Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejgooglovanější značky roku 2016? Hodně zvláštní mix...

Jaká automobilová hesla zadávali letos lidé nejčastěji do vyhledávače Google? Je to poněkud nesourodá skupinka...
Zpět na článek
28. 12. 2016 12:05
29. 12. 2016 00:07
28. 12. 2016 12:05
BMW
No za poslední měsíce u nás tahle značka ve vyhledávání určitě těžce vede >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - TeeJay
29. 12. 2016 00:07
Mystérium Honda
Mám pocit, že Honda patří u Google ke stálicím první desítky a i jakožto fanda JDM, potažmo Hondy, jsem tím překvapen. Letošek je jasný - evropský CTR, příslib CTR pro US, dramatický design Civicu X 5D, NSX (i když to je v US vnímáno jako Acura a je otázkou, jak moc Amík googlí "Honda NSX". Je spousta důvodů, proč se Hondu zajímat. Ale to píšu z pohledu mě, respektive komunity a širšího okruhu zájemců. Co způsobuje, že je Honda automotive jednička, je mi i přes výše zmíněné záhadou.
A ještě větší záhadou je, proč se tak vyhledávala i letech, kdy neměla moc co nabídnout. V kontextu konkurence, pochopitelně. Honda má prostě asi nějakou autu. Majitelé aut s alespoň špetkou citu to chápou, ale co je důvodem takové pozornosti široké veřejnosti v době, kdy není žádné CRX, Integra, Prelude atp... je to záhada. ;-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
29. 12. 2016 01:27
Re: Mystérium Honda
Nějakou "autu" má Honda určitě, teď k tomu ještě přidat pořádná, a pokud možno i pohledná, auta. Naděje zjevně umírá poslední, viz první místo Hondy ve vyhlížení (na Googlu) něčeho opět nadějného. ;-)