
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2016 10:45
Re: Snad tenhle virus predátorské komplikovanosti
primera bola svojho moc pekna suhlas... nissan primera bol pojem ktory medzi strednou triedou nieco znamenal .... skoda ze nissan v eu tak nejak uz rezignoval na tieto vozy ( dodnes som toho nazoru ze to nebol stastny krok ) a ze dnes uz z mnohych jeho modelov ani ten skutocny japonsky nissan necitim tak ako kedysi... skoda ... ;-\
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2016 10:27
Re: Už se blíží
naopak... ak si vsimnes nove vozy... svetla sa u nich uz vo vacsine zmensuju.... aj taky novy P308 ich ma uz o hodne mensie ako jeho vajickovy predchodca s megalampami.... rovnako sa zmensili aj u aurisu voci predoslemu aurisu... ale aj u OIII voci OII.... aj u leonu voci predoslemu leonu a tak dalej... a aj u SUV sa uz zmensuju... vid novy sportage alebo P3008 ale aj velky range rover a dalsi......

len paradoxne prave C-HR opat prislo s megalampami co by nejake 10 rocne retro .... ale taketo megalampy rychlo zostarnu... a uz teraz su tie predne partie C-HR zrele na facelift...
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2016 10:13
Re: Zadní klika dveří
zrejme opat raz zvitazil styl nad praktickostou..... ta zadna klucka sa nepaci ani mne... a podla mna to dnes uz nie je moc stastne a ani moderne riesenie ...

velmi divne na mna posobia tie zivocisne hmyzie megakukadla svojou velkou plochou ... opel mokka X ich uz faceliftom krasne zmensil... stylove male kukadla ma aj novy sportage alebo P3008 ... hodne male ich ma aj evoque ale aj juke... a toyota zrazu pride s takymito megalampami a kluckami kdesi mimo dosah deti.... a prave deti zrejme budu sediet vzadu ked pozeram na tie zadne minidvere .... podla mna tu zvitazil styl... o praktickost toyote tentokrat az tak neslo .. v tomto bude nadalej lepsia corolla alebo auris... ;-) ... auto je ale celkovo zaujimave a iste si svojich zakaznikov v pohode najde
Avatar - 3_diamanty
28. 6. 2016 10:01
neviem
ale co pozeram na sucasnu produkciu crossov tak obrovske natiahnute megasvetla cez cely bok predku az k stlpikom zacinaju byt uz out... taketo megakukadla frcali a cias 207micky .... ale dnes sa ich uz vyrobcovia snazia spravit co najmensie a nastylovejsie.... koniec koncov aj taky lexus NX ich ma uz hodne kompaktne ... alebo auris po facelifte.... preto ma kusok prekvapilo preco C-HR ich ma opat taketo obrovske... zadne dvere vyzeraju akesi mensie... nieco asi ako tie v juke... ale pockam si na test ako to bude s pomermi vzadu na zadnych sedackach ... vizualne auto vyzera zaujimavo ale nemozem sa ubranit pocitu ze miestami je to navrat do historie .. ci uz ti megakukadla alebo tie zadne klucky dveri ktore dnes uz tiez moc nefcia ... rovnako maska... akoby ju toyota nevedela nejako vyrazejsie definovat ... takyto cross ju mohol mat vyraznejsiu ... je to spredu s tym logom take jednoduche a la tivoli ... ale nepochybujem o uspechu.... a podla mna aj zenam sa to bude hodne pacit.... najpriamejsi konkurent tu bude asi spominany juke... dokonca z istych uhlov v tom aj nejake crty a la juke vidim ale je to zrejme subjektivne
Avatar - Anonym
28. 6. 2016 09:57
Zadní klika dveří
je dost vysoko, ne? Tam ani děti nedosáhnou. :no:
Jinak velmi zajímavý, neokoukaný a svébytný disajn (ne jako produkce ostatních automobilek se stejným disajnem u všech svých modelů). :yes:
Avatar - Atomas
28. 6. 2016 09:31
Rozpolcení
To auto je tak hnusné, až se mi líbí. Nekoupil bych si ho, ale s chutí bych se za ním na ulici otočil ;-\
Avatar - Atomas
28. 6. 2016 09:29
Re: Už se blíží
řekl bych, že jsme se dočkali doby, kdy se auta osazují bočními světlomety >:-[]
Avatar - Emel
28. 6. 2016 09:08
Re: Infekce...
Chtělo by to bezbolestnou... >:-[]
28. 6. 2016 09:02
Mě se líbí
Líbí se mi. Je to auto pro mladé do 30 let, má šmrnc a něco na něm bude. Osobně bych volil mezi CX-3 a tímto. Ale asi kvůli ceně bych zvolil Toyotu, kde se mi líbí víc i ten interiér až na ty digitálky.
Avatar - KANKUNEN
28. 6. 2016 08:53
Snad tenhle virus predátorské komplikovanosti
nezasáhne aspoň Mazdu. Je to smutné, ale od jiných japonců už není co koupit. Ještě Nissan prodává polorenaulty, ale doba konce minulého století, kdy si šel člověk pro Primeru, protože měla nejlepší jízdní vlastnosti, řízení a řazení takové, že se o tom zdá i dnešním novým frantíkům je pryč.
Avatar - kaa
28. 6. 2016 08:36
To je kousek.
Ještě jsem to auto neviděl naživo a už ho miluju.
28. 6. 2016 08:35
Toyota vyhlásila Star Wars
Poslední RAVkou to začalo, teď to pokračuje. Je jasné, co si designéři Toyoty pouští na DVD: [odkaz]
Avatar - Well-being
28. 6. 2016 08:25
Už se blíží
doba, kdy budou přední lampy končit u zpětných zrcátek ... ;-)
28. 6. 2016 08:19
Infekce...
...predátorů se rozšiřuje celým japonským koncernem. Nejdřív zaúřadoval v Lexusu a teď se mu podařilo úspěšně atakovat i designérské oddělení mateřské Toyoty. Jen zatím neotvírá tlamu tak bezostyšně jako v prestižní značce.

Povolají Arnolda?
Avatar - hedvin
28. 6. 2016 08:10
Urban cruiser
má tohle být nástupce urban cruiseru nebo jde jinou cestou?