Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford GT konečně odhalil technická data. Na okruhu rozdrtil McLaren i Ferrari!

Zatím nás Ford pouze uklidňoval pouze informací, že výkon modelu GT převyšuje 600 koní. Máme dobré zprávy: je to mnohem, mnohem více!
Zpět na článek
25. 1. 2017 17:59
Re: Drahej je...
11 mega za Ford a foukanej sestival ? no pani.

ale jak je zmineno v diskuzi, je to legenda, o tom zadna.
Avatar - CHerokee
25. 1. 2017 17:25
Re: Drahej je...
Ford GT je legenda. nelze srovnávat s "tuctovým" běžným vozem od McLarenu nebo Ferrari. Vypadá to ze strany fordu na dobrý marketingový tah. Faktem je, že pro řidiče enthusiasty mají v každé třídě něco od Fiesty ST, rychlé Focusy, po Stangy a třešničkou je GT.
Avatar - jurajos
25. 1. 2017 16:30
Re: Drahej je...
Riešiť image auta na základe bulvárnych správ...no neviem, ale je to Tvoj boj!
Ford ako samostatná značka samozrejme nemá image Ferrari alebo Lamba, avšak Ford GT, resp.GT 40 je kult, ktorý sa svojim image talianskym sokom v pohode vyrovná. Svedčia o tom aj ceny za aké sa predávajú tie zo 60-tych rokov, resp. generácia z r.2005.
Avatar - maxi!
25. 1. 2017 16:22
Ford GT
za mna ano!
mne sa to teda velmi paci, myslim, ze je to vyborne auto...
uvidime,ako to dopadne v realnom teste. :-!
25. 1. 2017 15:51
Re: Drahej je...
Vzpominam na clanek o nejake zpevacce, ktere take bylo prideleno. Ze z legrace nebo jak zaklikala kde co (uz nevim jak to bylo presne) a najednou ji bylo prideleno. Byla z toho cela udivena. Smrdi to tim, ze to chteji dostat ke slavnym lidem a zvedat si tak image, kterou proste oproti Ferrari nemaji a mit nebudou. Ikdyz celou dobu tvrdili, ze to chtej dostat na silnice.
Avatar - 3_diamanty
25. 1. 2017 15:18
Re: Drahej je...
interier je teda hodne minimalisticky...... ale v podobnom duchu funguje aj mclaren ... co sa mi ale paci moc je celkovy dizajn tohto GT ... pripomina mi nejake tie "anglicaky" z detstva ktore mal asi kazdy z nas ... kusok akoby retro dizajn ma a to je moc sexy ... pride mi to fakt krajsie ako nejake za kazdu cenu ultimativne moderne lambo s milionmi prelisov kriviek a roznych zarezov na kasni

inak mclaren je podla mna najcistejsi v tomto supersport dizajne ... :yes:
Avatar - iudex
25. 1. 2017 15:17
Re: Drahej je...
Tak keďže tá kvóta sa vypredala ešte predtým, než by jediné auto opustilo výrobný závod, asi až taký roblém s image nie je. Dôležité je, aké je to rýchle, ako to jazdí a ako to vyzerá. A všetky kritériá zdá sa spĺňa. So 655 koňmi a 347 km/h je sakramentsky rýchle, podľa tej deklarovanej porážky McLarenu i Ferrari na okruhu to aj výborne jazdí a výzor - hoci je to subjektívne - je podľa mňa parádny, ani Ferrari by sa nemuselo hanbiť a McLaren vyzerá 675 vedľa Fordu ako dielo aerodynamického tunelu bez charizmy. Takže vo Forde môžu byť spokojní a myslím, že ak by zvýšili produkciu na dvojnásobok, aj tak by všetko predali napriek tej nekresťanskej cene.
P.S. Inak Ford to robí marketingovo výborne s tou selekciou kupujúcich. Podľa dotazníka čím viac zakliknutých boxov, tým vyššia šanca na to byť vyvoleným, pričom body sú napr. Vlastním/vlastnil som Ford GT; Moja spoločnosť dodáva pre Ford, Moja spoločnosť používa autá Ford; Som významná osobnosť ovplyvňujúca verejnú mienku...
Aj keby som na GT mal, vlastníctvo obyčajného Focusu a Mondea by asi nepostačovalo na moje zaradenie do poradovníka,. >:-[]
25. 1. 2017 14:05
Re: Drahej je...
Krasavec nevim, predek je dost retro. Za me trochu uz mimo. No a za ty penize nevim, ale asi bych dal prednost osvedcenym znackam a zaroven asi i usetril za to Ferrari a McLaren. Na aute neni nic prukopnickeho co by me melo oslovit, znak Ford je dle meho i trochu minus. Ta serie 250 ks je tak akorat, pro zpevacky a podobne znalce idealni auto ;-)
Avatar - removed
25. 1. 2017 13:32
Drahej je...
To jo... Ale za kvalitni umeni se vzdy platilo... Je to krasavec.