Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak (ne)řešit problémy se špatným parkováním? Tady je jeden ze způsobů (video)

Určitě se s tím setkáváte - auto zaparkované přes 2 nebo 3 stání. Napadlo vás někdy, že byste udělali něco takového?
Zpět na článek
3. 4. 2017 14:00
Parkování
Po pravdě takto parkuji jakmile je to možné. Ale vždy až na konci parkoviště a jen pokud je okolo dost místa. Mám už dost neustále omláceného auta. Až se lidi naučí chovat k jiným, budu parkovat i já normálně.

Takže vesele do mě...
Avatar - wakantanka
3. 4. 2017 11:49
Re: nekdy v tom ses nevinne
Nehovorím, že nie ale nepaušalizoval by som to takto. Koľko krát najdebilnejšie je zaparkovaná nejaká stará hrdzavá šunka. :-)
3. 4. 2017 10:07
Nevím jak v Americe....
....ale v ČR ani špatně zaparkované auto není důvodem k úmyslnému páchání trestného činu, který se nazývá poškození cizí věci (§ 228 trestního zákoníku). A zde jde stejně zřejmě o zinscenovanou situaci.

:no: redakci za téměř nabádání k tomuto řešení klasicky bulvárním typem titulku. 8-s

Nezajímavé, přínos pro čtenáře nula, morálně nevhodné, zábavné minimálně. Vidím jediný přínos takových materiálů - rozproudit diskuzi a klikat, klikat, klikat. Asi to tu už brzy také zabalím.
Avatar - lordlord
3. 4. 2017 09:32
Re: Parkování
ono stačí, když jsou velmi úzká místa a např. zaparkovat vedle Q7 je potom problém
Avatar - salamoon
2. 4. 2017 21:19
Re: uz slusnost kaze
a mozno to auto kamarat "A" uz niekde oprel pri driftovani, a tak tymto videom mu kamarat "B" pomoze ziskat nejake peniaze z reklamy na opravu....
Avatar - 3_diamanty
2. 4. 2017 21:11
Re: nekdy v tom ses nevinne
ja mam vizualnu skusenost s tym ze cim drahsie auto tym podivnejsie parkovanie ;-)
Avatar - 3_diamanty
2. 4. 2017 21:06
Re: nekdy v tom ses nevinne
no schvalne ci ako Presovcan spoznas foto kde som dnes parkoval ;-) .. posledne dve v galerke skus ( su dnesne ) ... podotykam ze som bol dnes v PO a odbehol som si s priatelkou kusok na trip do okolia .. ja len ze ci ten "parking" s kamenami poznas ;-) ... je to pod jednym velkym dominantnym kopcom v okoli PO .. ale to uz asi som prezradil vsetko
Avatar - wakantanka
2. 4. 2017 20:48
Re: nekdy v tom ses nevinne
Viem o čom hovoríš, ale ja z princípu tak debilne nezaparkujem. Keď budú všetci skákať hlavičky z mosta do suchého koryta rieky tiež sa pridáš?
Avatar - wakantanka
2. 4. 2017 20:47
Re: nekdy v tom ses nevinne
Keď vidím, ako sú niekorí ľudia schopní zaparkovať na mieste by som ich posielal na preskúšanie do autoškoly, resp. na psychotesty >:D
Avatar - 3_diamanty
2. 4. 2017 20:35
Re: nekdy v tom ses nevinne
velmi dobra poznamka... napadlo ma nieco podobne... :yes:

netreba stat za krikmi a buzerovat vodicov co idu 54 na 50tke na rovnej ceste ... ale treba sem tam sa prejst aj po parkoviskach a nejako strucne jasne oboznamit tychto "nestastnikov" ako sa spravne parkuje...
Avatar - 3_diamanty
2. 4. 2017 20:25
uz slusnost kaze
zaparkovat normalne .... ved ma to tam aj farbou vyznacene tie parkovacie miesta .... tak neviem v com je problem ci zrak alebo soferska nemohucnost ... kazdopadne chudak auto... pretoze to nikdy nemoze za to do akych ruk sa dostane... majitela si bohuzial auto vybrat nemoze to je jeho najvacsia slabost ;-\
2. 4. 2017 20:23
Re: nekdy v tom ses nevinne
Mi by asi i vyhovovalo, kdyby tohle byl pokutovaný přestupek. Rozhodně bych byl raději, kdyby měšťáci pokutovali ty, co nejsou schopni slušně zaparkovat na parkovišti, než když buzerují někoho, že jede 60 za značkou začátku obce 100 m před prvním domem.
Avatar - Ondore
2. 4. 2017 20:02
Re: Video
S dodržiavaním práv si tu hlavu nerobia, mne to udrelo naposledy do očí pri tej motokáre so Stigom. [odkaz] Vzhľadom k tomu, že s Colinom, ktorý originál videa natočil som už bol v minulosti v pracovnom kontakte, tak som veľmi premýšľal, či mu neposlať link...

Apropo reklama - hej, prachy až na prvom mieste, auto.cz bolo dôvodom, prečo som si nainštaloval uBlock. A potom tu vypisujú články, akí sú užívatelia svine, lebo blokujú reklamy! 8-s
Avatar - twistedTSD
2. 4. 2017 18:48
Video
Celkem by mě zajímalo, zda má ACZ práva k videu, že jej takto uploaduje a doplňuje reklamou.
2. 4. 2017 17:46
Re: nekdy v tom ses nevinne
Ano,ano přesně tak..To je ještě situace na kterou jsem zapomněl... :yes:
2. 4. 2017 17:43
nekdy v tom ses nevinne
staci když prvni nezaparkuje uplne jak by mel, druhej to uz musí dat bokem a takhle to narusta. a když prijdes k svymu autu, s kterým jsi zaparkoval tak aby se ještě další vesel a ti okolo uz odjeli, tak pak vypadáš jako ydyjot
2. 4. 2017 17:37
Takto parkují většinou ženy.
Vždy propadnou euforii, když se jím podaří dojet do cíle a z nakupování. 8-s
2. 4. 2017 16:57
Parkování
Jsou lidé kteří neustále řeší co dělají jiní na silnicích místo aby si hleděli svýho často debilního ježdění a jsou lidé, kteří parkují takto na odlehlých koutech parkoviště z důvodu, aby jim tito impotentní * neudělali svýma popelnicema ďulíky do dvěří jejich auta o které se starají a záleží jim v jakém je stavu. Ale jsou samozřejmě i namyšlení idioti co jim je jejich auto uplně u zadku a parkují tak proto, že si myslí že tím něco dokazují druhým..tak těm bych ty jejich cigánský Báwa a Meďáky plesnivý klidně tímto způsobem posouval..Čus