Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: O značku Ducati se pere několik zájemců. Dokonce i ten, který ji před lety prodal Audi

O značku Ducati má podle dostupných informací zájem hned několik společností. Kupodivu i ta, která ji v roce 2012 prodal Audi.
Zpět na článek
24. 7. 2017 16:42
Re: Naděje..
Na co jsi tak nafoukaný hlupáku? Synu rodičů co byli sourozenci. Že už jsi se naučil nepočurávat záchodové prkénko? Nebo už umíš zacházet s lopatou? Stupidní bezmozku. Žádat tě mohu o cokoliv jen tvá imbecilní prázdná hlava to ne a ne pochopit.
24. 7. 2017 16:15
Re: Naděje..
Vidím, že jsi to doteď nebyl s to pochopit. Nějakej taxikář s půlmozkem mě nemá vůbec oč žádat...

Svoji idiocii si nadále užívej plnými doušky v domnění, jak chytrý jsi!
24. 7. 2017 13:56
Re: Naděje..
to jsem netušil, že Ducati jsou Japonci >:D
24. 7. 2017 13:36
Re: Naděje..
Už jsem tě několikrát žádal aby jsi se staral o své špinavé nohy a stejně hloupé kamarády na hřišti. Děkuji ty minderwertigkeitskomplexi.
24. 7. 2017 11:54
Re: Naděje..
to "snad" je zajímavý ......tak že je v pořádku, až to opleskneme a vybereme konstrukci, vývoj, dokumentaci, tak fabriku se ziskem střelíme a na jejich základech postavíme novou, německou..... Pokud to tak bude, možná se dočkáme ještě soudních sporů o vykradené patenty...
24. 7. 2017 10:27
Re: Naděje..
Ty nevynecháš jedinou možnost k tomu, abys prokázal svůj mindrák... :-!
Avatar - Bubáq
23. 7. 2017 19:18
Naděje..
Snad se Audi po získání zkušeností s Ducati podaří vybudovat novou značku Zündapp. Značku, která by kvalitou svých motocyklů mohla konkurovat BMW. Dost bylo Japonců....