Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Nissan Micra na první upoutávce. Výrobce slibuje revoluci

Micra se v páté generaci výrazně promění. Design malého hatchbacku japonské značky se zostří, kabina vyroste.
Zpět na článek
24. 9. 2016 21:57
Re: Micra
Když Fabii, tak jedině s 1.2 TSI! (Pokud tedy není člověk důchodce, co s ní jezdí jen pro rohlíky a k doktorovi ve stejném městě).
Avatar - Ja Prvni 123
24. 9. 2016 21:15
Re: Micra
Proč?
Auta rostou... což znamená, že se ta menší budou jinak jmenovat. Ale jsou lidi, co fakt ocení malé auto.
;-)

Koncern nemám rád, to se o mně ví... ale zrovna Fabia špatná není. Jo, slušel by ji atmosferický čtyřválec, ale ten tříválec není úplně špatnej. V tom silnějším provedení.

A ano, zkoušel jsem ho. Testy jako "5 chlapů na Ještěd" mu ubližují... na svůj účel to vůbec není špatný.
Avatar - Joky
24. 9. 2016 10:41
Micra
Všechny nová auta pěkně rostou, brzy se za Fabii otočí
jen ten, který se bude chtít jen podívat, co pitomce si ji pořídilo....
Avatar - 3_diamanty
23. 9. 2016 22:36
podobne drzy kukuc
ma aj nova mazda 2.... a podla mna je fajn ze micra uz nechce byt ziadnym vajickom ... dnes to uz vazne neleti... takze zatial je to fajn.... ten pohlad na poodhalene predne partie vyzera ozaj velmi nadejne :yes:
Avatar - lamal
23. 9. 2016 21:42
Re: micro
posledna gen bola uplny prepal hlavne voci konkurencii kt stale rastie a ponuka stale progresivnejsi dizajn... uzitkovo to nebolo spatne auto, ale ´´žaba´´ micra bola lepsia i stylovejsia
Avatar - lamal
23. 9. 2016 19:47
micro
asi posledna sanca vratit micru do hry ... tesim sa na nu a snad sa zachova 3val 1.2 dig s compresorom
Avatar - pumpkin
23. 9. 2016 18:08
Japonské Clio
Takto sa mi to páči! Do poslednej chvíle v napätí. Pri tom pohľade zozadu vidieť, že farba C-stĺpika sa nemení a ostáva svetlá. Tvarovo bude Micra podobná súčasnému Cliu, takže aj podrastie. Bude mať podobne riešené aj umiestnenie kľučiek druhého páru dverí (á la Alfa), vzadu zatiaľ nebudú LED-ky, mriežka chladiča bude pomerne malá a úzka, opticky ju rozšíri čierne orámovanie okolo s trojuholníkovými otvormi pri svetlách (na titulnom obrázku je to v tieni s splýva to s okolitou čiernou). Denné LED svietenie bude len taká symbolická karpina v oku, teda svetle :)
23. 9. 2016 16:23
No...
Zatím to podle prvních kusých snímků a informací vypadá slibně. Upřímně řečeno, horší než odcházející generace už to auto snad ani být nemůže...
23. 9. 2016 14:47
som napnutý
zatiaľ to vyzerá pekne, bude to B našlapané: micra, clio, c3, rio