Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 6 GT poprvé naživo: Konečně hezký liftback z Mnichova!

Zatímco dosavadní mnichovské liftbacky 3 GT a 5 GT nepobraly tolik krásy, nově uvedený model 6 GT toto mění. Vypadá parádně!
Zpět na článek
Avatar - petr164
17. 9. 2017 11:31
Už aby se toho chopil Jožo
Tyhle BMW nejsou baworáky, ale test koupěschopnosti přihlouplého davu. O designu a stylingu zde nelze hovořit, dvě ledwinky asi musí stačit pro pocit, že to je Báwo. Jsem zvědav, co s tím provede Jožo Kabaň.
12. 9. 2017 15:40
Re: Makak
Já tam proti 5GT žádný posun na zadku nevidím
[odkaz]
stále těžkopádné, disproporční a odulé. Dokonce bych řekl, že 5GT měla zakončení zadního okénka s hokejkou elegantnější a trochu to zachraňovalo zadoboční pohled.
Avatar - speedfred
12. 9. 2017 15:38
Re: Makak
V tom aute sa treba povoziť hlavne ako pasažier a potom bude dizajn šumafuk. Aj keď mne sa páči.
Avatar - twistedTSD
12. 9. 2017 15:21
Re: Makak
Audi má vždy liftbacky proporčně pěkně řešené. O BMW to říct nejde, ta macatá zádel tam vždy je.
Avatar - iudex
12. 9. 2017 15:00
Re: Makak
Je to lepšie, ako v minulej generácii, ale ako ukazuje fotka, je to stále tam. Pritom pri tej dĺžke (cez 5 metrov!) je viac ako dosť priestoru na elegantnejšie zadné partie. Ale asi sa báli, že by to potom bolo príliš blízke 6 Gran Coupé, tak tam tá mierna bachratosť zostala.
12. 9. 2017 14:14
Re: Makak
Je to tak, zadní pohled z odstupu ukazuje, že se vůbec nic nezměnilo a ta těžká neforemná prdka je tam stále jako byla u 5 GT
[odkaz]
Avatar - Pekelná Micinka
12. 9. 2017 13:56
Makak
No já nevím, předně ty fotky k článku mají nízkou vypovídací hodnotu, prostě na nich to auto není dobře vidět, boční pohled. A druhak A5 SB a A7 vypadají stále líp. 6er Gran Coupé je jiná liga.
12. 9. 2017 12:50
rozdíl
Nevidím radikální rozdíl, který by povznesl minulou generaci...
Avatar - Brumbal
12. 9. 2017 11:50
Za me krasacec
Za me 6 GT krasavec vic jak nova 5er z listama, 5 GT byla obludna. 6 GT je designove vydarena dynamicka o proti predchudci je to posun k lepsimu, stejne jak 7er. Zadni svetla jsou paradni i designove reseni oken za c-sloupkem a konecne bez dvojiteho otvirani kufru se stava nejprostornejsi liftback/sedan vyssi stredni tridy vubec.
12. 9. 2017 11:31
Re: Opravdu?
Jsem na tom stejně jakékoli GT od BMW mi přijde hnusné. Ale když to trochu naroste do výšky, šířky a je z toho řada např. X4, X6 tak se mi líbí. A mohlo by mi to do garáže, ale tohle bych v ní fakt nechtěl vidět. Jakýkoli sedan, coupe, kabrio, kombi od BMW by mi tam taky nevadil.
12. 9. 2017 11:13
Opravdu?
Hezký? Vždyť to auto je stejně hnusné a nesmyslné jako stará 5 GT....

Ještě, že BMW vyrábí hezkou 7er, 5er a M2.
Avatar - speedfred
12. 9. 2017 11:05
Re: Konecne!
>:D
tak nám čo sa páčila aj staršia 5GT , tak pre nás nová nevypadá vôbec márne. Len.....
Avatar - fOE
12. 9. 2017 11:01
Konecne!
Konečně hezký liftback z Mnichova! O takovou 4er GC by si redaktor ani kolo neoprel :-)