Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Slovenský logan se čelně střetl s kamionem. Dopadlo to strašlivě...

Pokus o sebevraždu v přímém přenosu nebo shoda nešťastných okolností? Každopádně i tohle se na silnicích stává...
Zpět na článek
Avatar - jpor (RSKa)
21. 11. 2016 17:06
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
V komentaroch na Youtube pisu ze vodic dostal infarkt a to bolo dovodom zrazky s kamionom. A ano prezil.
Avatar - nalimer
21. 11. 2016 14:17
omg
škoda alebo výmysli.
miloval som tento server, lebo ani v CZE ani na SVK nebola poriadná alternatíva.
teraz sú to už neoverené info (keďže vodič prežil a ako píšu inde, stačí si pozrieť google) alebo PR pre škodu.
v dobrom - páni "redaktori", skúste prinášať viac nezávyslých správ. ak to pôjde takto, budú tu ľudia viac z recesie.
21. 11. 2016 14:02
Rozdrtil se?
To je trochu přehnaný ne?

Za rozdrcený považuju pane autore třeba tohle:

[odkaz]
Avatar - TeeJay
21. 11. 2016 13:58
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
Nechci ti kazit radost, ale deformace rozhodně skvěle nezafungovala, auto je srolované až po A sloupky a je otázkou, co všechno vlezlo motorovou přepážkou dovnitř. Je to zvláštní, ale takové věci jako třeba motor se při nárazu nevypaří. :-)
Avatar - twistedTSD
21. 11. 2016 13:55
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
:yes: Dovede mě vytočit, když kliknu na takový (ne)článek a relevantní informace si musím googlit. Přitom dohledat info o nehodě trvá asi tak 5 sekund.

[odkaz]
Avatar - twistedTSD
21. 11. 2016 13:51
Re: Logan
V době crash testu první generace Loganu se pípátka tolik neřešila, takže o těch to není. A i kdyby byla řeč o novém Loganu, ten ve verzi MCV dopadl (snad kvůli vyšší hmotnosti) hůře než Sandero a figuríny v něm dostaly pěkně zabrat. Logan prostě není příliš bezpečné auto, ne dle dnešních měřítek.
Avatar - twistedTSD
21. 11. 2016 13:36
Re: Logan
Spíše než masivní konstrukce mu život zachránil fakt, že šlo ještě o jeden z lepších typů nárazů (čelní s plným překrytím v rozumné rychlosti, takže karoserie mohla vstřebat maximum jeho energie). Kdyby jeli rychleji nebo se neúspěšně pokusil vyhnout, asi by to skončilo hůře.

Mimochodem, nedávno jsem na Youtube viděl sérii crashtestů dvojkové Laguny, konkrétně čelní full overlap v různých rychlostech až po 112 km/h. Zíral jsem, že i v tom nejrychlejším zůstala kabina poměrně stabilní. Pasažéři by sice určitě nepřežili, ale přesto zajímavé.
21. 11. 2016 13:24
Re: Logan
3 hviezdy nie sú zlé a pravdepodobne by mal 4, len nemá toľko byro pípatiek a žiaroviek.
21. 11. 2016 13:10
Tak to se povedlo,
zřejmě nechtěná reklama na bezpečnost Loganu. Bravo :-!
Avatar - Floyd
21. 11. 2016 12:53
Re: Logan
:yes: :yes: :yes:
Tak si změň avatar >:D >:D >:D
Avatar - chetoos
21. 11. 2016 12:47
Logan
Mám Logan a jsem s výsledkem spokojen. Je důležité, že řidič přežil. V nárazových testech dostal model 3 hvězdičky, což bylo v daném segmentu slabý výsledek. Přesto jde vidět, že auto je odolné a masivní konstrukce.
Avatar - Floyd
21. 11. 2016 12:47
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
Přesně tak, souhlasím. Proč to ale vidíme my dva a ne autor?
21. 11. 2016 12:35
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
souhlas
vpodstate velmi dobra zprava, ze z toho vyvaz takhle a velka reklama pro logan

a logan nejel az tak rychle, a pan nejspis BYL pripoutanej, aby slo o pokus o sebevrazdu
Avatar - Floyd
21. 11. 2016 12:22
Re: jinde pisou, ze pacient prezil
Jj, a to přitom stačilo taaaak málo - osvědčené a léty prověřené UTFG >:D >:D >:D Řidič (57 let) leží v nemocnici a do Vánoc zřejmě bude doma. Takže rádoby senzacechtivá bublina ve stylu Blesku splaskla hned na začátku.

A to si přitom stačilo prohlédnout to video až do konce, aby Fokt poznal, že sice Logan přišel o celý předek, ale že se deformace zastavila ještě před kabinou, tzn. že zóna zafungovala skvěle.

A přitom stačilo tak málo: pohledat si k tomu pár doplňujících informací, někam třeba i zavolat (na slovenskou policii, do nemocnice atp.), přidat link na crash test Loganu podle Euro NCAP test atd. atd. a mohl z toho být celkem dobrý článek s celkem slušnou čteností i košatou diskuzí, ale to by bylo moc práce, že páni redaktoři?

Doufám, že za takovýto novináčský paskvil Fokt přinejmenším nedostane zaplaceno. Za mě :no:
21. 11. 2016 12:15
jinde pisou, ze pacient prezil
doba leceni cca 40 dni
21. 11. 2016 12:15
Re: Přímím ?!?
Ani bych si to asi ani nepustil a nepřečetl, jen jsem se podíval na diskuzi.

Obrat "přímím svědkem" je opravdu příšerný. Neomluvitelná hrubá chyba. :no:
Avatar - Floyd
21. 11. 2016 12:04
Přímím ?!?
To jako fakt? Copak on ty články nikdo před zveřejněním nečte? Za správnost textu zodpovídá redaktor, v tomto případě Fokt, no a za autora jeho nadřízený, tedy Machala. Gratuluji pánové za super práci :yes: A to nemluvím o naprosto nulovém přínosu tohoto článku. Ok, podrobnosti si dohledám sám, nevzrušujte se s tím, to by bylo pro novináře moc práce.