Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Souboj gigantů. Lewis Hamilton vyzval Kena Blocka. Kdo byl rychlejší?

Jestliže vás vždycky zajímalo, zda je rychlejší formule 1 nebo rallye speciál, přiložené video vám na vaši zvídanou otázku odpoví.
Zpět na článek
Avatar - Floyd
15. 10. 2016 16:40
Re: Chudacci a ubozacci z ACZ nemaji co jist....
Vrchol pořádné kupy >:-[] >:-[] >:-[]
Znáš to, ryba smrdí od hlavy. A tou hlavou je zde pan vedoucí. Jeho dny jsou zdá se sečteny, pro klikání udělá cokoliv. Mj. i bezostyšně nechá redaktory vykrádat Youtube. Fuuuuj :no: :no: :no:
Davide, je konkrétně vám toto zapotřebí?
Avatar - Floyd
15. 10. 2016 16:37
Re: nemam slov...
Připojuji se k tobě a souhlasím :no: :no: :no:
Avatar - S8
15. 10. 2016 13:34
Chudacci a ubozacci z ACZ nemaji co jist....
.....jinak si nedovedu vysvětlit tu uboze trapnou snahu sem dát cokoliv, naprosto cokoliv, bez ohledu na kvalitu, natož k tomu dát nějaký text.

Kdybych neměl zapnutý AdBlock, možná bych to video přes reklamu neviděl a bylo by mi to asi jedno, ale tohle parazitování v podobě přebírání záběrů z YouTube, to už je opravdu vrchol hnoje :no: :no: :no:
Avatar - AUDIRS6
15. 10. 2016 12:15
nemam slov...
Dlhsie som tu pod nicim nediskutoval, nic ma nejako extra nezaujalo, ale precital som si obcas cosi a aj diskusie citam. Lenze necudujte sa mi. Ten upadok je brutalny !
Tato trapnost, uverejnena na webe o autach ( vraj ) ma uz ale vyprovokovala.
Toz za mna cca takto: Je mi jedno kto vyhral, nakolko to bola vyslovene show.
KŽDÝ DEŇ TU ALE PREHRÁVAJÚ ČITATELIA ACZ !!! :-! :no:
Avatar - maxi!
15. 10. 2016 12:13
Re: až na to, že...
no ale to by nevyznelo tak bombasticky a bulvarne!
aj ked kvalita je o nicom ( amatersky zaznam), ale show vyborna! :-!
Avatar - beibej
15. 10. 2016 11:40
až na to, že...
to nebyl závod ale exhibice. A dost špatně natočená. Tohle je hodně špatné i na amatéra s mobilem. Ale dá to do médií??? UBOHÉ! :no: :-(
Avatar - Zappa
15. 10. 2016 11:05
kto vyhral?!
myslim, ze tu ide o vybornu show a vyhrali sme vsetci....
Super za vyblaznili chlapci....