Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Těžká nehoda Škody Octavia na D2. Vůz zastavil jen kousek od stojanu benzinky!

K těžké nehodě došlo včera ráno na dálnici D2 směrem na Břeclav. Nechybělo málo a neovladatelná octavia narazila do výdejního stojanu čerpací stanice!
Zpět na článek
Avatar - narona
18. 2. 2017 00:08
Re: shrnovacka
Obecně tak tak, ale tohle je spíš případ nějaký zdravotně-mentální indispozice....
Avatar - JiRkA997CZ
17. 2. 2017 23:35
Re: shrnovacka
Dnes se i lidi bohužel spoléhají na to že "mám sakra to ESP, ABS a všechny další zkratky, tak pojedu jak h*vado a auto mě udrží na silnici". Přitom jim nedochází, že oni jsou ten hlavní prvek. A nebo si to uvědomují a říkají si že stejně i kdyby se vytřískali tak to přežijou, ale co ostatní účastníci provozu? Ty jim jsou hluboko někde.. A to právě jen těm co jezděj ve služebních superbech, audinach a skoro všem v BMW...
Ego na silnice nepatří, a jestli mi ještě jednou bude nějakej * v superbu naschvál pražit 5km do levého zrcátka dálky a omezovat mě z boku (patrně proto, že sedím ve favoritu,protože dopravu jsem určitě nezdržoval) , tak pokud k tomu dostanu příležitost mu rozflákám hubu. Každý týden jezdím Náchod - Brno a takovyho ha*zla vidím minimálně jednou za cestu. To musíme bejt my Češi takový s*ině?
Čert vem technickej stav silnic, z řídičů mi je na blití nejvíc...
Avatar - Pepa_007
17. 2. 2017 23:02
Re: Špatně řešené zakončení svodidel
Usnul.....
Avatar - twistedTSD
17. 2. 2017 22:22
Re: airbagy
A proč myslíš, že tam nějaké hlavové airbagy jsou?
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2017 21:58
Re: shrnovacka
pausalizovat na konkretnu znacku to moc nejde... ale obecne plati ze majitelia silnejsich vozov su neraz az prehnane sebavedomi za volantom.... pritom si treba uvedomit ze pre polminutu ktoru na ceste ziskam sa ozaj riskovat neoplati...

problem je ale aj v hustej premavke... pravdepodobnost koliznych situacii je preto tiez uz vacsia ako kedysi ked si mal na cestach "par aut" ... co uz
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2017 21:39
Re: shrnovacka
problem je v soferoch ... nie v aute.... hlavne soferi firemnych vozov jazdia neraz hodne riskantne a neprimerane ... pritom je mi jasne ze s vlastnym autom by uz mnohi z nich taki husti a neporazitelni na cestach neboli... takze najlepsie co mozes spravit je predvidat... a nie krok ale aj dva dopredu... co kto pred tebou za tebou spravi...
Avatar - JiRkA997CZ
17. 2. 2017 21:32
Re: shrnovacka
Spíš superba, to jsou většinou sobecký bezohledný *, na vlastní kůži jsem to pocítil naposled před 5 dny. Teda bavíme - li se o skodovkach, BMW netřeba zmiňovat. Lidi v oktavkach jsou většinou jen horký hlavy nebo normální řidiči
Avatar - holden2
17. 2. 2017 18:45
Re: Kousek od stojanu!
na 30 parchantu z MS se vybodni ale 2 dny pred tim na teto pumpe tankoval kadak a toho kdyby trefil ten akumulator tak to je celonarodni tragedie a vlajky na pul zerdi
Avatar - 3_diamanty
17. 2. 2017 18:26
Re: Kousek od stojanu!
hele hydrometeority ;-) :yes: .... ale mas pravdu samozrejme
Avatar - R32
17. 2. 2017 15:38
Re: a baterka
Trošku poutierať a dať 50% zľavu... za pol hodiny predaná >:-[]
Ale inak to bude asi nejaká koncernová vychytávka, v prípade nehody sa batéria sama odpojí a katapultuje sa z vozidla aby nedošlo k požiaru :-)
Avatar - holden2
17. 2. 2017 14:17
shrnovacka
ridic oktavije je vzdy de*bil a je jedno z jake zeme je
17. 2. 2017 13:12
Re: Kousek od stojanu!
Ha ha! Přesně! :yes:
Avatar - narona
17. 2. 2017 12:44
Špatně řešené zakončení svodidel
Dle mého názoru auto sjelo z nějakého důvodu (rychlost...) z jízdní dráhy a najelo na svodidlo právě "vyrůstající" ze země co ho vymrštuilo do vzduchu. Kdyby tam to svodidlo nebylo respektivě začínalo nějakou deformovatelnou částí skončil by jen v příkopu a nedopadlo by to určitě tak blbě.
17. 2. 2017 12:31
Re: Kousek od stojanu!
máš pravdu v tom, že KEBY sa tam práve vtedy hralo 30 detí z MŠ, bol BY to riadny masaker. je to námet na ďalší článok...práve si prešiel novinárskym kurzom :-)
Avatar - Ozzman
17. 2. 2017 12:23
Re: airbagy
Protože střelili při první bouračce téhle Oktávky kdesi v Německu >:-[] >:D
17. 2. 2017 12:12
Kousek od stojanu!
Novináři jsou opravdu vzácní koxoti! Pokud je kousek 50metrů, dobře. Ještě bych přidal, že taky mohly jít okolo děti z MŠ nebo jet autobus plný těhotných žen a další autobusy a k tomu nákladní auto plné plynových lahví a byl by to masakr, hotová Hirošima! Hasiči horečně hledající hlavní hydrant, hořící husitské halapartny, hormonální hybrid Horáček horečně hladící hýžděmi hnědé hasičské hadice.Hospoda hořící hodinu, hladina huhlovodíků huhelnatějících holinek hasičů ...kdysi jsem si novinářů vážil, dnes je to FUJ zaměstnání! Na tom videu je přece dobře vidět, kde to auto zastavilo a i kdyby, tak se řítiloo po druhé straně silnice. Pokud budeme v kategorii KDYBY, tak tam taky mohlo spadnout 7 letadel co ráno letí mezi Bratislavou a Prahou ...
17. 2. 2017 12:02
airbagy
Prečo mu nestrelili hlavové airbagy? Čakal by som, že toto bola príležitosť k ich uplatneniu