Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v srpnu 2008: Slevy ve třídě MPV zajistily úspěch Merivy a Corolly Verso

Na čele jednotlivých kategorií velkoprostorových automobilů se v srpnu 2008 nic nezměnilo. V malých MPV ovšem zuřil boj o druhou příčku a ve střední kategorii uspěl zástupce Toyoty.
Zpět na článek
Avatar - Dinar
22. 9. 2008 15:34
Re: Sharan
Mazda je v českých končinách rozšířena (procentuelně) naprosto stejně jako ve zbytku Evropy.
Avatar - Dinar
22. 9. 2008 15:32
Re: Sharan
Co to meleš, podívej se na ty tabulky pořádně, od začátku roku se Mazdy 5 prodalo víc než Touranů. Sharan je o třídu výš, tam je spíš s podivem, že se víc neprodává skvělý S-max, jenže na Sharan jsou teď obrovské slevy.
22. 9. 2008 14:45
Čištění skladů
Hyundai s Matrixem opakuje zdařilý výprodej Accentu předchozí generace. V průběžném celoročním výsledku je nacpany na 3.šprušli mezi oba veleoblíbená francouze a to je docela důstojné sbohem pracovitého a v ČR přehlíženého služebníka, opravdu zestárlého po téměř 10 letech modelového života s mikrofacelifty. Teď by to chtělo, aby korejská klika v Paříži předvedla nástupce a ukázala, jestli se dokáže přesunout na vyšší stupeň i v minivanech. - Pardon, podvědomě jsem počítal pořadí jen z dovozovek, tedy od Loganu, ale on Roomster má tu jedničku povinnou.
neregistrovaný "Darth_Vader"
22. 9. 2008 13:35
Re: Sharan
Nahodou 6 je videt docela dost- pokud myslis rozsireni celeho portfolia Mazdy v CR
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 9. 2008 13:25
Re: Sharan
Mazda je skutečně kvalitní značka, ale v českých končinách není moc rozšířená. To je vlivem VW na český trh. Přitom Mazda je v mnoha ohledech nesrovnatelně lepší...
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 9. 2008 11:44
Zakladatel
Líbí se mi umístění Scénicu. Přitom se jedná o vůz, který za nedlouho dostane nástupce. No a Logan mi dělá radost. Jednoduchý, praktický a spolehlivý sluha :yes:

Roomster je první nejen kvůli značce, ale i jeho skvělé variabilitě. Nápad "dvoupokojového" automobilů je povedený :yes:
Avatar - KANKUNEN
22. 9. 2008 07:52
Sharan
V Česku se prodá vše co má nápis VW. VW - skvělá práce. Zato Mazda, to je věčný úpis, 5ka je kvalitní, hezká a stejně ji nikdo nechce.