Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia: Jak facelift změnil jednotlivé generace?

Každá ze tří novodobých generací octavie prošla v průběhu životního cyklu zásadní modernizací. Rozhodli jsme se je připomenout.
Zpět na článek
Avatar - Verny_2013
30. 10. 2016 16:36
Re: Za mna OK
Já si počkám jak to bude vypadat naživo, ale rozhodně ten předek neodsuzuji. Pokud to tak chtěli, tak se s tím popasovali velmi dobře. Víc mi vadí že ten unylý interiér bez špetky nápadu a útulnosti nechali být beze změn. Počkám si jestli změnili naladění podvozku, který je bohužel u většiny verzí tvrdý jako trakař.
30. 10. 2016 12:03
Hlavní stránka acz aneb dnes žádný Kodiaq :-(
Dneska na hlavní stránce pouze 5 článků o Škodě a VW!
Docela mě to mrzí - čekal jsem, že se dozvím, co na Kodiaq říká uklízečka z výrobní linky, ale na denní dávku emocí si budu nejspíš muset počkat do pondělí. :'-(

[odkaz]
Avatar - twistedTSD
30. 10. 2016 11:51
Re: Facelift faceliftu?
Tak tohle je o 10 úrovní výše. Ale rozkaz zněl jasně, z oktávky bude E-class.
30. 10. 2016 00:01
Re: Facelift faceliftu?
Ono aj ked to vyzera, ze by sa dali vymenit len svetla a predny naraznik, tak svetla koli inemu tvaru by iste potrebovali kopec povoleni a homologizaciu.
29. 10. 2016 23:31
Re: Facelift faceliftu?
Tak pokud museli design světlometů za každou cenu měnit, tak takhle by to bylo tisíckrát lepší!!! Proboha proč tato verze nenapadla pana Kabaně? 8-s 8-s 8-s :no: :no: :no:
29. 10. 2016 23:24
Re: Facelift faceliftu?
no takto by vyzeral facelift rozhodne o dosť lepšie :-) ... ale na druhej strane, kupovať si novú škodovku, len preto aby som následne investoval do jej úpravy aby bola pozeraťelná , to nie ;-\
Avatar - twistedTSD
29. 10. 2016 15:31
Re: Chyby v článku
Určitě mělo LK v roce 99 xenony? Vím, že mělo jako jediné čirá světla, ale předFL Octavii s něčím jiným než H4 jsem ještě neviděl...Jinak jestli se nepletu, nová deska byla nejdříve od SLX, později pak od Ambiente, jak říkáš.
Avatar - boost.
29. 10. 2016 14:34
Re: OMG
Symbian!!!

E66 byl nejlepší foun, kterej jsem kdy měl.
29. 10. 2016 14:05
Facelift faceliftu?
Zohnat custom svetla a celkom by to slo. Sice malicko do Rapidu to taha ale podla mna lepsie ako sucasny "kontroverzny" FL.

[odkaz]
29. 10. 2016 13:52
Re: Tak
Já už se ani nedivím. Auto.cz. To CZ znamená pouze Česká republika. Tady budeme marně hledat test NSX vs GTR....
29. 10. 2016 12:08
Re: Chyby v článku
tak ber to tak ze pisalky vubec nejaka schade nezajima. je to pro ne smejd tak jako pro vetsinu lidi. boji se ale o chleba protoze jinak by se neuzivili tak delaji tuhle prostituckou praci
29. 10. 2016 11:42
Re: Fotogalerie ???
To je špecialita ACZ, to nikde inde na nete nenájdeš. >:D Pridaná hodnota ACZ...
29. 10. 2016 10:39
Chyby v článku
Článek je hodně povrchní i tak je v něm podle mého názoru hodně chyb pane redaktore.
Nová přístrojová deska do Octavie 1.generace přišla již v září 98 spolu s climatronikem a přechodem na zelené podsvícení a né až s provedením Laurin Klement.
Vybrání předních sedadel,také nebylo až po faceliftu,ale již v roce 98.
Právě provedení LK mělo již v roce 99 xenony.
Když uvedete,že vnitřek byl po faceliftu laděn do černa,tak musíte uvést,že pouze u Ambiente a Elegance,protože Classic měl stále starou šedivou palubní desku a i výplně dveří.
29. 10. 2016 10:29
OMG
To tu kazdy den bude 5 novych clankov o vsivavej oktavke?
29. 10. 2016 10:28
Re: Pokazili co šlo
O1 facelift určitě prospěl. I po stránce funkční, ta přední světla svítila o dost lépe. Mimochodem, pokud se pamatuji, tak O2 FL byla dříve než ten Mercedes. Ta trojka je asi problém, souhlasil bych se spodkem nárazníku. Uvidíme naživo. Spíše jsem čekal, že odstraní ten prolis na zadních dveřích. Vypadá to jako přidrátovaný kufr s rozbitým zámkem.
29. 10. 2016 10:13
Re: Za mna OK
Dokud to neuvidím naživo, tak zůstanu zdrženlivý, nicméně čechoslováci i škodovkáři jsou povětšinou konzervy a nic moc nesmí vystupovat z davu.
29. 10. 2016 09:48
Za mna OK
Som prekvapeny, aka vlna kritiky sa dvihla profi faceliftu O3... Mne osobne sa to velmi paci... A to vobec nepatrim medzi ffanusikov koncernu, od Golfu 2 gti a O1 1.8t som ziadne koncernove auto nekupil. Za mna palec hore
29. 10. 2016 09:47
Kanadské bodování
Co bude zítra? Dvě jistoty: neděle a článek o škodovce...

Redakce je asi placena jako Jarda Jágr. Čím víc kanadských bodů - rozuměj článků o überautu Škoda, tím víc korunek. A když se povede dlouhá zápasová šňůra s bodem - rozuměj co den, to článek, pak přijdou i bonusy...

Tyhle sračkoidní články už to tady jen plevelej...
Avatar - flyboyeda
29. 10. 2016 09:17
Pokazili co šlo
Octavia a facelift nejdou dohromady, všechny Octávie po Faceliftu jsou hnusný, tahle čtyřoká to je tragédie, první co mě napadne když to uvidím je:

už tomu začínám rozumět u faceliftované Octávie 2. generace, přední svítilny jako by z oka vypadly nějakému Mercedsu , který měl tehdy takový styl

No a teď když vidím 3ku vzpomněl jsem si na Mercedes E W211 a proměnu na W212 , nutno říct že u Mercedsu to vypadá skvěle a tady otřesně

výsledek 2 ková Ochcávka před xichtliftem vypádá lépe stejně jako tahle 3ka před, trojka před je dokonalé umělecké dílo ve stylu Audi dizajn, proč je napadlo dělat Mercedes nevím

Teď zbývá počkat jak zmrší nového krásného Superba
Avatar - IbizaFR
29. 10. 2016 09:17
Tak
tomu tedy říkám PR masáž jako prase :no:
Ještě prosím článek o tom, že se změnil u jednotlivých generací vzorek gum :no:
29. 10. 2016 08:40
Fotogalerie ???
Může mi ten grafik nebo někdo vysvětlit, proč když je ve fotogalerii u O1 a O2 základní model vždy nahoře a fl dole je to u O3 obráceně ? 8-s :no:

Snímky samozřejmě bez popisu, takže méně znalý čtenář v tom musí mít zákonitě úplný bordel. Sorry.