Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac, jeden ze symbolů USA, oslaví 115. narozeniny

Cadillac, nejlépe růžový, je jedním ze symbolů svobodomyslného životního stylu i prosperity Spojených států.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
23. 8. 2017 09:17
Re: Happy Birthday King
tak tak, Cadillac před Audi a Buick čtvrtej, byly roky kdy to bylo i lepší....
Avatar - Barrichello
23. 8. 2017 09:15
Re: Happy Birthday King
U vás je ofiko prodejce Todos Bratislava, osobně sem tam i byl. Docela v pohodě přístup i lidi. Sami ale říkal, že nejvíc se prodává to Escalade.
Dřív ještě BLS a CTS tý mojí generace.
Avatar - Barrichello
23. 8. 2017 09:13
Re: si domyslím ne?
jj, je to klasika. V dobrém stavu už stojí docela balík a ceny furt rostou
Avatar - 3_diamanty
22. 8. 2017 22:57
Re: Happy Birthday King
krasne vozy.... cadillac je pre mna viac exkluzivna a premiova znacka ako tie kdejake kusky od D3 ale ty to odo mna uz davno vies.....

cadillac, jaguar. maserati, lexus ... toto su skutocne exkluzivne znacky z ktorych ta charizma doslova vyzaruje na vsetky strany

gratulacia cadillacu.. ten esclalade nema chybu... akoze brutalna masina :yes:

ja som kedysi u nas videl jazdit jedno hnede eldoraro... uz je to hodne davno... z tych sucasnych cadillacov vidim obcas prave ten velky Escalade ale inak u nas nemaju moc zastupenie a to je skoda... lebo zasluzi si cadillac u nas daleko lepsiu poziciu .....
22. 8. 2017 21:51
Re: top značka
Ahoj Nonsens.

Nevim jestli se nepletu, ale na Mustangu a uz vubec ne na Camaru toho moc retro nevidim! A taky jsem rad. Pro demonstraci uvadim studii Ciel, ktera se mi hoodne libila. Tak by mela vypadat moderni amerika ;-) [odkaz]

Trochu retro snad Challenger..
22. 8. 2017 21:35
Re: Happy Birthday King
Ten tvuj odkaz je nejakej neprehlednej a ke vsemu z roku 2016, Bubaku.

Tady mas aktualnejsi - 2017 a prehlednejsi:
[odkaz]

Jak psal Barik, Cadilac nadprumer (sice jen o jedno misto lepsi nez Audi.. a jak se Audi prodava dobre v Evrope ;-) ), ale az za velkym rivalem Lincoln. Buick je na tom dobre: 4. za Lexus, Porsche, Toyota :yes:
Avatar - Bubáq
22. 8. 2017 16:04
Re: Happy Birthday King
Jestli je toto "uprostřed", tak to jsem tedy jelen: [odkaz]
Nejde mi o to, abych značku pomlouval, mám ji rád. Ale v rámci luxusní třídy má co zlepšovat. Aby byli schopni zvednout prodeje. Mít na výběr jen D3 a pak Volvo (?) a Jaguar, to je vážně málo.
22. 8. 2017 14:12
Re: si domyslím ne?
ty voe, ten v zelený to je snad von, model som od pásu nedal, ale tak stačí povedať ružový kadilak a vsjo jasno
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 13:12
Re: si domyslím ne?
Takže myslíš 59 De Ville ne [odkaz]

bylo i kupé [odkaz]
22. 8. 2017 13:00
si domyslím ne?
ružový model (aby boli všetci v obraze vocogo), farba bledozelená - body, biela top, biela in a celkovo tiptop :-)
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 12:38
Re: Happy Birthday King
To asi koukáme každej na jiný tabulky, v těch co se viděl já je uprostřed a byly i roky kdy byl někde mezi 6-10 místem.
Sestereský Buick byl několikrát druhý a třetí za Lexusem.
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 12:37
Re: top značka
taky mě tahle barevná kombinace nějak zarazila >:D
Avatar - Hittman
22. 8. 2017 11:49
Re: amerika
U nás v areálu má sklad amerik ze 60tých let borec ze Zlína. Světle zelený kabrio pro 6 lidí, bílá kůže, délka tak 6m, už nevím, co to bylo, zvuk motoru jak z pohádky...
22. 8. 2017 11:42
top značka
pred nedávnom som v centre trnavy videl zelenobiely ružový kady pri mestskej veži, v tých stiesnených priestoroch vynikli jeho rozmery (otáčať sa tam musel na 3x). Bol nádherný. Mali by spraviť retro model. Aj dnešné sú impozantné, ale tá unifikácia krabice im neprospieva. Myslím, že amíci by po niečom, čo by pripomenulo slávu ameriky išli jak po hambáčoch. Vidieť to aj na mustangoch či kamárach.
Avatar - Bubáq
22. 8. 2017 10:31
Re: Happy Birthday King
Dle JDPower, který monitoruje mnohem větší počet majitelů, jsou caddies na chvostu všech kvalitativních tabulek (jen těsně před vozy FCA). Tak jak to tedy je?!
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 10:22
Re: Happy Birthday King
Nová Auta na prodej:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 10:20
Re: Happy Birthday King
Já nemam s kvlaitou za skoro 3 roky problém. Viděl sem už méně kvalitní auta.

A delar tu je - United Cars and Service, prodávaj krom Cadilalců i Camaro a Corvette. Je to ofiko dealer i servis. Další auta má šedej dovoz (zejména Escalade)
Avatar - Bubáq
22. 8. 2017 10:05
Re: Happy Birthday King
Caddy staví krásná auta, ale ta qualita.... Měli by zapracovat na kontrolních mechanismech ve výrobě a montáži a zvednout kvalitu nakupovaných komponentů. Pak by mohli prodávat i v Evropě tak dobře, že by se dokonce i v ČR mohl udržet alespoň jeden kvalitní dealer a servis.
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 09:35
Re: amerika
jojo, aistreamy sou dokonalý, občas je nějakej na srazech
Avatar - maxi!
22. 8. 2017 09:19
amerika
v 60 rokoch sme mena ako Cadillac a Lincoln brali ako nieco uzasne a ako deti sme hltali tych zopar obrazkov z casopisov.... vtedy aj Chevrolet bolo nieco a mal som prospekt Plymouth a tam boli zabery z vyroby.... sokujuca amerika
a tie ich uzasne obytne privesy. Vtedy som ameriku uplne zral.
Smerovanie motorizmu sa vo svete meni a ciastocne sa menim aj ja ( stary panko).
A tak tiez prajem s Barim Happy Birthday :-)
Avatar - Barrichello
22. 8. 2017 08:56
Happy Birthday King
Cadillac, král amerik :yes: :yes:

Tak hodně štěstí a úspěchů do dalších let a doufám že v Michiganu poteče šáno proudem. ;-)