Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Address 110: Kámoš na každý den

Počasí nás pomalu, ale jistě vyhání ze sedla dlouhodobě testovaného skútru. Jaký byl půlrok se Suzuki Address 110?
Zpět na článek
1. 11. 2016 08:39
Re: Dálnice
Jo, v tomhle se shodneme. Jak jsem napsal, využiješ to na městském okruhu. Ale ne na "otevřené" dálnici. Teoreticky můžeš, ale budou tě skoro všichni předjíždět, což není dobře (relativní rychlost je nebezpečná). V lehkém provozu by se to dalo.
31. 10. 2016 19:31
Re: Dálnice
Ok.
Shrnu problém asi tak, že to sice na dálnici smí, ale vhodná technika to není, což bylo primární téma. Já bych s tím jel na dálnici jen v "krajní nouzi". ;-)
31. 10. 2016 18:15
Re: Dálnice
Mně šlo čistě o to nepřekážení. Ne o to, s čím bych kam jel (pokud nedokáži udržet krok s kamiony, tak ani náhodou; i v autě mě lepením štvou, natož na prskoletu).

Nepřekážení jsem si vyložil jako jízdu prakticky po čáře, aby tě mohli předjet, což je něco, co neudělám. Nemusím jet přesně středem, na tom nesejde, ale jedu tak, aby to nesvádělo se vedle mne nacpat, jako by mi ten pruh patřil.

Vzít motorku odstavným je úplně jiný kalibr.

Můj přístup samozřejmě vychází z toho, že nedostatek výkonu nemám. A nemám problém s tím někoho pustit přejetím do odstavného. Ale než jet u čáry, radši bych celou cestu jel odstavným.
31. 10. 2016 14:38
Re: Dálnice
Teorie sice pěkná, ale dobře víš, jaká je realita, když jedeš po dálnici s podobnou chcíplotinou. Zabereš si pěkně celý pomalý pruh, ale pokud je trochu provoz, budou se na tebe imrvére nervózní le*** lepit a klidně i s kamionem, někdo si tě třeba co chvíli i protroubí a nebudou výjimky, co tě střihnou zprava půlkou auta v odstavným se zdviženým prstem, jako že jsi jednička, když je v rychlým plno.

Tak je na úvaze, jestli není lepší jet podle pravidel silničního provozu při pravém okraji nebo skoro po bílé a nikoho moc raději nenasírat. Alespoň víš, že zprava do tebe nepůjdou. A to nemluvím ani o tom, že právě uprostřed pomalého pruhu bývá nejvíc humusu, odkáplého oleje a pod., co snižuje motorce adhezi a zvyšuje riziko defektu.
31. 10. 2016 13:38
Re: Dálnice
dialnica podla mna ano ale neobiehal by som (maximalne aviu) aj ked realne to tych 100kmh(kamion ide 90?) da ale len pre silnejsie povahy >:D povedal by som ze je to ale bezpecnejsie ako ked moj starky siel na s105s do nemecka >:D
31. 10. 2016 13:32
Re: Dálnice
Naopak pojedu středem pruhu a pěkně si ho zaberu, jinak riskuješ, že tě budou umělci předjíždět v tvém pruhu, což v dálničních rychlostech není žádná sranda (v tomhle směru je snad štěstí, že ti největší umělci v pravém radši ani nejezdí).
31. 10. 2016 13:30
Re: Dálnice
Ano, dá se na 125 jezdit na dálnici (tohle sice není 125, ale mělo by to jet podobně). Ne, předjíždění si moc neužiješ, leda v kolonách. Normálně tuhle možnost využiješ na městských okruzích. Pokud budeš chtít vyloženě cestovat po dálnicích, budeš muset vzít něco silnějšího.
31. 10. 2016 12:59
Re: Dálnice
No, nevím co čekáš za odpověď.

Výkon je známý, max. rychlost +/- také, tak je nasnadě, že pokud bude někdo něco na dálnici předjíždět, nebude asi sedět na téhle věci.

Když už se s tím někdo chce nebo spíš musí vydat na dálnici, bude jeho největším zájmem nikomu moc nepřekážet a modlit se, aby ho nikdo nesestřelil. Do předjíždění na dálnici se na tom pustí snad jen Chuck Norris.
31. 10. 2016 12:28
Dálnice
Nehejtuju a předesílám, že motorkář nejsem... Proto se chci zeptat - to je fakt možný a reálný (nemyslím legislativně) s takovýmhle skůtříkem lítat po dálnici? Dá se vůbec předjet kamion?
31. 10. 2016 11:39
Re: je to super dělník
6000 za rok na "125" ja len 12xx ale zatial len do roboty som chodil ;-\ spotrebu neriesim(najmenej 2,19 bezne cca 2,5) celkom ma bavi dynamika 7kw vzduchaca >:D povedal by som ze je rychlejsi ako vespa 125 a ani pcx mu nerobi problem
31. 10. 2016 10:29
je to super dělník
Mám ho doma už rok - najeto něco málo přes 6000 km. S článkem souhlasím na 90%, brzdy jsou podle mého názoru v klidu. Samozdřejmně jízda na motorce je úplně jiná než v autě - s ohledem na řidiče pouze typu B, kteří usednou na tuto motorku. Musíte dávat více pozor a předvídat situace před vámi. Brzdím zásedně oběma brzdama zaráz - a tím je účinek brzd větší. Jezdím v průměru za 2,4l/100km a hodiny neřeším - pakliže by někdo chtěl hodiny není problém si koupit hodiny na moto.
30. 10. 2016 18:18
Re: Nezlobte se na mě...
ale zas neprehanajme :-) este sa nestalo aby som nedobrzdil pokial naozaj treba rychlo zastavit treba stlacit prednu aj zadnu a potom uz sa len drzat >:D horsie to uz bolo vo dvojici 105kg+65kg bol ucinok vlazny ale tak to je aj o hlave nebudem cakat ze to bude brzdit ako gsxr inak nelutujem
Avatar - Ja Prvni 123
30. 10. 2016 17:09
Nezlobte se na mě...
ale když to nebrzdí, tak je docela problém, ne?
:-(